Opinie

  1. Patrie Winehouse ★★★★★

    Profesjonalizm, każdy zabieg wykonany na najwyższym poziomie. Wszystkie zabiegi które miałam wykonywane ja albo moja chłopak zostały bardzo prezyzyjnie omówione i wyjaśnione. Efekty widoczne po każdym zabiegu. Cieszę się że parę lat temu trafiłam do Beauty Clinic, Pani Agatka to przesympatyczna i kochana osoba od której bije takie ciepło że aż nie chce się wychodzić z gabinetu po zabiegu. Ps. Najlepsza kawa w Bielsku tylko w Beauty Clinic.

  2. Ania Szopa ★★★★★

    Wspaniałe miejsce, Pani Agata to cudowna i ciepła osoba oraz doskonały profesjonalista w swoim fachu. Doradzi, przebada i sprawi, że człowiek nie tylko wygląda lepiej, ale też świetnie się czuje! Polecam gorąco

  3. danuta bartosik ★★★★★

    Z pełnym przekonaniem polecam ten salon kosmetyczny. Od pierwszej wizyty można poczuć niezwykle miłą i profesjonalną obsługę, która dba o komfort klienta na każdym etapie zabiegu. Na szczególne uznanie zasługuje rewelacyjna jakość używanych produktów. Każdy zabieg wykonywany jest z ogromną dbałością o detale oraz z pełną rzetelnością, co daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania To miejsce, do którego chce się wracać – idealne dla osób ceniących wysoką jakość usług, profesjonalizm i przyjazną atmosferę. Zdecydowanie polecam!

  1. Monika Król ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Usługa, z której skorzystałam, została wykonana z najwyższą starannością, a efekty przerosły moje oczekiwania. Czułam się w pełni zaopiekowana od samego początku. Pani Agata profesjonalnie doradziła zabieg idealnie dopasowany do potrzeb mojej skóry a podczas samego zabiegu wyjaśniała poszczególne etapy , co świadczy o dużej wiedzy i doświadczeniu. Produkty używane w salonie są najwyższej jakości. Również po zabiegu był kontakt z pytaniem czy wszystko jest w porządku. Doskonale widać rezultaty już po pierwszym zabiegu. Dodatkowo, podczas wizyty panowała bardzo miła, relaksująca atmosfera, która pozwoliła mi się w pełni odprężyć. Polecam z całego serca i na pewno jeszcze wrócę ♥️

  2. Magdalena Szczypka ★★★★★

    Miałam przyjemność skorzystać z zabiegu Dermapen w Beauty Clinic u Pani Agaty i jestem zachwycona! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz indywidualne podejście do klienta sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana. Zabieg został dokładnie wytłumaczony, a cała atmosfera w gabinecie była bardzo komfortowa i relaksująca. Skóra już po pierwszym zabiegu wygląda na bardziej napiętą i promienną. Zdecydowanie wrócę na kolejne wizyty. Polecam z całego serca!

  3. Marek A. ★★★★★

    Profesjonalna opieka, zabiegi, zalecenia i leczenie trądziku różowatego.

  1. Agnieszka Sady ★★★★★

    Beaty Clinic to wspaniale miejsce, każdego roku wracam na zabiegi laserowe na twarz, których efekty po serii zabiegów są spektakularne. Pani Agatka - szalenie sympatyczna osoba, bardzo profesjonalna i zaangażowana, z pasją podchodzi do swoje zawodu i chętnie dzieli się wiedzą z dziedziny kosmetologii. Wizyta w tym gabinecie to dla mnie zawsze wielka przyjemność❤️

  2. Wioleta Legięć ★★★★★

    Gorąco polecam pani Agatka naprawdę lubi swoją pracę i ma bardzo dużą wiedzę ,jest bardzo miła i sympatyczna, a przebywanie w jej salone to przyjemność wszystkie zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BEAUTY CLINIC?

BEAUTY CLINIC znajduje się przy Cieszyńska 132, 43-303 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BEAUTY CLINIC?

Można skontaktować się z BEAUTY CLINIC pod numerem +48 784 019 459

Jak można dotrzeć do BEAUTY CLINIC?

Do BEAUTY CLINIC można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements