Zamówiłem na dowóz pizzę i powiem krótko. Dramat. Ponad 50 zł za ciasto w smaku jakby było ogrzewane kilka razy, składników jak na lekarstwo. Ostatni raz.
Zdjęcia
Opinie
-
WybudzonyZeSnu ★☆☆☆☆
-
leser_72 ★☆☆☆☆
Chciałbym złożyć skargę na zachowanie jednego z pracowników sali MegaPizza, którego postawa była skrajnie nieprofesjonalna i nieakceptowalna. W dniu 20.09.2025r.. Odbyła się impreza urodzinowa z okazji 18 lat. Członek obsługi, którego nie poznałem z imienia i nazwiska (krępa budowa, wąs) zachowywał się skrajnie nieodpowiedzialnie. W trakcie imprezy urodzinowej zniknęła flaszka wódki, nie posądzam nikogo o kradzież ale towar sam nie zniknął. Wypowiedział groźby wobec solenizanta, mówiąc, że chce go pobić. Odmówił przygotowania pizzy, mimo wcześniejszych ustaleń. Powiedział, że męczymy go i kazał nam jak najszybciej wyjść, ponieważ nie chciało mu się pracować. Nie uzupełniał napojów w lodówce, co również wpływało na obsługę klientów. Swoim zachowaniem psuł atmosferę podczas pobytu. Zabraniał korzystać z ogórka, co jest niezrozumiałe i nieuzasadnione. Co najpoważniejsze, zamykał nas na klucz i odmawiał otwarcia drzwi, co mogło stwarzać realne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Uważam, że takie zachowanie absolutnie nie powinno mieć miejsca w lokalu gastronomicznym. Liczę na podjęcie stosownych kroków wobec pracownika oraz na zapewnienie, że podobna sytuacja nie powtórzy się w przyszłości.
-
Mariusz Kowalski ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce! Dziwie się jednak niektorym opiniom bo organizowaliśmy tam ostatnio niewielką imprezę urodzinową i mogę z czystym sumieniem polecić lokal. Jedzenie starannie przygotowane "jak u mamy" a słodkości dosłownie obłęd w szczególności bezy ze świeżymi owocami i mascarpone.. a co do obsługi.. czuć, że naprawdę się starają by goście lokalu byli zadowoleni . Na pewno jeszcze odwiedzimy to miejsce :)
-
limka li ★★★★★
Niech nie zwiedzie was nazwa! To nie tylko pizza, ale przede wszystkim pyszna domowa kuchnia! Organizowaliśmy w tym miejscu komunię syna i jesteśmy szczerze zachwyceni. Jedzenie wyśmienite i nie do przejedzenia. Obsługa na najwyższym poziomie- bardzo zainteresowana tym co dzieje się na sali i przede wszystkim na stole. Stale sprawdzająca czy niczego nie brakuje oraz donosząca na bieżąco rzeczy. Wszyscy uśmiechnięci i bardzo uprzejmi. Klimat oraz wystrój spełnił nasze oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam to miejsce jeśli zależy Wam na dobrym domowym jedzeniu, możliwości spędzenia czasu z rodziną w kameralnym, przytulnym otoczeniu.
-
fgxvga ★☆☆☆☆
Zamówiłem pizzę w okolicach godziny 19, czas oczekiwania wynosił 2-2.5h ,odziwo pizza przyjechała przed upływem dwóch godzin ,poprosiłem aby pizza była fajnie wypieczona poniewaz ostatnim razem nie była za bardzo pyszna ,lecz ta która dzisiaj przyjechała załamała mnie ,sosu między ciastem a składnikami brak ,pizza strasznie cienka mimo iż o to nie prosiłem i nie zostałem zapytany ,a do tego pizza cała wysuszona i twarda niemal jak kamień ,dwa razy się zastanowię następnym razem gdy będę strasznie głodny
-
Marta Małysa ★★☆☆☆
Byłam na obiedzie jak było święto 3 Króli teraz. Weszłam do środka zimno jak nie wiem co . Czas oczekiwania na obiad miał być 40 min . Czekaliśmy ponad godzinę gdzie ludzi nie było. Zamówiłam roladę talarki i coś tam. Po czym Pani przychodzi po 15 min że talarkow nie ma ok spoko no to wzięłam frytki. I po dłuższym oczekiwaniu Przychodza z obiadem gdzie rolada byłam w połowie tak spalano że nie dało jej się jeść wogole. Średnio polecam
-
Monika S. ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy pizzę rodzinna i gratis Margherite. Niestety pizza dojechała surowa. Margharitta była wręcz biała i w większości było to samo ciasto bez sosu czy sera… zadzwoniliśmy i pan od razu przepraszał po czym poinformował nas ze już robią następna i nam przywiozą w ramach reklamacji. Następna pizza przyjechała wręcz gorąca, z góry wyglądała na o wiele bardziej upieczona wiec przyjęliśmy ja. Niestety kiedy pokroiłam i zaczęliśmy jeść okazało się ze ta jest niewiele lepsza… jedynie z góry była spieczona i na samych końcówkach… dalej gumiata i okropna! Nie wiem czy mega pizza ma problem z piecem czy może zbyt grubym ciastem ale od spodu była znowu w większości biała. Plus prawie brak sosu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mega Pizza?
Mega Pizza znajduje się przy Stanisława Staszica 17, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mega Pizza?
Można skontaktować się z Mega Pizza pod numerem +48 327 530 505
Jak można dotrzeć do Mega Pizza?
Do Mega Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku