Opinie

  1. zbyszek F. ★☆☆☆☆

    Sklep Ok,ale pracownicy do niczego,zawsze trzeba szukać kogoś na kasę, o uprzejmości już nie mówię, chamstwo totalne ,szkoda że nikt tego nie widzi i brniemy w tym,nikt nie widzi jakie są nie miłe ekspedientki.jest to jeden z najgorszych sklepów.

  2. Argenalina ★★★★★

    Sklep warty powrotu, warzywa i owoce świeże i wyglądające apetycznie. Brak wszechwalajacych sie palet po sklepie oraz towar na półkach rozkładany w sposób taki, że chce się coś kupić

  3. Julia Malec ★★★★★

    super sklep! bardzo miła i pomocna obsługa, wszystko dobrze zorganizowane, a produkty zawsze świeże i w dobrych cenach. mogę szczerze polecić każdemu :)

  1. Kinga Barakońska ★★★★★

    Wspaniały sklep, zawsze jest w nim wszystko to czego potrzebuje. Piękny zapach kurczaka i świeżych bułek przyciąga, więc zaglądam tam prawie każdego dnia. Obsługa jest przemiła i zawsze chętna do pomocy. Kasy samoobsługowe zawsze dobrze działają i są jasne i czytelne. Kiedyś objawił mi sie tam bóg i powiedział że to najlepszy sklep w uniwersum

  2. Steve Dagher ★★★★★

    Świetny Carrefour. Czysto, dobrze zaopatrzony, a panie na lądzie przesympatyczne i zawsze pomocne. Miło robi się tu zakupy, zdecydowanie polecam!

  3. Violet ★★★★★

    Bardzo fajny Carrefour – zawsze czysto, dobrze zaopatrzony, wszystko można łatwo znaleźć. Najbardziej jednak na plus zasługuje obsługa, szczególnie panie pracujące na lądzie – zawsze uśmiechnięte, pomocne i uprzejme. Widać, że zależy im na kliencie i potrafią doradzić, jeśli czegoś się szuka. Tak miła atmosfera naprawdę robi różnicę. Zdecydowanie polecam ten sklep, zakupy tutaj to czysta przyjemność.

  1. Eliza ★☆☆☆☆

    Sam sklep super natomiast Pani (brunetka z kucykiem) na dziale z wędlinami to jakaś porażka..rozumiem wszystko wszystkim, zmęczenia w pracy itp ale jej arogancja przechodzi ludzkie pojęcie. Pominę już fakt, że ser niejednokrotnie został pokrojony na tej samej krajalnicy na której kroiła wcześniej tłusty boczek bo przecież dopiero co sprzęt został umyty(2h przed zamknięciem sklepu)to jeszcze bezczelne odzywki do klienta na "TY"..no przegięcie!! No i jeszcze na koniec z bezczelnym uśmiechem życzenie miłego wieczoru :))) Nie pozdrawiam i następnym razem "może być więcej " przy krojeniu czegokolwiek proszę doliczyć sobie do rachunku bo człowiek nigdy problemu z tym nie miał a takie ma poszanowanie!!!

  2. Rafik ★★★★☆

    Carrefour dobrze zaopatrzony, plus dla grilla z kurczaczkiem. Ciekawy asortyment, zarówno żywność jak i art. przemysłowe. Odpycha jedynie bałagan na górnych półkach , gdzie rzeczywiście przyciąga wzrokiem. Tak sklep czysty, uporządkowany, ocenowany. Swobodne przejścia między alejkami. Obsługa średnia, ale każdy ma słabszy dzień. Ogólnie dobra lokalizacja, po wyjściu z Jula można zrobić szybkie zakupy na obiad.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Carrefour Market?

Carrefour Market znajduje się przy Armii Krajowej 3, 44-338 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Carrefour Market?

Można skontaktować się z Carrefour Market pod numerem +48 801 200 000

Jak można dotrzeć do Carrefour Market?

Do Carrefour Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements