Pizzeria Ludowa
“Byliśmy dzisiaj drugi raz. Tym razem z okazji Dnia Kobiet ;) Pizzeria ma bardzo duże obłożenie (to dobrze). Ciężko jest tu zarezerwować stolik, chociaż obsługa zawsze zostawia kilka niezarezerwowanych stolików, by można było przyjść "z chodnika" i znaleźć dla siebie miejsce - fajny patent :) Zamówiliśmy duża pizze podzielona na pół: pizza miesiąca (z sosem bbq i śliwka) oraz "ser na boczku". Duży plus za to, że można wziąć po połowie pizzy (raj dla niezdecydowanych :P ). Tak jak i poprzednim razem, uważam że pizza jest bardzo bardzo dobra. Ciasto cienkie, chrupiące, składniki świeże, aromatyczne i pełne smaku. Do tego wzięliśmy dwie herbatki. Za całość rachunek wyszedł ok. 100zl. Panie z obsługi bardzo miłe, uśmiechnięte. Bardzo fajna atmosfera. Polecam! Aktualizacja (11.11.2024) - wszystko nadal na tym samym poziomie. Ponowie polecam :) Pizza miesiąca z dynią i oscypkiem - super!”