Opinie

  1. Krzysiek Moszynski ★☆☆☆☆

    Mój opis dotyczy baru na dole stacji. Wczoraj jadłem kiełbasę smarzoną , żenada chyba była z kilku dni, nie można było wbić widelca taka twarda :-( brak cebuli a nie kosztuje to wiele wysiłku przy cenie 23zł. !!!. Później jeszcze była zapiekanka z pieca , bez komentarza rozmrożona i podgrzana , gumiasta. A już cena za sznitę z fetę rozwala . Kawałek sznity która stoi w ciepłym, miże Czesi to kupią. Cennik by skroić jak najwięcej turystów . Nie polecam

  2. Rafal Kalinski ★★★★★

    Super miejsce nawet dla niejeżdżących, spacerkiem do góry a tam piękne widoki, super obsługa i dobre ceny! Polecam

  3. Stanisław Kowalcze ★★★★★

    Miejsce wysoko, na górnej stacji wyciągu na klepkach w Wiśle. Na zewnątrz kilka stolików zawsze pełnych narciarzy, co świadczy o smacznej kuchni i pysznych przekąskach. Szkoda tylko, że tak mało miejsca na zewnątrz. Za to widoki przednie. Obsługa miła i sprawnie pracująca. Posiłki pyszne choć proste, za niewygórowaną cenę. Wpadniemy tam znowu.

  1. Karol Grzesik ★★★★☆

    Po czterech latach postanowiliśmy z synem sprawdzić raz jeszcze stok na klepkach. Brakowało fajnej knajpki i jest na górze. Polecam gorącą czekoladę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar na Klepkach?

Bar na Klepkach znajduje się przy Chałupiańska 11, 43-460 Wisła, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Bar na Klepkach?

Do Bar na Klepkach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements