Przegląd katalogu
- 218 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 218 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Wisłie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 218 wyników w Wisłie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 164,299 opinii i ocen.
“Szakszuka pyszna a tureckie śniadanie to jakiś inny wymiar. Na prawdę dobre.”
“To już stały punk zimowych ferii gdzie w atmosferze domowej z pysznym jedzeniem, świetną obsługą i super spa można sprawdzić czas w zimie i jak się okazało równie w lecie przy zewnętrznym basenie z pięknym otoczeniem.”
“Jedzenie rewelacyjne – kwaśnica wyjątkowa i pełna smaku, pierogi z mięsem z dużą ilością farszu i naprawdę przepyszne, placki okidane ogromne i sycące, a gicz jagnięca – mistrzostwo! Na duży plus również podejście do gości z psami – nasz Cane Corso został serdecznie przyjęty i od razu dostał miskę świeżej wody. Polecam bardzo, warto odwiedzić!”
“Organizowaliśmy w tym hotelu nasze wesele (niecałe 40 osób) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani kierownik była ogromnym wsparciem przy przygotowaniach, obsługa miła i profesjonalna, a jedzenie naprawdę pyszne. Część gości przyjechała już w piątek, inni zostali do poniedziałku – wszyscy czuli się dobrze zaopiekowani. Panie z recepcji z dużą cierpliwością pomogły starszym osobom z zakupem i wydrukiem biletów, co bardzo doceniamy. Na plus także duży parking i klimatyczna chata grillowa, która świetnie sprawdziła się na obiad dzień po weselu. To miejsce zdecydowanie warte polecenia na wyjątkowe okazje.”
“Fajne miejsce na szybki obiad podczas przerwy na ratrakowanie. Jedzenie zaskakująco smaczne jak na karczmę na stoku. Polecajka”
“Warto odwiedzić to miejsce nawet jeżeli nie jest fanem zimowych sportów. Możliwy przyjazd wyciągiem w dwie strony - przepiękna, nowa wieża widoka. Piękne rzeczny, alpaki, restauracja z widokiem, tężnia solna.”
“Polecam bardzo miła obsługa pan Sebastian i pani Kasia bardzo pomocni i mili właścicielka również 10 na 10 miła i bezproblemowa obsługa. :D”
“Sklep w bardzo udanym miejscu, w środku bardzo ładnie i czysto. Dużo towaru na półkach więc nie ma jakiś braków, można na spokojnie robić zakupy.”
“Pizza dobra, szybko podana, miła obsługa, nie mam się do czego przyczepić, ceny również w porządku patrząc na lokale podające pizzę w pobliżu.Mozliwość pogrania w bilard.Widac,że teraz jest tzw. martwy sezon i lokale są puste. Ludzi przybywa głównie w weekend. Polecam !!!”
“Karczma znajduje się w dzielnicy Wisła Kopydło Bardzo ciekawa architektura jak na zewnątrz i wewnątrz świetny wystrój Dużo miejsc parkingowych Miła obsługa klienta Zostaliśmy elegancko obsłużeni Jedzenie dobre i pyszne porcje sam raz nie za duże nie za małe Ceny przystępne dla każdego W drugiej części restauracji można kupić pamiątki”
“Dawno nie wystawiłam "piątki". Tutaj wszystko komponuje się IDEALNIE. Wystrój przepiękny, sala bardzo klimatyczna. Uroku dodaje kominek, strzelające w nim polana i Kot zerkający z zapiecka. Prawdziwa góralska muzyka, co rzadko spotykane. Zupa czosnkowa krem - mistrzostwo! Z grzanką i boczkiem. Placek drwala z gulaszem wołowym - przepyszny, mięso rozpływa się w ustach Kotlet de Volaille - przepieknie pachnie, wygląda, a smakuje jeszcze lepiej! Do tego herbata z zielin z sokiem malinowym- rarytas beskidzki. Posiłek warty każdej złotówki! Będziemy wracać!”
“Bardzo, bardzo smaczne jedzenie! Sałatka z kozim serem przepyszna. Żurek odpowiednio kwaśny. Polędwiczki też ok, choć porcja niewielka za co lekki minus. Przyjemna obsługa. Wróciłabym tu spróbować też innych dań.”
“Paliwo dobrej jakości polecam wszystkim”
“Kultowy streetfood zaliczony :) udało się trafić na otwarcie więc wszystkie składniki świeże. Duża ilość pieczarek. Sos ostry faktycznie jest ostry :) można płacić kartą i gotówką.”
“Bardzo dobre domowe jedzenie. Duży wybór bardzo smacznych surówek. Własny parking. Warto.”
“jedna z najlepszych żabek w bielsku. Zawsze czysto, szeroki wachlarz asortymentu, produkty na półkach są równo ustawione, dobrze wyszkoleni kasjerzy, możliwość zakupu nuggetsów czy frytek co jest praktycznie niespotykane w żabkach na mieście.”
“Bardzo fajny sklep, pierwszy raz mnie tutaj los skierował. Duży parking, przemiła obsługa, szeroki wybór produktów na stoisku mięsnym, Panie bardzo sympatyczne. Na pewno wrócę. Pozdrawiam serdecznie cały Personel, jak również Pana przy kasie, który jako przedstawiciel marki, nie pytałem jakiej, ale się domyśliłem gdy obdarował mnie zapalniczką. Z Fartem!!!”
“Super miejsce nawet dla niejeżdżących, spacerkiem do góry a tam piękne widoki, super obsługa i dobre ceny! Polecam”
“Pokoje bardzo czyste , wszystko jest co potrzebne na kilkudniowy nocleg nawet na spontanie. Hotel jest w idealnej lokalizacji , zaraz przy wyciągu. Pyszne oraz obfite śniadania na wysokim poziomie pod postacią szwedzkiego stołu. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Nad wszystkim czuwa pani Asia która już od progu przywita Państwa swoim uśmiechem.”
“Przepyszne regionalne kołocze, ciasta i pieczywo!”
“Jedzenie super świeże. Odwiedziliśmy dzisiaj restaurację i byliśmy w tym czasie jedynymi gośćmi. Zamówiony schabowy przygotowany na świeżo, ziemniaki również. Sam lokal trochę ciemny, brak światła z zewnątrz, co nadrabia oświetleniem wewnątrz nad stołami. Obsługa na wysokim poziomie. Ceny niewygórowane. Zdecydowanie Polecam!”
“smaczne obiady, duże porcje, trzeba chwilę poczekać , ale jest świeże, a nie odgrzewane.”
“Obsługa idealna, z gastro wszystko było po 21.00 jak i o 8.00 z rana. Korzystałam przez 4 dni i zawsze ok. Pozdrawiam personel”
“Super na nagłe zakupy i odbiór paczek.”
“Chata Olimpijczyka serwuje pyszne regionalne jedzenie. Zamawialiśmy kilka dań i wszyscy byli zadowoleni. Oferują również wyroby regionalne jak miody, dżemy czy nalewki. Polecam”
“Kawka słony karmel bardzo dobra, nie za słodka ani nie za gorzka, idealna. Obsługa również miła i kulturalna. Atmosfera w lokalu Bardzo fajna, muzyka nie za głośna, idzie pogadać na spokojnie z osobami towarzyszącymi, Polecam!”
“Uwielbiam to miejsce, tęsknię za nim zimą, kiedy jest nieczynne. Całą wiosnę, lato i jesień przychodzę na przepyszne piwko, frytki i najlepsze ogniska w najlepszym towarzystwie. Kocham i gorąco polecam! :)”
“Dziś robiłam zakupy w Lidlu na ul.warszawskiej jest to bardzo ładny, czysty sklep w którym można codziennie zrobić zakupy świeżych owoców, warzyw i pachnącego pieczywa. Odzież jest bardzo dobrej jakości i kupują ją w tym sklepie od paru lat. Również personel jest bardzo pomocy, dziś chętnie mi pani pomogła, z uśmiechem na twarzy. Polecam właśnie ten sklep do codziennych zakupów”
“Świetna pizza i dania z grilla, a oscypek z żurawiną rewelacja. Piękne widoki.”