Wszystko fajnie, stacja ok ale miałem nieprzyjemność trafić na serwis dystrybutora, pan z S2 RUDI bardzo nieprzyjemny i potrafi zepsuć opinię o stacji
Zdjęcia
Opinie
-
MotoUser ★★★☆☆
-
Konrad Szymaniec ★★★★★
Jedna z najtańszych stacji w okolicy. Z całą pewnością mogę polecić LPG. Przy regularnym serwisie instalacji nie zauważyłem większych osadów na filtrach, czy też nierównomiernej pracy silnika. Wyniki pomiaru spalin też są bardzo dobre - a że zrobiłem już na tym gazie z 50tys + 5 przeglądów przez ostanie 2 lata - to nie mam się do czego przyczepić.
-
Vajollla ★★★★★
Nikt nie ma tak niskich cen LPG jak CRAB. Obsługa zawsze uśmiechnięta, pomocna i miła.
-
Xin3x PL ★☆☆☆☆
Paliwo dramat autem nie da sie jechac szarpie telepie samochodem na wolnych ostatni raz tu tankuje 95 odradzam!!!!
-
S1MS0N 47 ★☆☆☆☆
Po zalaniu , silnik trzepie jak głupi. Po wyjechaniu do końca zatankowanego paliwa , zatankowałem na innej stacji i było wszystko okej. *95 Benzyna*
-
M. ★★☆☆☆
Kolejny raz byliśmy świadkiem sytuacji gdy obsługa w nocy (ostatnia taka sytuacja w nocy z 7 na 8 marca) jest nie miła w stosunku do klienta. Sama pracuje w obsłudze na stacji paliw i dla mnie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca a mianowicie: stacja jest teraz w remoncie, gdy grzecznie zapytaliśmy czy możemy wybrać towar samodzielnie (gdyż był on już po części rozłożony na półkach) spotkaliśmy się z negatywną reakcją i chamskimi docinkami ze strony Pań stojących na kasie w stylu "a nie widzi Pan że tu nic nie ma?" Po czym jedna z pracownic przy klientach wyszła przed drzwi odpalając papierosa w poblizu dystrybutorow, mysle ze jesli zrobil by to ktorys z klientow w ciagu dnia- spotkalby sie on z conajmniej zwroceniem uwagi obslugi stacji. Chyba nie muszę mowic dlaczego ta sytuacja stwarza zagrożenie i wygląda po prostu niesmacznie. Któryś już raz spotykam się z sytuacja że w nocy czuje się tam jako klient niechciana i zostaje obsłużona po łebkach. Natomiast w ciągu dnia jak najbardziej wszystko w porządku, Panowie na kasie mili i oczywiście ceny na plus.
-
Nylan Zet ★★★★☆
Fajne ceny paliw tankuje LPG , 95 , oraz ON ale FF bo zwłykle ma za dużo rzepaku. Mają piwo w korzystnej cenie. Polecam
-
Dominika Grabowska ★☆☆☆☆
Trzy miesiące temu byłam na crabie i drzwi toalety były zapadnięte. Nie dało się ich domknąć (zapadnięte przez zawiasy nie dociskają się na 10cm). Dzisiaj odwiedziłam ponownie stację, a drzwi dalej nie naprawione. Wstyd, tyle czasu i nie naprawić lub nie wymienić całych drzwi! Zero komfortu dla klienta gdy musi skorzystać z toalety i się zastanawiać czy zaraz ktoś mu nie wejdzie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Paliw Crab - Jastrzębie-Zdrój?
Stacja Paliw Crab - Jastrzębie-Zdrój znajduje się przy Armii Krajowej 1, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Stacja Paliw Crab - Jastrzębie-Zdrój?
Do Stacja Paliw Crab - Jastrzębie-Zdrój można dotrzeć, korzystając z poniższego linku