Przegląd katalogu
- 197 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 72% Ze zdjęciami
Znaleziono 197 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Racibórzie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 197 wyników w Racibórzie, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 68,276 opinii i ocen.
“cenowo bardzo miło, jedzonko dobre a panie w obsłudze bardzo miłe i pomocne. Polecam wejsc na śniadanie i kawę po podróży pociagiem i nie tylko ;)”
“Polecam mega pyszne jedzenie, porcję bardzo duże. Mimo dużego oblęzenia bardzo szybko podane. Z pewnością jeszcze tu wrócimy”
“Przepyszny katering. Wszystkie posiłki zawsze świeżo i starannie przygotowane. Właściciele to osoby pełne pasji i życzliwe. Kiedy odbierasz swoją torbę to możesz się spodziewać smacznego dnia dopasowanego do Twojego zapotrzebowania kalorycznego. Polecam serdecznie.”
“Kebab średni rozmiar, sos mieszany. Trafiłem tu przez przypadek i jestem bardzo zadowolony, jeden z najlepszych kebabów jakie jadłem (kula mocy). Mięsko przypieczone, sos ostry jest ostry nie tylko z nazwy. Warzywa Świerze i chrupiące. Rozmiar średni dla mnie tak jak duży u konkurencji. Większego bym nie dał rady zjeść a potrafię :) Przemiła obsługa. Miejsca siedząca w środku i na zewnątrz. Duży parking. Polecam.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony magazyn ze swietna obsługa. Miło i szybko ,,rozprawiają się " z klientami Polecam”
“Dość fajny sklep z szerokim asortymentem, cenowo dość przystępny Dobra lokalizacja”
“Obsługa sklepu zawsze pomoże i doradzi. Polecam”
“Bardzo ładna sala wynajmowana z okazji pierwszych urodzin dziecka. Właściciel w porządku, potrafi słuchać i spełniać oczekiwania. Jedzenie było bardzo dobre, atmosfera miła, a goście zadowoleni. Wielki plus za nastrojową oprawę muzyczną. Obsługa też przemiła i sympatyczna. Szczerze możemy polecić to miejsce.”
“Bardzo dobre jedzenie i bardzo miła obsługa.”
“Kebab smaczny, porcja solidna, ale wiem że może być lepiej.. Jest potencjał. Obsługa super, pozdrowienia dla szefa!”
“Kebab pyszny na prawdę warty swojej ceny, która jest jest wygórowana, zamawiałem kilka razy i za każdym razem smakował super. Duze porcje,sos ostry na prawdę ostry polecam”
“Zamawialiśmy burgera z serem, wszystkie składniki świeże, Burger bardzo fajnie podany, do tego małe frytki gratis, co było dla nas miłym zaskoczeniem. Jakby mięso było trochę bardziej doprawione, to byłoby idealne. Burger szybko podany, miła obsługa.”
“Bardzo dobry kebab dobrze przyprawione mięso i sosy robią robotę, zaskakująco dużo mięsa i bardzo krótki czas oczekiwania.”
“Burger wjeski super obsługa rewelacja pełny profesjonalizm.”
“Może nie jest to najtańszy sklep w mieście, ale zawsze można tu znaleźć wszystko, czego się potrzebuje. Zdarzają się też atrakcyjne promocje, które zachęcają do odwiedzin. Dodatkowym plusem jest to, że w tym samym budynku znajdują się inne sklepy, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie coś dla siebie.”
“Niedoceniane miejsce a szkoda, bo szefu odwala kawał dobrej roboty- kebab smaczny, gorący, przyjazne nastawienie do klienta.. Polecam. বাংলাদেশকে শুভেচ্ছা।”
“Hotel oferuje bardzo dobre śniadania, miłą oraz pomocną obsługę, czyste, zadbane pokoje i dobrą lokalizacje, godne polecenia pozdrawiam.”
“Normalnie petarda!!! Naleśniki genialne.”
“Bardzo dobre pieczywo, ciastka i pieczywo słodkie. Torty rewelacja.”
“To najlepszy sklep bieliżniarski . Uwielbiam robić tam zakupy. Przemiła obsługa. Panie służą pomocą w wyborze bielizny bardzo fachowo i dyskretnie. Znają się na rzeczy. Wyczuwa się, że sklep to ich pasja. Polecam w 100%.”
“Najlepsze wypieki i kawa w Raciborzu! Mega miłe Panie. Polecam szczególnie tonic espresso smak nie do podrobienia :)”
“Pieczywo i podstawowe rzeczy zawsze świeże”
“Wahaliśmy się między 4 a 5 gwiazdek, ale wśród 5 osób które doradzały mi przy tej ocenie, nie słyszałem właściwie żadnych uwag negatywnych, za to mnóstwo pozytywnych. Mocno polecamy.”
“To już Nasz drugi wózek z tego sklepu. Pani obsługująca bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna. Przede wszystkim nie wciska nic na siłę. Wysłucha, doradzi i jest bardzo cierpliwa :)”
“Miałam przyjemność dobrze spędzić krótki czas w tym urokliwym miejscu. Siedząc wieczorem na tarasie przy świetle świec i lampce wina czułam się jak na południu Francji. Wspaniały, spójny, nowoczesny mega czysty i cichy obiekt. Pościel, ręczniki, mydła, wygodne łóżko to wyszystko tak jak lubię, idealne miejsce na relaks. Pyszny swojski chlebek na śniadanie, dyskretna, nienachalna obsługa i jednoczenie domowa atmosfera. Szkoda, że nie ma mini spa (może kiedyś jak życie wróci do normy...) A tak poza tym gorąco polecam a gospodarzom, życzę dobrych gości i spełnienia. Z wdzięczniścią Marzena”
“Super stacja. Obsługa bardzo miła. Ceny bardzo konkurencyjne. Polecam.”