Przegląd katalogu
- 486 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 486 wyników
Przeglądaj sklep w Jastrzębie-Zdrójie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 486 wyników w Jastrzębie-Zdrójie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 64,048 opinii i ocen.
“Rewelacyjna obsługa tego sklepu sprawia że pomimo drugiego punktu diverse w mieście odwiedziam regularnie tylko i wyłącznie punkt na ulicy Podhalańskiej. Panie zawsze uśmiechnięte i bardzo pomocne.”
“6,5 złotych za duże late macchiato. Jak to jest możliwe w dzisiejszych czasach? Chlebek nigdy nie zawodzi. Pączki pyszne i nieprzepłacone. Kozielski > Kłos.”
“Bardzo mocno polecam W wakacje robiłam diamenciki na zębach wszystko się bardzo dobrze trzymało, dzisiaj je ściągałam i bez problemu wszystkie zostały ściągnięte bez żadnego uszkodzenia. Fajny salon super dziewczyny i szybki kontakt jeszcze raz polecam!”
“Pomocna i miła obsługa , ceny "normalne" , szeroki asortyment”
“Młody i wykwalifikowany sprzedawca świetnie doradził mi kupno boilera firmy Ariston. Urządzenie bez zarzutu służy mi już lata. Jestem zadowolony. Serdecznie polecam.”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa.”
“Manufaktura lodów i słodkości. Desery i ciasta smakują jeszcze lepiej niż wyglądają a wyglądają niebiańsko. Kawa świetna , ceny przyzwoite. Czytałam opinie na temat ceny Państwa lodów...cena jest adekwatna do super składników z jakich powstają te lodowe specjały. Obsługa również zasługuje na pochwałę. Polecam to miejsce ponieważ jest to cafeteria na miarę kawiarni w drogiej dzielnicy dużych miast Europy.”
“Bardzo duży wybór części i akcesoriów. Możliwość zamówienia czegoś, termin dostawy to przeważnie nie więcej niż 24 H. Mądra i fachowa obsługa i doradztwo. Profesjonalnie, polecam.”
“Najlepsza kwiaciarnia w mieście z fantastyczna obsługą klienta. Własciciele zawsze potrafią stanąć na wysokości zadania. Jestem zawsze zadowolona z zakupów i z doradzenie mi dokładnie tego co w moim guście. Dodatkowo bardzo przystępne i nieprzesadzone ceny. Dziękuję serdecznie.”
“Uwielbiam tą aptekę. Zawsze dobrze doradzą nie wciskają byle czego. Personel jest bardzo przyjazny, kompetentny, wszyscy ale szczegolnie przypadl mi do gustu jeden Pan który naprawdę ma ogromną wiedze zawsze doradzi i zaipiekuje się jak widzi że jest taka potrzeba. ze względu na moje choroby chodziłam po różnych aptekach ale odkąd trafiłam na tą apteke chodzę tylko do nich. Zawsze wychodzę z tej apteki z poczuciem ze wybrałam bardzo dobre suplementy, witaminy no i leki też są w dobrych cenach. Nawet jak jest kolejka to starają się poświęcić czas i dobrać odpowiednie suplementy do dolegliwości i to wszystko jest bardzo w dobrej atmosferze nie nachalne. Tam są poprostu super ludzie czego czasami brakuje w innych aptekach, to jest szczególnie ważne dla osób które mają różne problemy zdrowotne i szukają porady pomocy. Człowiek wychodzi z poczuciem ze jest zaopiekowana. Szanujmy takich ludzi i firma powinna dbać o taki personel dawać duże podwyżki bo niektorzy pasjeci przychodzą nie do apteki tylko dla tych ludzi którzy tam pracują”
“Składałem w tym serwisie swój sprzęt za nie małe pieniądze. Panowie podpowiedzieli, doradzili, zaproponowali zmiany w specyfikacji argumentując swoje wybory. Zdałem się na ich wiedzę i opłacało się. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług w tym serwisie, a na ewentualną pomoc mogłem liczyć nawet po zakupie.”
“Idzie się dogadać w każdej sprawie";)”
“Odpowiedni ludzie, na odpowiednim stanowisku! Przystępne ceny, panie czasem od siebie dadzą rabat, oraz służą słowem porady, jeszcze nie spotkałem się z odmową reklamacji (nie dotyczy elektronarzędzi, bo jeszcze ich nie reklamowałem). Zasłużone 5 gwiazdek!”
“Jest wybór, obsługa klienta szybka ceny niewygórowane”
“Fajny sklep dajcie więcej zarobić pracownikom albo chociaż jakies benefity”
“Jestem bardzo zadowolony z obsługi;) Pani Patrycja i Aleksandra pomogły mi uruchomić aplikacje. Będę często gościem na tej stacji. Serdecznie pozdrawiam ;)”
“Niewielki sklep,bardzo dobrze zaoptrzony, świetna obsługa, super”
“Idealne miejsce na śniadanie. Zarówno na słodkie i słone, a nawet na ciepło. Do tego kawka, jest gdzie usiąść, po prostu rewelka. Oczywiście poza śniadaniami, można kupić pieczywo, gotowe kanapki, bułki słodkie, ciasta, torty itp. Zdecydowanie polecam, bez wahania ✌️”
“Od ponad 10 lat leczę moje przeróżne zwierzątka w tej klinice. Wiąże się to z różnymi problemami. Zawsze jesteśmy profesjonalnie i miło przyjęci. Panowie są pełni empatii do swoich pacjentów jak i właścicieli. Zawsze robią wszystko, żeby pomóc. Widać, że lekarze bardzo lubią to co robią i mają powołanie. Przeszłam kilka klinik ale IWA jest najlepsza i nie zamieniłabym jej na inną :)”
“Bardzo ładny, zadbany, uporządkowany, przestronny ogród i dobrze zaopatrzony sklep. Oceniajac na przestrzeni lat , to teraz jest zdecydowanie najlepiej, byłam zaskoczona tak pozytywną zmianą.”
“Bardzo polecam, pan wykonywał obrączki z białego złota od zera. Usługa profesjonalna, nawet potrzebna była zmiana rozmiaru dzień przed ślubem i pan bez problemu to zrobił. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”
“Bardzo lubię robić zakupy w Empiku ponieważ panuje tam bardzo miła atmosfera Panie zawsze kompetentne i pomocne w szczególności Pani w ciemnych rudych włosach”
“Zawsze miła obsługa, wszystko jak trzeba.”
“Zamówione kwiaty zostały dostarczone na czas. Cała realizacja zamówienia, zaplata i kontakt był bezproblemowy. Kwiaty były świeże i sprawiły wiele radości. Jestem bardzo zadowolona i będę w przyszłości korzystała z Państwa usług.”
“Byłam wieczorem w Hebe tzn. 06.09.21r., obsługiwała mnie przesympatyczna Pani w ciemnych włosach upiętych w kok, z wiszącymi, długimi kolczykami, bardzo szczupła i uśmiechnięta. Widać, że zna się na swojej pracy oraz doradziła mi bardzo dobre produkty. Oby więcej takich pracowników i obsługi na wysokim poziomie! :)”
“Bardzo miła obsługa panie szybko sprawnie pomogły mi gdy tylko powiedziałem czego szukam duży wybór kosmetyków i nie tylko dużo promocji gorąco polecam”
“Jeden z niewielu handlarzy którzy mówią prawdę o sprzedawanym samochodzie. Zakupiłem u pana Stanisława audi A6 C6. Auto jest w takim stanie w jakim przedstawia go sprzedawca w opisie. Na miejscu bardzo dobre podejście do kupującego, wszystko wytłumaczone przez Pana Stanisława, jak i przez Pana Grzegorza. Pomoc przy rejestracji samochodu jak i również po zakupie. Wiadomo, po nowe Audi w idealnym stanie to do salonu, a po auto używane, zgodne z opisem z ogłoszenia tylko do tego pana. Pozdrawiam i polecam!”
“Profesjonalna obsługa, przemiła Pani która obsługuje i super właściciel.”
“Polecam! Pan Bartek, młody chłopak z anielską cierpliwością! Bardzo dziękuję za pomoc w wybraniu iPadów, i załatwieniu wszelkich formalności. Dzieciaki zachwycone. Pozdrawiam Ania ☺”
“Dobra apteka w dobrej lokalizacji. Ceny w miarę ok, miła I kompetentna obsługa. Duzy atut: otwierają już od 7.00, to pierwsza chyba otwierana rano apteka poza nocną . Aby ją znaleść trzeba wejść do budynku jak do biedronki :)”