Przegląd katalogu
- 267 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 267 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Żorach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 267 wyników w Żorach, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 110,835 opinii i ocen.
“Świetne miejsce na wieczorny wypad! Fantastyczna atmosfera, pyszne drinki i świetna obsługa sprawiają, że chce się tu wracać. Dodatkowym atutem są kręgle i bilard – idealne na wieczór ze znajomymi. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można się dobrze bawić i zrelaksować, to zdecydowanie warto tu zajrzeć!”
“jedzenie dobre, obsługa super Pani Sylwia jest bardzo miła, pomocna i z naprawdę dużą wiedzą o produktach”
“Towr co wybierzesz. Miła obsługa. Parking dobry dojazd”
“Polecam, w sezonie duży bałagan na regałach, coz jednak zrobić jak taki przemiał w sezonie z klientami”
“Dla mnie osobiście to miejsce w pewien sposób kultowe. Uważam, że jest tutaj jeden z najlepszych szaszłyków wieprzowych z grilla jaki jadłem w życiu. Od kilkunastu lat jak jestem w pobliżu odwiedzam to miejsce. Ale i inne potrawy są tu bardzo smaczne: kiełbasa z grilla, obiady domowe jak u babci, ryby itd. Miła obsługa, ogródek restauracyjny, spokój, kwiaty na zewnątrz.... Po prostu polecam. Ps. Duży parking.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Załoga stacji potrafi doradzić i zawsze obsługuje z serdecznością. To rzadkość spotkać tak pozytywne osoby w tak szybkim tempie pracy.”
“Zdecydowanie najlepsza burgerownia w Żorach. Szybciotko mimo sporego ruchu, baaardzo pysznie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam serdecznie, niezmiennie od wielu wielu lat”
“Przepyszne jedzenie, wszystko dobrze przyprawione. Obsługa bardzo miła i pomocna. Bardzo polecam na imprezy okolicznościowe.”
“Przytulna kawiarnia i przemiła obsługa- bez wyjątków ☺️! Sopelek to miejsce, gdzie zawsze jestem pewna, że otoczy mnie miła atmosfera, wypije smaczną kawę i zjem dobre ciastko! Polecam ❤️”
“Zawsze świeże owoce i warzywa. Uwielbiam wędliny od Krajana. Smakują jak swojskie wyroby. Personel zawsze uśmiechnięty i pomocny . Dla mnie najlepszy sklep na zakupy.”
“Dostarczone materiały są dobrej jakości, zamówienie zostało zrealizowane sprawnie.”
“Byliśmy dzisiaj drugi raz. Tym razem z okazji Dnia Kobiet ;) Pizzeria ma bardzo duże obłożenie (to dobrze). Ciężko jest tu zarezerwować stolik, chociaż obsługa zawsze zostawia kilka niezarezerwowanych stolików, by można było przyjść "z chodnika" i znaleźć dla siebie miejsce - fajny patent :) Zamówiliśmy duża pizze podzielona na pół: pizza miesiąca (z sosem bbq i śliwka) oraz "ser na boczku". Duży plus za to, że można wziąć po połowie pizzy (raj dla niezdecydowanych :P ). Tak jak i poprzednim razem, uważam że pizza jest bardzo bardzo dobra. Ciasto cienkie, chrupiące, składniki świeże, aromatyczne i pełne smaku. Do tego wzięliśmy dwie herbatki. Za całość rachunek wyszedł ok. 100zl. Panie z obsługi bardzo miłe, uśmiechnięte. Bardzo fajna atmosfera. Polecam! Aktualizacja (11.11.2024) - wszystko nadal na tym samym poziomie. Ponowie polecam :) Pizza miesiąca z dynią i oscypkiem - super!”
“Wczoraj jadłyśmy z córką zestaw sushi , przepyszne , pięknie podane, obsługa przemiła. Polecam wszystkim.”
“W restauracji organizowaliśmy z mężem swoje urodziny. Obsługa bardzo miła, wszystko z łatwością dograne. Cudownie przygotowane stoły, kameralna atmosfera. Oddzielenie od reszty gości przepieżeniem to super rozwiązanie by czuć się komfortowo.Jedzenie bardzo dobre! Wszystko ładnie, estetycznie podane. W wielu daniach spora ilość czosnku. Ja lubię akurat lubię i mi odpowiadała taka forma, ale jak ktoś za czosnkiem nie przepada to może się zdziwić. Przystawka w formie krewetek to istna petarda! Na te krewetki na pewno tam wrócę ❤️ Dziękujemy za miłą obsługę i niezapomniane urodziny. Dodatkowy plus za zniżkę przy płatności gotówką. To fajny ukłon w stronę klienta.”
“Przepyszne i pięknie podane jedzenie. Wszystkim bardzo smakowało, bardzo mila obsługa. Ogólnie klimat tego miejsca bardzo romatyczny, spójny i przemyślany”
“Sałatka szefowej, świeże warzywa, dodatki, ser feta dobrej jakości! Oliwa z oliwek, a nie sos czosnkowy który zabija cały smak. Mięso osobno zapakowane, dorzucasz według własnych preferencji. Polecam ;) Dowóz szybki, bezproblemowy kontakt.”
“Zjadłam tam ciasto ogniowe . Jest wybór duży i można również zmieniać dodatki dowoli dla obsługi nie robi to żadnego problemu :) , mozna najesc sie do syta. Ceny dobre . Jest gdzie usiąść , porozmawiać i z dziećmi można przyjść. Jedyny minusik , to kurczczek jak dla mnie na cieście ogniowym za duże kawałki ( osobiście wolę drobniej pokrojone) . Oby tak dalej było przyjemnie i pysznie . Polecam”
“Dobry pączuś, dużo nadzienia. ❤️”
“Jeden z najlepszych orlenów w okolicy. Dobry dojazd i wyjazd. Miła i szybka obsługa. Toaleta czysta. Sklep dobrze zaopatrzony. Polecam!”
“Najlepsza stacja paliw w okolicy - zawsze czysto, panie miłe i do tego te hot dogi polecam”
“Bardzo dobre ciasta na ciepło :)”
“Szybkie zakupy dobre produkty miła obsługa”
“Cześć. Byłem tu w sobotę około 11:00. Zgubiłem paszport. Czy masz go przy sobie? To koreański paszport.”
“Dobra alternatywa dla większych sklepów typu biedronka czasami są mega promocje i wtedy można codziennie mnie tam znaleźć”
“Czesław Lasek Za nami kolejny etap wymiany okien w naszym domku. Możliwe, że będę się powtarzał :) Ale niezmiennie jesteśmy zadowoleni z poziomu technicznego dostarczonych okien. Pomijając aspekty estetyczne jak i funkcjonalne to okna są wyjątkowo szczelne i co daje się od razu zauważyć, jeżeli chodzi o izolację akustyczną, prawie całkowicie wytłumiają odgłosy z zewnątrz. Jeżeli chodzi o montaż, to można by napisać, że współpraca z takim składem osobowym to przyjemność !!! Ale niestety, za to wszystko na koniec trzeba zapłacić... Ale analizując: - okna dobrej jakości, - roboczogodziny ostatnio nie są za darmo :), a umiejętności, doświadczenie osób montujących oraz stan pomieszczeń po zakończonym montażu oceniamy naprawdę wysoko !!! - montaż był wykonany w wcześniej uzgodnionym terminie (pomimo pewnych komplikacji związanych z nieprzewidzianymi problemami zdrowotnymi, co każdemu może się zdarzyć) to naprawdę zapłata adekwatna była do wykonanej usługi....”
“Chlebek ziarnisty pyszny co prawda cena 10zl to dużo ale myślę że za taki cieplutki to warto. Miłe panie piekarenki dobre ciasta też tam mają na zdjęciu właśnie pep i jagodziana.”
“Wątróbka mistrzostwo świata , żurek pyszny, fasolka pyszna .Polecamm . Ceny poszły w góra , menu nie auktalne . Jednego nie mogę zrozumieć dlaczego obsługa zmienia się co miesiąc lub dwa?.”
“Całkiem przyjemne miejsce. Kuchnia prowadzona przez Czecha. Bardzo dobra zupa cebulowa, świetnie przyprawiony prawdziwy gulasz z knedlikami i smaczny smażony ser. Miejsce do polecenia, bardzo chętnie tam jeszcze wrócę :-)”