Przegląd katalogu
- 617 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 617 wyników
Przeglądaj pizzeria w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 617 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 401,506 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pizzeria z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Rybnik i innych.
“Lokal bardzo duży, pięknie wygląda w środku. Obsługa kelnerska przemiła. Mimo sporej kolejki (niedziela pora obiadowa) szybko dostaliśmy stolik. Jedzenie niezmiennie pyszne. Polecam, z przyjemnością wracam i na pewno wrócę :)”
“Korzystam z usług tej pizzeri od jej powstania. Pizza jest tłusta, na grubym cieście (albo średnio grubym) z dużą ilością sera. Składniki potrafią z niej spływać, ale to właśnie jej urok ❤️ Idealna na duży głód - dużą pizzę ciężko jest zjeść samemu.”
“Mamy własną wersję pizzy którą zamawiamy regularnie do domu :) Zawsze smaczna i ciepła”
“Bardzo miła obsługa. Spełnia oczekiwania i prośby klienta. Smaczne jedzenie. Rozsądne ceny. I przytulne miejsce by spędzić czas w gronie znajomych. Można śmiało polecić. Jedno z fajniejszych miejsc w Czerwionce do spędzenia miło czasu i zjedzenia dobrej pizzy. Polecam”
“Brak kolejki wszystko ekspresowo podane, nie polecam na festiwalu zamawiac dolewki lemoniady bo dlugo sie na nia czeka ale pepsi bierze sie samemu. Na plus dzislajaca maszyna do lodow. Na minus ze nie bylo nowych pizzek na festi :(((”
“Bardzo fajne miejsce, miła obsługa i widok szefa kuchni który również serwuje dania klientom sprawia że wiemy iż w tym miejscu dba się o gości. Dania bardzo dobrze doprawione... nawet szczypty soli bym nie dodała. Próbowaliśmy dania dnia i dwóch pierwszych dan z menu Magdy Gessler ( żurek i pieczeń po sztygarsku) oraz Pizza Mickey czyli przysmaki dla małych degustatorów... I nawet ta Pizza była na najwyższym poziomie smakowym. Dziękujemy i polecamy”
“Pierwszy raz zamawiałam z tego miejsca, jestem zadowolona z czasu dostawy i jakości produktu. Pizza Biała Dama godna polecenia, delikatna i smaczna. Daję 5, bo nie ma możliwości dać 4+, a w mojej ocenie 4 gwiazdki byłyby krzywdzące. Na pewno nie było to moje ostatnie zamówienie z tego miejsca. :)”
“Czas oczekiwania w porządku, ceny również. Pizza naprawdę dobra i serdecznie ją polecam ale może lepiej w dostawie. Zdarzyła mi się tam bardzo ciekawa sytuacja, otóż nie dostaliśmy talerzy do pizzy dla dwóch osób. Sztućce zostały podane, ale trudno kroić w dwójkę na odległość połowy stołu, przez co byliśmy zmuszeni brudzić stół albo jeść osobno. Nie poprosiłam o talerze bo uznałam że skoro ich nie podano, to widocznie tak się tutaj je. Jest to prawdziwa włoska, dosyć mokra pizza i nie jest możliwe jedzenie jej rękami bez brudzenia i ta zaistniała sytuacja uprzykrzyła nam jedzenie. Edit: Sytuacja wyjaśniona, byłam tam jeszcze raz na 2 pizzach i serdecznie polecam, świetna cena do jakości :)”
“Pizze zamówione online na konkretną godzinę z własnym odbiorem i wszystko zadziałało w 100%. Płatność online. Nie ma się do czego doczepić - ciasto grube, puszyste, bardzo smaczne. Skorzystałem z oferty Duża Americana + 2 małe za 2zl. Z faktu tego, że nie było już ciasta na małe pizze dostałem dwie średnie. Polecam!”
“Od wielu lat tak samo Z A J E B I Ś C I E.. Stety/niestety reszta kebabów z LC może się tylko uczyć. Ps. Ostry znaczy ostry”
“Deno Kebab znany mi jest jeszcze z czasów kiedy mieli lokal koło szkoły nr 1 w Łaziskach. Oprócz dobrego jedzenia szczególnie zapadł mi w pamięć zwrot "od serca" koedy kebab był wydawany - wydawało mi się to wtedy trochę tanim chwytem wzbudzającym sympatię. Lata mijają, jedne lokale gastronomiczne się zamknęły, a Deno dalej działa i to w dwóch lokalizacjach co już samo w sobie budzi pewien szacunek. O ile istnieje coś takiego jak "cykl życia kebaba", wydaje mi się że temat ten zupełnie nie dotyczy Deno. Osobiście cenie sobie miejsca gdzie właściciel jest w stanie przez lata utrzymać dany poziom i do takich miejsc można e ciemno jechać kiedy ma się ochotę na tego typu street food. Wczoraj przyszła mi ochota na pizze i już miałem kupić jakiegoś gotowca, kiedy przypomniałem sobie że Deno robi też pizzę. Zamówiłem dwie - jedna kebab, drugą wege na odbiór osobisty. Przyjechałem 10 minut przed czasem i miałem okazję zobaczyć jak pizza jest przygotowywana. Widać, że jest robiona "od serca" i już kiedy była wkładana do pieca sam jej wygląd sugerował, że bedzie dobra. Jeśli chodzi o pizzę z kebabem frytki na pizzy niekoniecznie jest to coś, co mi odpowiada, ale szanuje za pomysł. Jeśli jednak chodzi o sam smak, to pizzy próbowała osoba, która nie jest fanem tego dania, natomiast widać było że jest bardzo dobrze. Ciasto z tego co wiem jest nieco inne niż typowa polska pizza i to czuć. Pizza wege bardzo kolorowa - robotę robią zwłaszcza świeże warzywa, oczy jedzą a po dwóch kawałkach dużej pizzy człowiek jest już powoli najedzony. Na uwagę zasluguje tez bardzo dobry sos czosnkowy, prawdopodobnie samo robiony, bo czuć że to nie gotowiec a fajny sosik na jogurcie. Jedyne co bym podkręcił, to smak - troszkę więcej słonego, ale i tak jest bardzo dobrze. Sam kebab próbowany czy to jako tortilla, czy sarma pita i zawsze trzyma poziom, na plus to że zawsze jest gorący (letni kebab to coś równie złego jak ciepłe piwo ;)). Podsumowując, lokal który można śmiało polecić i który trzyma renomę sprzed lat dlatego nawet jeśli ktoś był tam ostatni raz 10 lat temu to śmiało może zawitać ponownie i na pewno będzie zadowolony :) na koniec pozdrowienia dla właściciela i obsługi lokalu - zawsze uprzejmi i mili. Do zobaczenia :)”
“★★★★★ Fantastyczne miejsce, do którego chce się wracać! Pizza na puszystym, perfekcyjnie wypieczonym cieście zachwyca smakiem i aromatem. Burgery są soczyste, pełne doskonale dobranych składników, a chrupiąca bułka dopełnia całości. Sałatki świeże, kolorowe i idealnie skomponowane. Obsługa uprzejma i uśmiechnięta, a atmosfera przytulna i sprzyjająca spotkaniom. Zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc w mieście – polecam każdemu!”
“Przemiła i przesympatyczna obsługa, wspaniały klimat. Szybki czas oczekiwania na zamówienie. Pizza naprawdę smaczna, dobre ciasto i świeże jakościowe składniki. Ogromny plus za możliwość obserwowania całego procesu robienia zamówienia. Ogromnie polecam.”
“Najlepsze jedzenie jakie może być. Obsługa bardzo miła i pomocna.Atmosfera bardzo rodzinna . Można czuć się jak w domu . Mieszkam obok i nic mi nie przeszkadza a opinia ludzi innych to są jakie bzdury wyssane z palca od lat tu przychodzę i wszystko jest okej POLECAM GORACO !!!!!!!”
“Bardzo dobre obiady i pizza. Polecam”
“Bardzo dziękuje za pyszną pizzę. Chciałbym wyróżnić kelnerkę Annę, bardzo piękną, słodką i miłą dziewczynę, która doskonale wykonuje swoją pracę. Życzę Annie wspaniałego rozwoju zawodowego. Aniu, uśmiechaj się częściej, masz piękny uśmiech :) Dziękuje za wspaniały weekend w Katowicach. Pozdrowienia z Ukrainy. Maksym”
“Takie tam małe zamówienie... Pizza smaczna. Dowieziona na czas, co było niezwykle ważne, co do minuty. Miła obsługa. Pan z dowozu niezwykle uczynny. Jestem zadowolony i najedzony :) Polecam”
“Makarony bez szału. Miejsce miłe. Pizzy nie jadłam tam jeszcze.”
“Miejsce bardzo klimatyczne, pizza z pieca opalanego drewnem (bardzo dobra swoją drogą), kucharz przygotowuje posiłek na widoku, lemoniada wspaniała, przystawka podana, obsługa miła, tylko jeden minus: noże do steków, które nie nadają się do krojenia pizzy.”
“Uwielbiamy z przyjaciółmi zamawiać mega pizzę na wszelkie imprezy czy posiadówki domowe, każda impreza kończy się zamówieniem i oczekiwaniem na dostawę, a skoro o dostawie mowa, uwielbiamy dostawców zawsze się pośmiejemy, zagadamy. Pizza dobra no i przede wszystkim ogromna, co w dużym gronie jest BARDZO na „+”. Kolega chciałby dodać, że kartony po pizzy są bardzo wygodne i przyjemnie się na nich śpi, zwłaszcza po kilku głębszych XD”
“Pyszne, prawdziwe staropolskie domowe jedzenie!!! Placki ziemniaczane dokładnie takie, jak moja babcia smaży! Polecam bardzo mocno!”
“To jest jeden z lokali które jakość nie zabił czas.Sroga trzynastka (mafiozo) jak za dawnych czasów.Obsluga bardzo miła.Polecam”
“Trafiłam przypadkiem zostanę na dłużej :) Organizowałam w Pizza Party 70te urodziny Mamy. Sala wystrojona pięknie, z klasą. Tematycznie przygotowana pod urodziny. Jedzenie 1 klasa, PRZEPYSZNE! Wszyscy goście się zajadali ze smakiem, dobierając kolejne porcje. Gdyby nie to, że brzuchy pełne wszystko by zniknęło. To co zostało poprosili do domu :) oczywiście ilość idealna, za dużo, nie braknie nikomu. Serdeczne podziękowania dla Pani Kucharki!! Jedzenie TOP! Ciasto najlepsze jakie jadłam w życiu! No i sam Szef ... bardzo dobry człowiek, który się zna na tym co robi, kompromisowy, starajacy się, aby klient był zadowolony! Współpraca na medal! Polecam z całego serca na imprezy okolicznościowe, ani Wy ani Wasi goście nie będziecie zawiedzeni tym miejscem!”
“Nie ma nic lepszego niż ta pizza w środku nocy. Polecam! Cena również bardzo przystępna jak na dzisiejsze czasy.”
“Dzisiejsze nasze odkrycie! Pizza jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza jaką jadłem. Sałatka wyśmienita. Piwko i wino przednie. Obsługa bardzo miła. Polecam”
“Bardzo polecam to miejsce! Dziwie się jednak niektorym opiniom bo organizowaliśmy tam ostatnio niewielką imprezę urodzinową i mogę z czystym sumieniem polecić lokal. Jedzenie starannie przygotowane "jak u mamy" a słodkości dosłownie obłęd w szczególności bezy ze świeżymi owocami i mascarpone.. a co do obsługi.. czuć, że naprawdę się starają by goście lokalu byli zadowoleni . Na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce :)”
“Bardzo smaczne domowe obiady, miła obsługa i szybka dostawa. Polecam !”
“Miłą i kompetentna obsługa, smaczna pizza, polecam ✨”
“Zamówiłam wczoraj tj.10.10.2025 na 18:30, 2 big party,przez Pyszne.pl.Dostarczono na Małą Łąkę prawie co do minutki - gorącą,pyszną ,z bardzo sympatycznym dostawcą.Nie jesteśmy wierni jednej pizzerii w Cieszynie, i jakiś czas nie korzystałam z propozycji tej firmy,ale wyrastają na godnych zaufania liderów.Polecam !!!”