Przegląd katalogu
- 1,668 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 1668 wyników
Przeglądaj pub w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,668 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 777,971 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Tychy i innych.
“Jest klimat :) polecam, ceny rozsądne, miła obsługa”
“Trafiłem tam przypadkowo i byłem w szoku że takie jest takie klimatyczne miejsce w Rudzie Śląskiej. Zamówiłem placka firmowego i hamburgera z Camembertem. Wszystko oczywiście smaczne. Do tego zamówiliśmy 3 różne piwa i powiem że dawno tak dobrego kufla nie piliśmy. Super obsługa, szybkie smaczne jedzenie. Na pewno wrócę bo jest mega klimat ( pięknie i gustownie zrobiona restauracja z duszą)”
“od paru tygodni zacząłem interesować sie dartem i postanowilem w koncu odwiedzic skrzypka kiedy polecili mi go znajomi, bardzo mila atmosfera, polecam”
“Super pub miły czysty dzieci mają zajęcia polecam”
“Mega fajnie klimatyczne miejsce, czysto, obsługa pomocna, mega polecam ❤️”
“Piwko dobre ,:) można pod parasolem posiedzieć. Miła szefowa,:)”
“Bardzo klimatyczny pub. Fajne miejsce na piątkowy wypad na piwko lub 10 ;)”
“Lokalizacja przy samym wodospadzie, pyszne jedzonko, bardzo sympatyczni właściciele. Polecam :)”
“Bardzo miła obsługa. Bardzo dużo miejsca. Ceny jak najbardziej akceptowalne, nawet względnie tanio. Mega szybko podane dania w ciągu 15 minut, super! Łazienka dla klientów bezpłatna, normalna rzecz. Miło że mają piwo z tanka, rzadko spotykane. Zamówiliśmy różne dania dostaliśmy wszystkie w tym samym momencie. Wszystko ciepłe i świeże. Wyszliśmy najedzeni i bardzo zadowoleni. Mega polecam.”
“Rewelacyjne miejsce dla fanów żużla :) Pyszny zimny Litovel, super atmosfera. Pani Ania - Cudowna osoba.”
“Bardzo fajny top. Miła obsługa, fajnie się gra w kręgle. Drinki bardzo dobry. Polecam.”
“Jesteśmy świeżo po imprezie. Pyszne jedzenie, super muzyka , lokal bardzo klimatyczny. Polecamy na różnego rodzaju imprezy. My robiliśmy 18 córki jesteśmy bardzo zadowoleni.”
“Polecam z całego serca! Piękne, klimatyczne miejsce i boskie jedzenie. Dawno nie jadłam tak pysznej Carbonara!!! Kopernika 5 Pub &Food skradło moje serce ❤️. Wrócę napewno!”
“Polecam kręgle.. nawet z dzieciakami. . Na 1 torze automatycznie dźwigane bandy.. Wiec nie ma opcji zeby maluch nie zaliczył zBicia kręgli .. Polecam ... my byliśmy z 5 latkiem wrażenia super.”
“Sceptyczne podejście do pizzeri mimo, że mieszkam blisko . A jednak mega zaskoczenie na bardzo duży plus . Pizza smaczna i dopieszczoną pod kazdym względem. Polecam każdemu kto lubi dobrze zjeść. Ps. Moja córka mimo ze bardzo wybredna to jej bardzo również smakowało. Dziękuję”
“Polecam gdy szłam na piwo nie miałam zamiaru nic jeść ale po tych zapachach z kuchni się skusiłam bardzo pyszne jedzenie świeże i przyprawione bardzo miła obsługa polecam wszystkim”
“Pub Planeta w nowej odsłonie a raczej w odsłonie pozostawionej przez Pub Jedynka, który na chwilę zagościł w tym miejscu jednak nie na długo. Pani właścicielka Planety, która prowadziła lokal przez lata wróciła na stare śmiecie, ale śmiem wątpić czy to była dobra decyzja. Planeta zniknęła z mapy Dąbrowy na dość krótki czas głównie z jednego powodu - zamknięcia ogródka piwnego na rynku przez pałacem. Było to wyjątkowe miejsce, jedyne w całym mieście. Z powodu zamknięcia wielu stałych bywalców - ja również - było rozczarowanych i chcąc nie chcąc szukaliśmy alternatywy (w moim przypadku Praga Pub). Jeżeli ogródek piwny przynosił straty albo niewielkie zyski, należało coś z tym zrobić, a nie zamykać. Na tą chwilę Planeta (nadal bez ogródka) nie ma wielu klientów, chociaż jest miejscem zupełnie w porządku. Mam wielką nadzieję że utrzyma się na fali, chociaż konkurencja nie śpi, a nowy lokal Mr.Ted robi robotę i ściąga spragnionych z całego miasta. Sam również tam byłem, można zjeść, wypić i zaśpiewać, ale jest drogo i bardzo głośno. Co kto woli.”
“Jedzenie pyszne, w dobrej cenie. Obsługa bez zarzutów :) Polecam!”
“Czarny kot istnieje odkąd pamiętam, wychowałam się chodząc tam z rodzicami jako dziecko! To cud, że dalej istnieje. Chętnie tam wrócę, już jako dorosła :)”
“Super miejscowka polecam kazdemu”
“Super bilard przy okazji jakies piwko albo kawa”
“Jedzenie zamówione na Glovo, szybka dostawa. Jedzenie gorące i świeże, a przede wszystkim PYSZNE. POLECAM!!!!!”