Świetna restauracja! Przepyszne jedzenie, policzki wołowe w sosie własnym to poezja, schab w sosie musztardowym wybitny smak. Na prawdę każde danie miało swój smak i każdej osobie smakowało. Szybka obsługa. Gdy jedna Pani była zajęta od razu podchodziła kolejna. Panie były zainteresowane czy smakowało także wszystko na plus. Wystrój oraz obejście bardzo ładne. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Darek Leks ★★★★★
-
Rainbow Dash ★★★★★
Wenecja była dla nas przystankiem na trasie, jednak u celu wiele razy ją wspominaliśmy jako najlepszą restaurację wyjazdu. Ogromne porcje (co prawda bardziej polskich niż włoskich) pysznych mies, dodatków i sosów. Na wystrój i klimat nie można powiedzieć złego słowa, rzadko ma się okazję jeść na środku sztucznego jeziora. Przy okazji dostępne są przyzwoite drinki i desery.
-
Rafal EM ★★★★★
Piękne i zaciszne miejsce gdzie można zjeść naprawdę dobry obiad.Ryba pyszna tak samo jak devolai z serem.Rolada Śląska rozpada się w ustach. Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa.Napewno jak będziemy w pobliżu to po raz kolejny odwiedzimy to miejsce.
-
H.M. E.R ★★★★★
Przepyszne i pięknie podane jedzenie. Wszystkim bardzo smakowało, bardzo mila obsługa. Ogólnie klimat tego miejsca bardzo romatyczny, spójny i przemyślany
-
Patrycja Korzekwa ★★★★★
Przepiękne miejsce. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie bardzo smaczne. Cisza i spokój. Jedząc, można podziwiać piękne widoki. Polecam każdemu!
-
Syla Sylwiowa ★★★★★
Oceniam restaurację - jedzenie pyszne, dobrze doprawione, obsługa bardzo miła, czas oczekiwania ok. Niestety ceny w restauracji są całkowicie nieaktualne z cenami podanymi na stronie, także może być wielkie zaskoczenie po przybyciu.. Na imprezę typu wesele super. Ogólnie polecam ale czy wrócę ciężko przewidzieć..
-
Jarosław Balcer ★★★★★
Organizacja podwójnych urodzin na najwyższym poziomie. Obsługa szybka i dyskretna - wszystko dopięte na ostatni guzik. Wybór dań bardzo dobry a samo jedzonko pyszne. Jeszcze następnego dnia wspominaliśmy dobroci, jakimi nad uraczono. Na zewnątrz lokalu przyjemnie zagospodarowany teren. Myślę, że zdjęcia najlepiej oddają klimat "Wenecji". Zdecydowanie z przyjemnością jeszcze tak wrócimy.
-
Jarosław Sałata ★★★★★
Jedzenie bardzo dobre. Miła obsługa. Zjedliśmy z całą rodziną pyszny posiłek. Serdecznie mogę polecić.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wenecja?
Wenecja znajduje się przy Rybnicka 251, 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wenecja?
Można skontaktować się z Wenecja pod numerem +48 324 352 743
Jak można dotrzeć do Wenecja?
Do Wenecja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku