Opinie

  1. Eugeniusz Szweda ★★☆☆☆

    Zaglądam regularnie od otwarcia lokalu . Na początku spoko ale im dłużej na rynku tym gorzej. Dziś zamawiając super pita( 2x Mięso ) dostałem mix surówek z sosem i trochę mięsa. Obsługa ok , lokal w miarę czysty ale malo miejsca . Finalnie 5/10

  2. Nabaron 22 ★☆☆☆☆

    Jestem podróżnym człowiekiem moge powiedziec gdzie najlepszy kebab w Małopolsce czy w świętokrzyskim czy w wielko polsce. To jest jeden z nagorszych kebabów jaki jadłem wziołem małego a i tak połowę wyrzuciłem tego sie zjeść nie da. Nawet osoba bezdomna ktora sie prosiła o jedzenie bo nie miala nic w ustach tydzień wziela pare kensów i powiedziala do mnie weź to pan odemnie gorszego syfu nie miałem w ustach. A w rekompensatę kupiłem mu kebaba od innej restauracji i jadł ze smakiem

  3. Wojciech Kosytorz ★★☆☆☆

    No cóż kolejna kebab odhaczony w sumie dziwię się ocen bo tak na prawdę najtańszy sort kebaba Tania kula będąca imitacja wołowiny Opisując krótko kebab wypadowy „Zjeść i zapomnieć” Nikomu nie zaszkodzi ale w żaden sposób nie da nam uczucia zjedzonego dobrego kebaba.

  1. kebuk m ★☆☆☆☆

    Zamowione na dostawe. Duzy talerz 39zl. Frytki nie upieczone, niektore wrecz surowe. Mieso ewidentnie odgrzewane, kawalki spalone. Zero smaku. Nigdy wiecej

  2. Radosław Ligman ★★☆☆☆

    2 kebaby za 73zl duże a wcale nie są większe jak mala dłoń faceta 190 wzrostu może miso zwykła kula sosy okej ale za tą cenę i zimne jedzenie na wynos to trochę przegięcie więc 2.5/5 za wielkość porcji

  3. Radek G ★☆☆☆☆

    Tyle Za tyle to nie kebab AMERYKAŃSKI niby dobry ale strasznie mały 40 wydane a dalej głodny oczywiście przez glovo

  1. Marco Polo ★☆☆☆☆

    Bardzo słabe to było. Ani Baku ani kebab. Frytki surowe, mięso typowa kula pasztetula. Bardzo słone, sosy bez wyrazu, lawasz też ledwo co ciepły. Dzięki ale pierwszy i ostatni raz....

  2. Team Angelic ★★★★★

    Bardzo dobry kebab dobrze przyprawione mięso i sosy robią robotę, zaskakująco dużo mięsa i bardzo krótki czas oczekiwania.

  3. Paweł ★★★☆☆

    Byłem dwukrotnie w przeciągu 1 tygodnia i jednak miałem rację. Rozumiem otwarcie i duża ilość klientów ale za każdym razem dostałem inną wielkość kebaba. Mięso nie najgorsze,świeże surówki i to jest plus. Wielkość kebaba nie proporcjonalna do tego co zamawiałem za pierwszym razem. Kebab ogólnie zimy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Baku Kebab Racibórz?

Baku Kebab Racibórz znajduje się przy Księdza Józefa Londzina 14, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Baku Kebab Racibórz?

Można skontaktować się z Baku Kebab Racibórz pod numerem +48 572 572 738

Jak można dotrzeć do Baku Kebab Racibórz?

Do Baku Kebab Racibórz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements