Opinie

  1. Bea ★★★★★

    Hotel w dobrej lokalizacji, z bezproblemowym parkowaniem. Tanio (w porównaniu z okolicą) i rewelacyjne śniadania ! Można płacić kartą. Standard może nie za wysoki - nie ma klimy, budynek jest dość stary (np. stare grzejniki ogniwowe), ale odmalowany. Pokoje czyste. Meble nie-najnowsze. Łazienka w pokoju - spora, nowa, dobrze utrzymana. Jeśli chodzi o hałas - to zależy jacy trafią się sąsiedzi... hałasu z zewnątrz w zasadzie nie ma, nawet po meczu. Kondygnacje są dość wysokie, co powoduje większy komfort - nie nagrzewają się tak bardzo w lecie, w zasadzie nie było problemu z upałem mimo, że byłam w lecie (jedyna zaleta starego budownictwa). Jedyny mankament to brak windy, ale to hotel przy stadionie, więc dla ludzi zdrowych, którym nie straszne schody i dźwiganie walizek na ostatnie piętro ;-) POLECAM.

  2. Konrad Ka (Ichor) ★★☆☆☆

    To jest co najwyżej motel, a nie hotel! Brak oznaczenia tzn. że w tym budynku mieści się hotel/motel. Szukałem i krążyłem dobre 40 min. Jedyny plus to miła obsługa ;) , reszta pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam, chyba że bardzo tanio będzie :/

  3. Rafał Błoch (Polska) ★★★★★

    Bardzo fajny hotel. Czysto schludnie i przyjemnie. Wyjątkowo polecam opcje ze śniadaniem gdyż jedzenie jest tam poprostu niesamowicie fantastyczne. Zaskakująca świeżość wszystkich produktów plus chrupiące pieczywo dostarcza niecodziennych doznań smakowych. Na pewno tam wrócimy. P.s. pani w recepcji ladnie pachnie :)

  1. Radosław Biskup ★☆☆☆☆

    Przydały by się czujniki dymu bo ludzie palą papierosy w pokojach i łazienkach. Jak ktoś nie pali to jest smród fajek :/ łazienki poniszczone, nawet te po remoncie już mają pozapychane odpływy, czasem drzwi od prysznica nie szczelne, razy tylko trafiłem na uchwyt do słuchawki od prysznica, reszta połamana. Dałem kilka szans temu hotelowy ale jest coraz gorzej. Obsługa bardzo miła :)

  2. Szymon Sajdak ★★☆☆☆

    Byłem z ramienia medycyny pracy u lekarza. Także standard - 2,5 do 3 godzin zmarnowanego czasu przed drzwiami, a w gabinecie 3 minuty... bez książki lub dobrej gry na telefonie ciężko :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Olimp Bielsko?

Hotel Olimp Bielsko znajduje się przy Tadeusza Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Olimp Bielsko?

Można skontaktować się z Hotel Olimp Bielsko pod numerem +48 334 975 200

Jak można dotrzeć do Hotel Olimp Bielsko?

Do Hotel Olimp Bielsko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements