Zamówienie złożone 17 grudnia. Wg tego co było na stronie miało być na drugi dzień w sklepie, co było najważniejsze podczas zamawiania. Na obecną chwilę jest niedziela rano, 21 grudnia i nadal nic nie wiadomo. Prezent nie doręczony na czas. Jedno jest pewne, to jest mój ostatni zakup w media expert.
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Plocki ★☆☆☆☆
-
MC 2 ★★★★★
Witam, potwierdzony zakup z dn. 5.11.25, lodówka. Zasadniczo, prawie nigdy albo nigdy nie wystawiam opinii, ale w tym przypadku jest niezbędna. Świetny sklep z Wyyyyjątkową załogą! Sprzęty, układ wszędzie te same lub podobne. Ten sklep jest baaaardzo dobrze zorganizowany, nie ma problemów typu ‚miało być’ bo przykładowo sztuk dwie, trzy a błąd systemowy…panują nad stanami magazynowymi, chętnie doradzą . Sprawdzone i zweryfikowane. Ale to święte słowa ….. ‚MIEJSCA TWORZĄ LUDZIE’! Zależało mi bardzo na konkretnym modelu, otrzymałam pomoc, od razu, nie dlatego ‚bo wypada’ , a pomoc płynąca ze szczerego serca, sprawdzenie dostępności, co i jak, uzgodnienia kwestii technicznych i ewentualnego transportu. Pani DOMINIKA, która pomagała mi w realizacji zamówienia jest niesamowita, bardzo kontaktowa i zorganizowana, PEŁEN PROFESJONALIZM ! Mocno zaangażowana, baaardzo kompetencyjna, nie udziela niezweryfikowanych informacji, co już niejednokrotnie w wielu innych sklepach się zdarzyło, niestety,. Każdemu życzyłabym tak kompetentnego, bardzo wartościowego pracownika !! Wspaniała, profesjonalna osoba! , za kontakt z którą i pomoc z Jej strony jestem bardzo wdzięczna. Towar odbierał mąż, który również w 100% podziela moje zdanie i pełen profesjonalizm pani Dominiki. Zakup się udał, teraz niech sprzęt się sprawdzą i użytkuje laaatami i życzę dalej takiego składu osobowego i super towaru, jaki posiada Wasz sklep! I chyba jako jedno z nielicznych sieciowych sklepów, pomimo natłoku klientów i obowiązków , obsługa potrafii odebrać telefon, co również meeeega wieeelki plus bo nie zawsze jest blisko i nie da się ‚podskoczyć’ mając kilkadziesiąt dobrych km. POLECAM ten sklep!
-
Kamil Osika ★☆☆☆☆
Również jak niektórzy- nie posiadam miłych doświadczeń z tym sklepem. Zamówiłem szkło hartowane na mój telefon, za raptem 20 złotych. Szkło zamówiłem w piątek, a miało być u mnie już na drugi dzień w sobotę, w paczkomacie Media Expert. Zamówienie miało status „w drodze do punktu odbioru” przez jakieś dwa tygodnie, wtedy postanowiłem napisać maila do Media Expert, oraz pojawiłem się w sklepie na miejscu. W sklepie dostałem informację, że „w któryś dzień był problem z ME Boxem i kurier nie mógł tam włożyć przesyłek”, zatem zostawił je w sklepie, ale niestety Pani nie mogła mi wydać paczki, ponieważ nie miała jej w systemie. Niemniej jednak- przez 2 tygodnie sklep nie zrobił NIC z tymi paczkami, które miały zostać wtedy dostarczone. A na domiar złego, skończyło się nieporozumieniem i zwróceniem mi kosztów zamówienia (o co musiałem i tak się upomnieć mailowo). Cała sytuacja trwała około miesiąc. To była moja pierwsza nieprzyjemna sytuacja z Media Expert, wcześniej takie rzeczy nie miały miejsca.
-
O K ★☆☆☆☆
Niestety moje doświadczenie z tym sklepem , nie należy do najlepszych. Dokonałem zakupu z odbiorem w sklepie smartwatcha, przy odbiorze próbowano mi wydać używany zegarek (zegarek pozbawiony folii ochronnych, porysowany), po moim zwróceniu uwagi, Pani obsługująca wydała mi nowy fabrycznie zapakowany. Niech to będzie ostrzeżeniem dla innych, aby zwracali uwagę jaki sprzęt otrzymują, ponieważ na uczciwość sprzedawcy nie ma co liczyć. Ps. Odpowiedź Media Expert, że chcą wyjaśnić sprawę , za pośrednictwem Messenger jest tylko fałszywą troską, skontaktowałem się i nie byli zainteresowani wyjaśnieniem sprawy. Dla zainteresowanych posiadam zrzuty ekranu z tej "rozmowy"
-
Maria Bury ★★★★★
Dzień dobry chciałabym opisać sklep w którym pracują cudowni ludzie , bardzo mili i pomocni we wszystkim .Ale w szczególności Pani Dominika dusza człowiek doradzi ,wytłumaczy ,pomoże we wszystkim bardzo jej dziękuję za wszystko a w szczególności za dobre serce ❤️ dla klienta człowiek życzył by sobie takich ludzi w każdym sklepie .
-
Gandalf Szary ★☆☆☆☆
Fajnie to już było. 2.06 po 19 udałem się do was żeby coś znaleźć i bardziej musiałem się skupić na szukaniu obsługi... W końcu znalazłem... na kasie.na końcu sklepu schowani z telefonami w rękach zainteresowani wszystkim ale nie robota. Porarzka!
-
Czterysciany Ktore ★★★★★
Kupiłem ekspres De’Longhi Eletta 450.55.G i jestem mega zadowolony z wyboru. Sprzedawca Kuba doradził mi też świetną kawę, która idealnie pasuje do tego modelu – aromat i smak jak z kawiarni. Największe zaskoczenie? Zimne spienianie mleka – pianka wychodzi gęsta i kremowa, idealna do mrożonej kawy. Świetna obsługa, widać było, że zna się na rzeczy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Media Expert?
Media Expert znajduje się przy Aleja Józefa Piłsudskiego 35, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Media Expert?
Można skontaktować się z Media Expert pod numerem +48 880 755 268
Jak można dotrzeć do Media Expert?
Do Media Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku