Opinie

  1. Jan Kowalski ★★☆☆☆

    Kiedyś była jednorazowa opłata nie uwzględniająca czasu parkowania . Teraz to zdzierstwo . Zmotoryzowani pacjenci traktowani są jak klienci co trochę nie jest fer bo ten szpital powstał z naszych podatków .

  2. Tomek W ★★★☆☆

    Informacja z strony szpitala. Od dnia 06.02.2025 r w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej zmieniają się zasady korzystania z parkingu szpitalnego oraz opłaty parkingowe. Aktualnie parkowanie przez okres do 20 minut od momentu wjazdu będzie bezpłatne. Przy dłuższym parkowaniu – pierwsza godzina parkowania liczona od momentu wjazdu będzie kosztowała 4 zł, a każda następna rozpoczęta godzina będzie kosztowała 2 zł. Wprowadzony zostanie również bilet całodobowy, który będzie kosztował 30 zł. W sytuacji, gdy auto będzie musiało pozostać na parkingu dłużej – każda kolejna doba kosztować będzie po 20 zł.

  3. Rafał Pawlus ★★★★★

    Od 2021parking płatny 4zl bezwzgledu na czas parkowania.

  1. Marcin Ochodek ★★★★☆

    Parking przyszpitalny ok, zawsze było wolne miejsce parkingowe. Opłata na dzień dzisiejszy 4zł bez względu na czas postoju nawet kilka dni. To duża zaleta.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking płatny?

Parking płatny znajduje się przy aleja Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking płatny?

Do Parking płatny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements