Zamówiony kebab dotarł o godz 18 ale brakowało kebab danie przyszło jedynie samo mięso w kubełku, po zadzwonieniu do restauracji pani powiedziała że zaraz kogoś przyśle z brakującym daniem lecz kebab dotarł dopiero o godzinie 22 30 wyglądając jak wrzucone resztki
Zdjęcia
Opinie
-
natalia sztuka ★☆☆☆☆
-
Julia ★★★☆☆
Kiedyś często przyjeżdżaliśmy na kebaba i zawsze byliśmy zadowoleni. Dziś odwiedziliśmy „Głodomora” po dłuższej przerwie i mocno się rozczarowaliśmy. Czas oczekiwania to ok 25 minut, a nie było nikogo innego. Po otrzymaniu zamówienia okazało się, że jest ono zimne. W tortilli z frytkami, zimne frytki i letnie mięso. Natomiast w tortilli z serem (nie było dostępne rollo z serem pomimo, że jest to czołowa pozycja w menu), letnie mięso i nawet nie roztopiony ser. Myślę, że długo nie wrócimy do tego miejsca.
-
Klaudia Klimża ★☆☆☆☆
Niestety za dzisiejsze kebaby (13.03) muszę dać jedną gwiazdkę... Zamawiamy często kebaby z tego miejsca więc wiemy jak wyglądają. Zamówiłam dziś dwa duże kebaby na wynos zapłaciłam 58zł. Cena nie jest zła ale w tej cenie fajnie zjeść kebaba z miesem... 1 kebab to praktycznie same frytki i troche mięsa co widać na zdjęciu a 2 był z surówkami ale mięsa praktycznie nie było taka wersja wegetariańska. Zwinięcie kebaba i zapakowanie go też zostawia dużo do życzenia. Mam nadzieję że to tylko jednorazowy incydent ponieważ do tej pory kebaby były bardzo fajne.
-
Sebastian Zdrzałek ★★★☆☆
Jadam tam od 6 lat. Przez ten czas bardzo rzadko zdarzały się pomyłki lub mięso z chrząstkami. Niestety po dzisiejszym już więcej tam nie zjem. Zamówiłem Dużego w cieście z frytkami zamiast sałatek, mięso wołowe. To co dostałem po prostu mnie odrzuciło. Mięso wołowe naciśnięte tylko do okoła, natomiast w środku mięso z kurczaka. Wygląda to jakby ktoś celowo nawtykał kurczaka do środka żeby nie było widać. Po wybraniu mięsa z kurczaka z prawie 50cm kebaba zostało tyle, że przy zamówieniu małego, mięsa było by więcej. Rozumiem że mogło zabraknąć mięsa. A starczyło zapytać czy poczekamy dłużej czy dać inne... (Jeśli chcecie tam dobrze zjeść, polecam poczekać aż na zmianie będzie Pani z ukraińskim akcentem, taka w okularach)
-
Tomasz Rolbiecki ★★★★★
jedzenie bardzo dobre przychodzę tu od kilku dni i znakomicie jest dlatego tu będę przychodził jak będę głodny i tylko tu polecam serdecznie i bardzo miła obsługa (pani w czarnych włosach ? Polecam
-
Paweł Bednarz ★☆☆☆☆
To jakieś żarty jem prawie codziennie tam kebaba ale dzisiaj to żart nawet 100 gram mięsa same sałatki najlepiej chodzić jak pani właściciel jest sytuacja z dnia 7 września pozdrawiam
-
Adrian Banaszkiewicz ★★★★★
Bardzo miła obsługa Jedzenie smaczne i świeże Wszystko smażone i krojone na bieżąco zamiast "gotowców" Bardzo duże porcje + frytki gratis Możliwość zamówienia na wynos i z dostawą Serdecznie polecam naprawdę spoko Pozdrawiam
-
Arek Tobiasz ★★★★★
Zamawialiśmy burgera z serem, wszystkie składniki świeże, Burger bardzo fajnie podany, do tego małe frytki gratis, co było dla nas miłym zaskoczeniem. Jakby mięso było trochę bardziej doprawione, to byłoby idealne. Burger szybko podany, miła obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab & Burger Racibórz GŁODOMOR?
Kebab & Burger Racibórz GŁODOMOR znajduje się przy Mikołaja 1, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab & Burger Racibórz GŁODOMOR?
Można skontaktować się z Kebab & Burger Racibórz GŁODOMOR pod numerem +48 537 891 962
Jak można dotrzeć do Kebab & Burger Racibórz GŁODOMOR?
Do Kebab & Burger Racibórz GŁODOMOR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku