Jedzenie zamówione na dowóz,tragedia,ziemniaki bez soli,kotlet vege z ziemniaków +ziemniaki,surówka bez smaku.Jedzenie szpitalne!!!nie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Beata Olejniczak ★☆☆☆☆
-
Kamila Gallus ★★★★★
Piękne miejsce, z pysznym jedzeniem i bardzo miłą obsługą. Organizowałam tam przyjęcie komunijne i cena za to wydarzenie była bardzo przystępna. Serdecznie polecam
-
Mischievous Fox ★★★★☆
Byłam gościem na komuni zorganizowanej w tym miejscu. Bardzo smaczny główny posiłek oraz ciasta, później podane sałatki niestety nienajlepsze. Samo miejsce z zewnątrz nie wygląda za ciekawie, nie zacheca do wejscia, za to już w środku całkiem przyjemne dla oka i schludne.
-
Aurelia Porembska ★★★★★
Razem z mężem mieliśmy okazję organizować wesele w tej cudownej restauracji - wystrój sali, obsługa oraz jedzenie było rewelacyjne. Odbyliśmy przed wydarzeniem dwa spotkania wraz z managerem oraz kucharzem, aby dostosować wystrój oraz menu. Pełen profesjonalizm. Z pełną pewnością mogę napisać, że jeżeli ktokolwiek zdecyduje się zorganizować tam swoją wymarzoną uroczystość to zostanie potraktowany indywidualnie i jak klient premium. Polecam z całego serca!
-
Martyna Filipek ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre! Zarówno my, jak i nasi goście bardzo zadowoleni :) bardzo miła obsługa, piękny wystrój sali, dużą atrakcją dla gości (przede wszystkim dla dzieci) są egzotyczne zwierzątka w terrariach, w tym uroczy kameleon :) Serdecznie polecam na rodzinne przyjęcia :)
-
Krystian Lewicki ★★★★★
W lokalu miałem Komunię syna... Nie dopytujac gości sami od siebie zachwalali jedzenie pod kątem jakości jak i ilości... Tak również my jesteśmy mega wdzięczni za taką gościnę. Tak trzymać!
-
Beata Burzych ★★★★★
Witam polecam restaurację Kameleon w dniu 30.04.2023.mialam komunię jedzenie pyszne dekoracje i zastawa przepiękna. Moje goscie bardzo dobrze zadowoleni z imprezy .Jeszcze wrócę 1.Pozdrawiam całą restaurację.
-
Klaudia Brzęk ★★★★★
Restauracja Kameleon jest teraz jedną z moich ulubionych restauracji. Dania główne, zimna płyta oraz ciepły posiłek były naprawdę pyszne i solidne !!! . Wnętrze urządzone w dobrym stylu a zwierzątka są jedna z większych atrakcji (dwa żółwie, kameleon i wąż). Dzieci były wniebowzięte gdy mogły pogłaskać kameleona. Największym atutem restauracji jest jednak jej wspaniała menadżerka, Sabina. Zawsze jest miła i profesjonalna, a także świetnie radzi sobie z zarządzaniem lokalem. Jej ciężka praca i zaangażowanie w to, by wszyscy goście byli zadowoleni, naprawdę czyni z Kameleona miejsce przyjazne dla gości. Z pewnością polecam wszystkim zorganizowanie tam swojej uroczystości, my napewno wrócimy :)
-
Arkadiusz Zahuta ★☆☆☆☆
I tu leci mega negatyw dla tej restauracji, za udostępnianie lokalu szemranym firmom. Ciągle wydzwania upierdliwy bot i namawia na jakieś pseudo spotkania/pokazy w tej restauracji pod pretekstem pseudo darmowego upominku. Dziękuję ale już nigdy nie skorzystam z usług tej restauracji jeżeli w taki oto złośliwy sposób próbują przyciągnąć klientelę. Jeżeli ciągle wydzwania do Ciebie bot i zaprasza gdzieś na jakieś spotkanie to wysłuchaj go do końca, a następnie zacznij zasypywać te miejsca/firmy negatywami. Może ilości negatywnych opinii da właścicielom do myślenia i przestaną brać udział w tej szopce, a tym samym skończy się ten "rak" telemarketingowych botów jaki ostatnio zalewa Polaków.
-
Krzysztof Smolarek ★★★★★
Wczoraj pierwsza wizyta, wystrój na szóstkę wkoło rośliny, prawdziwe wloskie autko z którego mozna zaczerpnac prosecco. Łazienka robi wrazenie jest urządzona z klasą, idealne miejsce pod imprezy. No i jest prawdziwy kameleon i ma się tam bardzo Dobrze
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Kameleon?
Restauracja Kameleon znajduje się przy Uczniowska 7, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Kameleon?
Można skontaktować się z Restauracja Kameleon pod numerem +48 537 790 829
Jak można dotrzeć do Restauracja Kameleon?
Do Restauracja Kameleon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku