Przegląd katalogu
- 245 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 245 wyników
Przeglądaj restaurant w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 245 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 122,715 opinii i ocen.
“Wczoraj pierwsza wizyta, wystrój na szóstkę wkoło rośliny, prawdziwe wloskie autko z którego mozna zaczerpnac prosecco. Łazienka robi wrazenie jest urządzona z klasą, idealne miejsce pod imprezy. No i jest prawdziwy kameleon i ma się tam bardzo Dobrze”
“Co za fantastyczne miejsce! Wspaniały klimat, idealny wręcz na odpoczynek i rozmowę w dobrym towarzystwie. :) Bardzo miła, zainteresowana obsługa. No i ta przepyszna beza! Uważam, że to wisienka na torcie tego genialnego miejsca. ❤️”
“Lubię ten sklep , pracują tam bardzo mili ludzie , zawsze wszystko podkładane , towar i ceny zawsze się zgadzają , zawsze służą odpowiedzią i pomocą”
“Jesteśmy w Tychach przejazdem odwiedziliśmy to miejsce przypadkiem ale teraz wiemy że nie żałujęmy. Zamówiony makaron ze szpinakiem pyszny i zapieczony w piecu opalanym drewnem brawo za pomysł brawo dla kuchni oraz brawo dla obsługującej nas pani kelnerki. Będziemy tutaj wracać i polecać.”
“Ostatnio będąc w Tychach odwiedziliśmy Ristorante Osteria Le Botti , klimat dokładnie taki jak w tego typu restauracjach we Włoszech . Skosztowaliśmy kilku dań i powiem szczerze że niektóre smakowały mi naprawdę wybornie , np : Carbonara , Czy Salami Vulcano albo Tiramisu . Klasyczne włoskie dania , bez kombinowania przy przepisach . Według mnie jedna z najlepszych tego typu restauracji na śląsku i nie tylko . Skosztowaliśmy 8 dań i naprawdę każde było wyjątkowe i bardzo smaczne . Ja polecam każdemu”
“Bardzo ładny wystrój jedzenie potrawy ciepłe bardzo dobre zimna płyta bardzo bogata obsługa panie kelnerki jak najbardziej na najwyższym.poziomie przyjazne gościom zawsze uśmiechnięte naprawdę polecam to miejsce z całego serca❤️jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym miejscu❤️”
“To już kolejny raz w tym miejscu i jak zawsze udany wieczór. Bardzo miła obsługa. Sushi pięknie podane i bardzo smaczne, deser czekoladowy wyśmienity. Na pewno wrócimy. Szczerze polecam!!!”
“Wczoraj pierwsza wizyta, wystrój na szóstkę wkoło rośliny, prawdziwe wloskie autko z którego mozna zaczerpnac prosecco. Łazienka robi wrazenie jest urządzona z klasą, idealne miejsce pod imprezy. No i jest prawdziwy kameleon i ma się tam bardzo Dobrze”
“Pub Żywiecki z Innej Beczki to świetne miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić — idealne zarówno na coś do zjedzenia, jak i na wieczornego drinka. Menu jest bardzo różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie, a pierogi… po prostu petarda! Dużym plusem jest spora przestrzeń, ale mimo to polecam zrobić rezerwację, bo lokal cieszy się dużą popularnością — i słusznie. Na jedzenie i drinki trzeba chwilę poczekać, ale smak naprawdę wynagradza czas oczekiwania. Do tego ciekawy wystrój i huśtawki, które dodają miejscu luzu i klimatu.”
“Dziś miałem przyjemność po raz pierwszy stołować w Marhaba Kebab. Zamówiłem dużą pitę z serem i frytkami, sosy mieszane i mięsa też mieszane. Wszystko było bardzo smaczne, dobrze dobrane proporcje. Zostałem obsłużony przez bardzo pozytywnego Właściciela - Valida. Jestem bardzo zadowolonym klientem i na pewno wrócę. Polecam!”
“Bardzo smaczne jedzenie i w dobrej cenie.Polecam.”
“Od razu na temat. Bardzo smacznie, domowo, porcje naprawdę duże. Zdecydowanie można sobie pojeść. Miejsce małe, ale klimatyczne. Panie z obsługi niezbyt miłe, ale Bistro Basen nadrabia cenami. Szczerze polecamy i na pewno wrócimy!!!!!”
“Super jedzenie, przystępne ceny. Polecam!!”
“Znamy od kilku lat i odwiedzamy od kilku lat cudowna obsługa i przepyszne domowe jedzenie.”
“Wystrój, jak i obsługa baru pozytywnie mnie zaskoczyła. Bar posiada urozmaiconą ofertę piw w niskiej cenie w porównaniu do konkurencji. Piwo można konsumować na ogródku w miłej atmosferze, bądź w lokalu, oglądając rozgrywki sportowe np. mecze Ligi Mistrzów. W barze można płacić kartą i gotówką. Barmanki są bardzo miłe i życzliwe.”
“Jedzenie naprawdę pyszne. Jak w domu i czuć że wszystko ze świeżych składników. Serdecznie polecam. Ceny bardzo małe jak za tak wyborne posiłki. Jak dla mnie rewelacja.”
“Wszystko super, tylko Ci parkujący przed sklepem utrudniają przejazd, a przecież jest parking obok. Sklep zawsze otwarty, czy wojna, czy święto. Wielki plus. Ekspedientki bardzo miłe, zawsze coś powiedzą, zagadają.”
“Spotkaliśmy się w grupie osób, które obchodziły rocznicę ukończenia szkoły. Zamówiliśmy obiady, desery oraz napoje. Jedzenie było bardzo smaczne a zamówione napoje były zimne - takie właśnie jakie chcieliśmy. Polecam tę restaurację wszystkim, którzy podróżują w stronę Bierunia i dalej.”
“Bardzo miła obsługa .Panie chętnie udzielają pomocy .Informują klienta o danych promocjach .Proponują towar zastępczy jeśli danego brakuje.Bardzo polecam tą Żabke”
“Spędziłam w tym hotelu tydzień. Jedzenie w hotelowej restauracji oraz obsługa (p. Patrycja) rewelacja. Sam hotel zadbany oraz bardzo czysty. Bliskość dworca sprawia, że hotel jest też fajną bazą wypadową do Katowic. ZDECYDOWANIE POLECAM.”
“Najlepsza Żabka w okolicy! Główna zaleta to sympatyczna obsługa i czystość. Na brak świeżego pieczywa, warzyw i owoców narzekać też nie można. Dodatkowo duży parking i możliwość zrobienia zakupów przed 6 rano robią robotę. To jest moja Żabcia, wspaniała ”
“Bardzo dobre zapiekanki, na spokojnie można sie nimi najeść. Każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Jedna z najlepszych żabek w tychach. Serdecznie polecam. Obsługa miła, umią hot dogi robić tak żeby bułka sie nie rozwalała, co w większości żabek stanowi problem. Dobrze przeszkoleni z żappki. Wizualnie i logistycznie chyba najlepsza żabka.”
“Super obsługa i klimat podczas zakupów”
“Bardzo polecam !! Bardzo często chodzę tam na zakupy , przemiła obsługa , dziewczyny zawsze uśmiechnięte , towaru nie brakuje czystość na sklepie w najlepszym porządku !! Mało jest tak dobrych żabek .”
“Według mnie najlepsza włoska pizza w mieście, dużo dobrej jakości składników i ciasto wypieczone tak, jak lubię. Najlepiej jeść na miejscu. Lokal w środku dość ponury, na zewnątrz przydałoby się "odciąć" ruchliwej drogi.”
“Zamówiliśmy ramen i sushi - wszystko jest niewiarygodnie świeże! Kompozycje są kreatywne i trafione w punkt. Wszystko mega smaczne i zaskakujące. Najlepsze sushi w tychach - coś wspaniałego! Za rolkę z miętą i limonką powinien Pan dostać nobla kulinarnego!”
“Wróciłam tu po kilku latach. Dalej wszystko przepyszne. Polecam z całego serca. Na stół wjechała rolada ślaska, Kusik wieprzowy, filet po Śląsku”
“Na wstępie powiem, że wolę wydać 100 zł tutaj i mieć dużego, pysznego burgerka z zestawikiem, niż wydać w Maku który jakościowo nie przebije Max Premium. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone i na pewno będziemy zaglądać tu częściej! ☺️”