Opinie

  1. MotoUser ★★★☆☆

    Wszystko fajnie, stacja ok ale miałem nieprzyjemność trafić na serwis dystrybutora, pan z S2 RUDI bardzo nieprzyjemny i potrafi zepsuć opinię o stacji

  2. Konrad Szymaniec ★★★★★

    Jedna z najtańszych stacji w okolicy. Z całą pewnością mogę polecić LPG. Przy regularnym serwisie instalacji nie zauważyłem większych osadów na filtrach, czy też nierównomiernej pracy silnika. Wyniki pomiaru spalin też są bardzo dobre - a że zrobiłem już na tym gazie z 50tys + 5 przeglądów przez ostanie 2 lata - to nie mam się do czego przyczepić.

  3. Vajollla ★★★★★

    Nikt nie ma tak niskich cen LPG jak CRAB. Obsługa zawsze uśmiechnięta, pomocna i miła.

  1. Xin3x PL ★☆☆☆☆

    Paliwo dramat autem nie da sie jechac szarpie telepie samochodem na wolnych ostatni raz tu tankuje 95 odradzam!!!!

  2. S1MS0N 47 ★☆☆☆☆

    Po zalaniu , silnik trzepie jak głupi. Po wyjechaniu do końca zatankowanego paliwa , zatankowałem na innej stacji i było wszystko okej. *95 Benzyna*

  3. M. ★★☆☆☆

    Kolejny raz byliśmy świadkiem sytuacji gdy obsługa w nocy (ostatnia taka sytuacja w nocy z 7 na 8 marca) jest nie miła w stosunku do klienta. Sama pracuje w obsłudze na stacji paliw i dla mnie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca a mianowicie: stacja jest teraz w remoncie, gdy grzecznie zapytaliśmy czy możemy wybrać towar samodzielnie (gdyż był on już po części rozłożony na półkach) spotkaliśmy się z negatywną reakcją i chamskimi docinkami ze strony Pań stojących na kasie w stylu "a nie widzi Pan że tu nic nie ma?" Po czym jedna z pracownic przy klientach wyszła przed drzwi odpalając papierosa w poblizu dystrybutorow, mysle ze jesli zrobil by to ktorys z klientow w ciagu dnia- spotkalby sie on z conajmniej zwroceniem uwagi obslugi stacji. Chyba nie muszę mowic dlaczego ta sytuacja stwarza zagrożenie i wygląda po prostu niesmacznie. Któryś już raz spotykam się z sytuacja że w nocy czuje się tam jako klient niechciana i zostaje obsłużona po łebkach. Natomiast w ciągu dnia jak najbardziej wszystko w porządku, Panowie na kasie mili i oczywiście ceny na plus.

  1. Nylan Zet ★★★★☆

    Fajne ceny paliw tankuje LPG , 95 , oraz ON ale FF bo zwłykle ma za dużo rzepaku. Mają piwo w korzystnej cenie. Polecam

  2. Dominika Grabowska ★☆☆☆☆

    Trzy miesiące temu byłam na crabie i drzwi toalety były zapadnięte. Nie dało się ich domknąć (zapadnięte przez zawiasy nie dociskają się na 10cm). Dzisiaj odwiedziłam ponownie stację, a drzwi dalej nie naprawione. Wstyd, tyle czasu i nie naprawić lub nie wymienić całych drzwi! Zero komfortu dla klienta gdy musi skorzystać z toalety i się zastanawiać czy zaraz ktoś mu nie wejdzie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw Crab - Jastrzębie-Zdrój?

Stacja Paliw Crab - Jastrzębie-Zdrój znajduje się przy Armii Krajowej 1, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw Crab - Jastrzębie-Zdrój?

Do Stacja Paliw Crab - Jastrzębie-Zdrój można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements