Przegląd katalogu
- 299 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 45% Ze zdjęciami
Znaleziono 299 wyników
Przeglądaj park w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 299 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 102,739 opinii i ocen.
“Parkowałem tu za darmo w weekend. Nikt nie pobierał opłat.”
“O miejsce w czasie misiów niedaleka odległość”
“Duży parking z miejscami dla niepełnosprawnych .”
“Sklep dobrze zaopatrzony, świetnie sprawdził się jako miejsce, gdzie mogliśmy kupić coś na prezent z ciekawym wzorem.”
“Tak wnikliwego i profesjonalnego badania w życiu nie miałem! Po wyjściu z gabinetu praktycznie od razu miałem propozycję szkieł, które były jak najlepiej dostosowane do mojego trybu życia i pracy. Potem dobór opraw w przyjemnej atmosferze. Bardzo polecam!”
“Pączki przepyszne, mega wybór smaków. Można liczyć na świeżutkie i apetyczne pączusie 7 dni w tygodniu!:)”
“Świetne miejsce do zabaw i rozrywki dla całej rodziny. Kilka torów z trampolinami, basen z gąbkami, dwa stanowiska do koszykówki i pomieszczenie do zbijaka. Do tego trener doradza każdemu jak wykonywać różne fikołki czy salta aby było bezpiecznie i dobrze. Polecam goraco.”
“Warto korzystać z usług parkingu, strzeżony przez 24 godz, monitorowany, można o każdej porze dnia i nocy skorzystać. Parking strzeżony Bielsko biała ul. Sternicza 15 przy osiedlu "BESKIDZKIM". POLECAM!”
“Bardzo miła obsługa , świetne gry. Naprawdę masa wspaniałej zabawy!!!”
“Parking w centrum miasta. Nie jest tani, ale zawsze można znaleźć tam wolne miejsca. Płatność w parkomacie.”
“nawet nie wiesz jeden z drugim jak tu jest fajnie”
“Świetna siłownia jest dobrze wyposażona, czysta i z profesjonalnym zespołem! Chodzą już na nią od dłuższego czasu i wyróżnia ją atmosfera i ludzie zwłaszcza gym asystenci i menadżerka Patrycja. Jest niezwykle zaangażowaną osobą zawsze pomocna i uśmiechnięta, potrafi zmotywować i sprawić, że każdy czuje się mile widziany. Można na nią liczyć w każdej sytuacji widać że dba o ludzi i rozwój klubu. Polecam bardzo tą siłownię!”
“Doskonałe miejsce do aktywnej zabawy, zarówno dla starszych jak i młodszych dzieci ( wejście od 3 lat) Czysto i przestronnie, na dolnej sali można usiąść napić się kawy i coś zjeść, podczas gdy dzieci się bawią. Jest też telewizor na którym można obserwować swoje pociechy na obu poziomach. Ceny naprawdę przystępne, miły i pomocny personel. Polecam”
“Dwie młode Panie bardzo sympatyczne i pomocne! Aż chce się wracać do takiego salonu Biżuteria jak zawsze rewelacja”
“Park ładny,siłownia na powietrzu super :-) można poćwiczyć,posiedzieć na ławce,a w pobliskim klubie "Przystań"można wypić kawę,herbatę,Polecam”
“Od 2021parking płatny 4zl bezwzgledu na czas parkowania.”
“Bardzo dobre jedzenie, w normalnych cenach. Polecam.”
“Potrzebowałem miejsce parkingowe na 2 godziny, Wpisałem numery tablic rejestracyjnych dałem tryb bezpłatny (na 1 godzinę) dorzuciłem 3 zł i mój Peugeot stał tam bez problemu te 2 godziny. Prosta i czytelna instrukcja parkometru. Moja ocena jest na 5 gwiazdek.”
“Kilka konkretnych sklepów według potrzeb i duży parking - that's what I like! Nie widzę również problemu z parkomatami. Trzeba pamiętać żeby zarejestrować przyjazd w maszynie, ale jest ich wystarczająca ilość i nie trzeba wracać się z kwitkiem za szybę. Przynajmniej nigdy nie szuka się miejsca do zaparkowania dłużej niż 3 minuty”
“Dla każdego coś się znajdzie. Centrum, gdzie można zrobić różne zakupy, spożywcze,dla zwierząt,jest Jysk,KiK.....można coś zjeść,polecam.”
“Super obsługa. Pani Wiktoria emanuje spokojem, profesjonalizmem i serdecznością, dzięki czemu każda wizyta to czysta przyjemność. Potrafi doskonale doradzić, wsłuchać się w potrzeby klienta i zadbać o każdy detal.”
“Fajnie miejsce do zabaw z dziećmi.Maluchy mogą się wybiegac i rozładować nadmiar energii,a opiekunowie mogą w tym czasie wypić kawę lub herbatę przy jednym z kilkunastu stolikow.Dodatkoqym atutem jest niezbyt wygórowana cena za oferowaną wylacznie całodzienna opłatę.”
“Wszystko super, pokój duży i czysty. Okolica piękna i spokojna, blisko na szlak, oraz do sklepu, kawiarni czy restauracji. Obsługa bardzo miła, widać że zależy im na tym, aby goście czuli się komfortowo. Śniadanie w porządku. Polecam ☺”