Przegląd katalogu
- 921 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 921 wyników
Przeglądaj stacja paliw w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 921 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 280,694 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera stacja paliw z miast takich jak Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Rybnik, Sosnowiec i innych.
“Zawsze miła obsługa i praktycznie zawsze tańsze paliwo niż na stacjach w okolicy.”
“Polecam to miejsce fajny zapach paliwa”
“Jedyna stacja w promieniu 20km gdzie można dostać ON B0 w stałej dystrybucji.”
“Jedna z tańszych stacji w Żorach, paliwo dobrej jakości.Jedyny minusik, że trzeba czasem dojechać i stacja auchan dla niektorych jest bliższa, a równie tania.”
“Bardzo miła obsługa, ta pani 35+. Zawsze mnie mnie tam przyciąga.”
“Polecam. Paliwo dobrej jakości w konkurencyjnej cenie.”
“Bardzo przyjazna stacja, z dobra obsługą. Przyzwoite ceny POLECAM”
“Najtańsza stacja w okolicy. Paliwo i gaz w butlach.Polecam!”
“Bardzo sympatyczna obsługa. Pozdrawiam i dziękuję”
“W dniu 22.07.25 odwiedziłem stację Orlen w Sławkowie jadąc w kierunku Krakowa . Śpieszyło mi się bez śniadania więc zatrzymałem i: Podszedłem do pani pochłoniętej do reszty obsługą komórki, która nie podnosząc głowy znad komórki wygłosiła stałą formułkę typu "dzień dobry czym mogę (chyba) służyć" po czym podniosła głowę. Zamówiłem średnią capucino i Wrapa z kurczakiem. Pani przekazała koleżance żeby przygotowała Wrapa (nie zwracając uwagi że tamta zajęta obsługą klientów) . Oczywiście nie miała wydać i nie chodziło o 1 grosz a o więcej. Podziękowałem prosząc o zaokrąglenie rachunku. Podszedłem do automatu z kawą. a że akurat dwie osoby robiły kawę poszukałem po regałach chipsy miesne Traczyna . Ponowie podszedłem do tej samej pani i sytuacja się ponawia. Tzn pani nie podnoszą głowy znad komórki wygłasza formułkę , kupuję chipsy a pani nie ma wydać, wię... proszę o zaookrąglenie. Podchodzę po Wrap ale jeszcze nie ma , pytam ile czasu mam czekać. Pani która przyjmowała zamówienia mówi " co pan chce , trzeba czekać" . Pytam ile ? Jestem tu ponad 15 minut , normalnie trwa to max 10, ile. Odpowiada 5 minut. Wychodzę do samochodu, wracam po 7 minutach . Pytam Pani wyciagającej zapiekanki z piekarnika gdzie moje zamówienie ? A co miało być ? Mówię WRAP a pani bierze z gablotki i szykuje do piekarnika. Mówię co takiego ??? !! Dziękuję biorę zimne. NIE DAM PANU TAKIEGO. To wyszedłem. Wsiadłem w samochód i po pół godziny straconego czasu pojechałem dalej. Dawno temu z 7 lat miałem przygodę z prostackim i nie do przyjęcia obsłużeniem na stacji Orlen w Krakowie . Napisałem do Orlen skargę. Na drugi dzień rano zadzwonił do mnie kierownik czy ajent i zapytał o zajście. Opowiedziałem mu i.... cisza. Po tygodniu dostałem wezwanie z policji i przesłuchany jakobym wygłaszał groźby karalne. Kierownik?ajent okazał się bardzo sprytny. Nakazał na drugi dzień po zajściu jak spotkał się z pracownikiem, złożyć zawiadomienie ,że mu groziłem mówiąc że go i tak mu" podziękuję ". Pokazałem policji ,że mail ze skargą czyli dorwaniem dupka wysłałem tego samego dnia po zajściu a historia wymyślona żeby konsekwencji chamskiej obsługi zamydlić. Napisałem skargę do zarzadu ale ci takie skargi w dalekim poważaniu mają. Jednym słowem OMIJAJCIE STACJE BENZYNOWE ORLEN”
“Świetna stacja , mała ale to tylko drobnostka. Ceny bardzo dobre , jedne z najniższych w okolicy. Ogólnie polecam”
“Bardzo tanie LPG, najtańsze w okolicy, jechałem 18.08.2025 trasą Częstochowa-Wieluń-Sieradz i nie było nigdzie taniej - 2,55zł/l. Na stacji pusto, brak kolejek do dystrybutorów, warto zjechać z głównej drogi i tu zatankować. Bardzo miła obsługa, jak zawsze dobre hot-dogi - do wyboru były parówki, kiełbasa i kabanos. Toalety czyste. Polecam na przystanek na trasie tę właśnie stację.”
“Jak na wiejską stacyjkę na uboczu jest ok, można polecić”
“Mała stacja ale zato miła obsluga”
“Pani ekspedientka dokładnie poleciła odpowiedni olej. Była miła i bardzo uprzejma. Oferty paliwa lub innych asortymentów nie znam”
“Tanie paliwo, zawsze tańsze o kilkadziesiąt groszy na litrze od pozostałych stacji”
“Mała stacją ale czysto, obsługa uprzejmą, ceny dobre biorąc pod uwagę, że to ostatni na tej drodze Orlen przed granicą”
“Jak zawsze znośna cena i możliwość zapłaty z kodu QR”
“Parking 20 zł.WC otwarte do 21.Cisza i spokój.”
“Fantastyczna obsługa przystępne ceny”
“Świetna stacja, ale nie, nie z powodu paliwa i sklepu. Jest wyjątkowa, bo pracują tam bardzo miłe osoby, zawsze uśmiechnięte i pomocne. Dzisiaj to był już hit! jedna z Pań była tak serdeczna, widząc że jestem wymęczony, chcę coś zjeść i chwilkę odpocząć, doradziła burgerka i zaproponowała potem kawę. Po prostu po ludzku, nawet jeszcze chwilkę porozmawialiśmy. Super. Nigdy tego nie doświadczyłem a 12 lat pracuję w delegacjach w całym kraju. Znam chyba tysiąc stacji Najlepsze jest to że obserwowałem jak inni klienci są obsłużeni i zawsze Panie były serdeczne, mimo intensywnego dnia pracy. Dziękuję każdej miłej Pani na tej stacji, jesteście wyjątkowe!!! Najlepszy ORLEN w Polsce!”
“19.09.2025, około godziny 15-16 - dwie przemiłe panie na obsłudze - powinny być wzorem dla wszystkich :) A przy okazji sama stacja ma najtańsze LPG w szerokiej okolicy.”
“Tanio, szybko, dobrze. Stacja jak stacja. Działa bez zarzutu. Polecam.”
“Super ludzie pracują na nockach ( może jakaś premia? :) ). Najlepszy Orlen w Zabrzu. Polecam!!”
“Miła obsługa, dobre wyposażenie, czysto i przyjemnie.”
“Pan z obsługi Dawid to na prawdę zasługuje na 5 gwiazdek! Bardzo polecam tutaj tankować ;)”
“Stacja na tle innych wyróżnia się dobrej jakości paliwem,a program lojalnościowy pozwala stałym klientom na korzystne ceny!”
“Mega hod dogi Pozdrawiam kierownictwo stacji bardzo pomocni i życzliwi”
“Dziś 03 listopad ok 15godz młody chłopak super pracownik pomagający tankować paliwo kulturalny pomocny sympatyczny,bardzo szanujący itp jestem pod ogromnym wrażeniem!!!!!!aż chce się tam wracać!!!!!!!!!! Dziękuję :)”
“Najtańsze stacja Orlenu w okolicy. Miła obsługa”