Przegląd katalogu
- 245 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 245 wyników
Przeglądaj restaurant w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 245 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 122,715 opinii i ocen.
“Bardzo fajna obsługa. Dziewczyny Bardzo miłe i pomocne. Pozdrawiam”
“Byłem jakiś czas temu kilkanaście razy zaraz po otwarciu kiedy jeszcze nie był oznaczony na goglach i nie można było dodać opinii, ale mam nadzieję że nie dużo się zmieniło bo mam zamiar znowu tutaj zajrzeć. Kebab był zawsze bardzo smaczny duży i za przystępną cenę. Bardzo mnie pozytywnie zaskoczyło to jak kiedyś zauważyłem, że Pani która obsługiwała po przyjęciu pieniędzy dezynfekowała rekawiczki i dopiero szykowala kebaba, tj rzadko spotykana praktyka, ale osobiście bardzo sobie cenię higienę podczas kontaktu z żywnością, w niektórych lokalach nie zakładają wogole rękawic do szykowania jak i obsługi, nie dezynfekują rąk i kto wie co jeszcze robią tymi rękoma międzyczasie a później szykują ugniatają kebabiki elegancko z tymi wszystkimi bakteriami i życzą smacznego ( wiem że ludzie nie zwracają na to uwagi, ale jak by każdy zagłębił się w ten temat gwarantuje że każdy będzie dokładnie obserwował kto i jak kebaby szykuje) Dodam że jeżdżę po całej Polsce a kebaby uwielbiam, jem ich naprawdę sporo w różnych lokalach i widzę jak to wyglada. Oby tak dalej i według mnie tutaj zawsze będą klienci, trzymam kciuki żebyście się nie popsuli, polecam.”
“Doprawione, pyszne, duże dania. Stosunkowo krótki czas oczekiwania. Na zdjęciu duszony łosoś, chyba najlepsze z zamówionych przez nas dziś dań :) (spośród: rolad wołowych, dorsza, schabowego). Karczma Tatrzańska była naszą ulubioną restauracją, do czasu. Do czasu kiedy odwiedziliśmy "Victorię" - dania smaczniejsze, porcje większe, ceny niższe. No i większe i spokojniejsze wnętrze. Bardzo polecamy!”
“Bardzo duże i smaczne porcje w dobrej cenie polecam”
“Obsługa bardzo empatyczna i profesjonalna. Do ogarnięcia duża grupa - wspaniała współpraca i nieceniona pomoc . POLECAM !!”
“Kebab bardzo dobry. Mimo dużego ruchu nie czekałem długo. Jeden z najlepszych kebabów w Tychach polecam !!!”
“Co tu dużo mowić, bardzo dobry „Chińczyk” w menu mamy bardzo dużo pozycji. Ceny są bardzo okej w stosunku do porcji, na prawdę cieżko wyjsć głodnym. Dania są dobrze przyprawione i zawsze czuć że są świeże. Jak na taki bar pełne zasłużone 5 gwiazdek.”
“Sympatyczne miejsce, gdzie można coś zjeść na szybko. Miła obsługa. Polecam.”
“Fajne miejsce na spędzenie czasu z rodzinką . Nie daleko jest jezioro paprocańskie duży plac zabaw każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Bardzo polecam z żabkę. Polecam z całego pracownika Kubę zawsze uśmiechnięty zawsze miły. Zawsze pomoże doradzi . Wszystko świeże i dostawą też zawsze jest . Dużo produktów nowych polecam daje tyle gwiazdek”
“Daje 5 bo rzadko gdzie można dostać servetsa w takiej cenie. Kebab jak kebab, kula mocy ale nie jest spoko w smaku na jakieś gastro. Panowie z obsługi chyba nie zawsze rozumią ale są mili, jako obcokrajowcy dają radę. Oczywiście nie jest to kebab 5/5 ale czasem wolę zjeść taką niezłą chamską kulkę niż te wszystkie nowe kraftowe.”
“Żabka rewelacja, atmosfera rodzinna, fajnie by było gdyby było miejsce na stoliczki aby mozna było kawkę wypić na miejscu, posiedzieć w lato z dzieckiem. Poza tym lubię robić tam zakupy. Szefostwo do rany przyłóż, pozostała ekipa równiez. Lubię to robić tam zakupy, małe, duże, mniejsze czy większe :)”
“Żabka mała ale dobrze zaopatrzona. Sklep czysty obsługa ok.”
“To jest jeden z lokali które jakość nie zabił czas.Sroga trzynastka (mafiozo) jak za dawnych czasów.Obsluga bardzo miła.Polecam”
“Bardzo dobra kuchnia, ciekawe dania oraz zestawy obiadowe i do tego przepyszne desery, że już nie wspomnę o ręcznie robionych ciasteczkach - rewelacja.”
“Jedzenia co prawda nie próbowałem, ale pani starsza bardzo kulturalna uprzejma przyszła do stolika porozmawiała klimat pabu spoko polecam dla piwoszy”
“Przemiła obsługa. Bardzo czysto. Polecam”
“Najlepsza żabka w Tychach nie wiem skąd te skargi”
“Super obsługa i godziny otwarcia.Pozdrawiam całą ekipę.”
“Według ustawy o niedzielach niehandlowych, w taką niedziele obsługiwać może właściciel. Na podstawie tej samej ustawy, może byc ochrona w sklepie, wtedy handel odbywa się na kasie samoobsługowej, kasa samoobsługowa ma możliwości tylko płatności kartą. Proszę nie siać propagandy bo ma większości sklepach na terenie Tychów(wlasnie w niedziele) coś takiego jest wprowadzone, nie tylko w żabkach. Pan Szymon, poniżej, nie zna się na prawie, wcale nie dziwie się, że do takiej błahostki nie przyjechały służby, powinny go obciążyć, że bezpodstawne ich wezwanie.”
“Miła obsługa.przyjemna atmosfera duża ilość produktów”
“Kum kum, droższa wersja odlotu obok, ale ma przynajmniej to co inne żabki, typu panini hot dogi. Obsługa ok.”
“Polecam Lodomania Tychy Aromatyczna kawa, wyszukane smaki lodów, pyszne desery ze świeżymi owocami oraz zawsze miła i uśmiechnięta obsługa. Zawsze chętnie tutaj wracamy ❤️”
“Miła, pomocna obsługa, bardzo dobra kuchnia (kluseczki śląskie, rolada, modra kapusta). Polecam :)”
“Dobre jedzenie obsługa mogła by być lepsza ponieważ nie posiadają rękawiczek. W lodzie znalazłem jakiegoś gluta. Jedzenie dobre ale trzeba uważać.”
“Komunia 2025 - lokal z zewnątrz niepozorny, w środku klimatyczny i ciekawy wystrój. Restauracja jest podzielona na kilka mniejszych pomieszczeń, grupka ok 20 osób została ulokowana na większej salce. Salka jest bardzo ładnie doświetlona, z ładnym widokiem na ogród, stół i krzesła zostały udekorowane na komunię. Jedyna uwaga do toalety - przydałby się remont (oświetlenie, deska). Jedzenie bardzo dobre i dużo (sporo zostało zapakowane). Rosół fajnie doprawiony, kluski bardzo dobre, rolady wołowe i wieprzowe również bardzo dobre, surówki świeże. Restauracja dodatkowo przyszykowała dania wege dla dwóch osób. Świetny tort i bardzo dobre ciasta. Kompot, woda i nafiltrowana kawa w ramach przyjęcia, pozostałe napoje domawiane z baru. Obsługa sprawna i bardzo sympatyczna. Ceny jak na dzisiejsze standardy komunijno-przyjęciowe rozsądne. Podsumowując - bardzo polecam na organizację małych / średnich przyjęć do 20-kilku osób :)”
“Miły pan z obsługi, kawy karmelowe przepyszne.”