Przegląd katalogu
- 3,573 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 3573 wyników
Przeglądaj manicure w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,573 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 109,789 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera manicure z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Ola jest przecudowną osobą i niesamowitą instruktorką! Jej pasja i ogromna wiedza sprawiły, że szkolenie było pełne wartościowych informacji. Atmosfera była fantastyczna, a Ola cierpliwie odpowiadała na każde pytanie. Dzięki temu szkoleniu czuję się pewna swoich nowych umiejętności i jestem zmotywowana do dalszego rozwoju!”
“Serdecznie polecam to miejsce ! Pełen profesjonalizm, znakomita atmosfera ,nowoczesne urządzenia. Zabiegi wykonywane przez Karinę z pasją i zaangażowaniem, na najwyższym poziomie. Potrafi doradzić i odpowiednio dobrać zabiegi do potrzeb skóry. Ma ogromne doświadczenie w kosmetologii. Stałe podwyższa swoje kwalifikacje poprzez różne kursy, co dla mnie jako klienta jest bardzo ważne. To przemiła osoba która zdecydowanie wie jak doradzić, żeby każdy był w 100% zadowolony. Zabiegi wykonuje z ogromna dokładnością. Z całego serca polecam wszystkim. ❤️”
“Najlepszy makijaż jaki miałam do tej pory, a Pani Ola to najlepsza makijażystka jaką miałam przyjemność poznać. Super efekty i trwałość makijażu do tego z dojazdem do mnie do domu. Wszystko co najlepsze. Gorąco polecam.”
“Pani Paulina robi najpiekniesze usta i permanentny makijaż . Jest bardzo delikatna i przesympatyczna . Polecam bardzo !!!”
“Polecam z całego serca gabinet. Bardzo profesjonalna obsługa . Duża wiedza z dużą praktyką. Miło i cudownie spędzony czas podczas zabiegu. Dziękuję”
“Jestem zadowolona z usługi. Moje brwi zostały okiełznane. Pani Marta to przemiła osoba. Lubię tu przychodzić.”
“Bez wahania polecam ten salon! Sto procent profesjonalizmu, przemiła atmosfera, na prawde, jeśli ktos szuka dobrego salonu kosmetycznego to ten polecam z czystym sumieniem! Nie ma takie szansy, aby wyjść stamtąd niezadowolonym! :):):) Pozdrawiam serdecznie.”
“Z całego serca polecam salon kosmetyczny Lavendar. Pani Kasia jest przemiłą osobą, która profesjonalnie i bardzo indywidualnie podchodzi do klientki. Wielokrotnie korzystałam z zabiegów kosmetycznych na twarz (oczyszczanie, kwasy, nawilżanie) i zauważyłam dużą zmianę w kondycji skóry, z czego jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia bardzo dobrze dobiera zabiegi i pomaga w doborze dermokosmetyków. W salonie panuje bardzo miła atmosfera i zawsze chętnie wracam, polecam z czystym sumieniem :)”
“Pani Ania to najlepsza kosmetyczka pod słońcem! Słucha klienta, umie super doradzić, ma ogromne doświadczenie i przede wszystkim kocha swoją pracę! Robi najpiękniejsze rzęsy i nie tylko! Bardzo bardzo polecam to miejsce ❤️”
“Miejsce godne polecenia. Dr Michał niezwykle profesjonalny, po wywiadzie dobiera odpowiednie zabiegi i dokładnie wyjaśnia ich przebieg . Dobra atmosfera i duże zaangażowanie. Zdecydowanie na tak.”
“Polecam panią Martę, przemiła osoba z pasją do pracy. Tak dobrze zrobionych paznokci jeszcze nigdy nie miałam :)”
“Męski pedicure wykonany super, miła atmosfera, bardzo uprzejmy personel dziękuję Polecam”
“Robię u Pani Magdy zabiegi twarzy. Polecam każdemu to miejsce. Pani Magda robi cuda z twarzą. Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalna obsługa. Pani Magda posiada ogromną wiedzę. Moim zdaniem jest to najlepszy salon w Częstochowie . Nigdy nie zamienilabym Pani Magdy na kogoś innego.”
“Serdecznie polecam komputerową analizę skóry oraz oraz badanie mikroskopowe, dzięki temu mam odpowiednio dobraną pielęgnację i moja skóra prezentuje się świetnie!:)”
“Najlepsze studio wizażu w Częstochowie, pełen profesjonalizm ze strony Pani Justyny☺”
“Makijaż wykonany przez Walerię przetrwał całą imprezę w nienaruszonym stanie. Czułam się w nim pięknie, ale też w dalszym ciągu - sobą. Bez przerysowania, ale z pazurem i podkreśleniem urody. Czyli tak jak powinno być. Polecam dziewczyny!”
“Makijaż permanentny brwi, jestem bardzo zadowolona z efektu makijażu. Pani Karina przesympatyczna osoba, profesjonalizm pod każdym względem. Polecam w 200%❤️”
“Byłam w wielu salonach ale w żadnym paznokcie nie zostały wykonane tak dokładnie jak w babskim raju. Higiena na wysokim poziomie, wszystko sterylne dla każdej klientki. Bardzo sympatyczna obsługa. Pani Dominika potrafi zawsze profesjonalnie doradzić.”
“Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dwudniowym u Klaudii. Klaudia ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo cierpliwą osobą i w razie jakiejkolwiek wątpliwości wszystko od początku ze spokojem tłumaczy. Zrobiła taką atmosferę, że czułam się jakbyśmy się znały pare lat i cały stres znikł. Polecam każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z rzęsami w dobrym, a zarazem profesjonalnym miejscu, oraz każdemu komu zależy na jakości usług, bo dziewczyny robią mega robotę ❤️”
“Z całego serca polecam Klaudię☺️ Zdecydowałam się u niej na makijaż permanentny ust i brwi i jestem zachwycona efektem. Przed zabiegiem wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, dobrała odpowiedni kształt i kolor, uwzględniając moje oczekiwania. W trakcie czułam się bardzo komfortowo – atmosfera była spokojna, a samo wykonanie niezwykle precyzyjne. Efekt końcowy wygląda naturalnie, a jednocześnie pięknie podkreśla rysy twarzy. To była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w kwestii urody – na pewno wrócę i z pełnym przekonaniem polecam każdemu❤️”
“Bardzo dobre podejście do klientki ,wszystko bardzo dobrze wytłumaczone przed zabiegiem ,czułam się bardzo dobrze oddając moje usta Pani Oliwii mimo tego ,że bardzo się bałam zabiegu modelowania ust zabieg wykonany idealnie nawet lepiej niż oczekiwałam ,z czystym sumieniem polecam Panią Oliwię wspaniała kobieta !❤️”
“Polecam Panią Olę serdecznie. Byłam już kilka razy na brwiach. Jestem o tyle trudnym klientem że mam bardzo nieregularne brwi o dwóch różnych kształtach. Jestem mega zadowolona I nigdy nie zmienię miejscówki”
“Miejsce pod każdym względem perfekcyjne. Wszystkie dziewczyny niezastąpione i najlepsze w swoim fachu. Ogromnie polecam”
“Pani Asia to Najlepszy Szkoleniowiec. Pełen profesjonalizm, mega cierpliwa, wiedza przeogromna dobrze przekazana. Jestem pod wrażeniem tak ciepłej i miłej Osoby. Dziękuję !”
“Serdecznie polecam jestem bardzo zadowolona :) wszystkie zabiegi jakim się w tym salonie poddawałam były wykonywane z niesamowitą starannością a Pani Klaudia dba o odpowiedną atmosferę. Jeszcze nie raz skorzystam!”
“O profesjonalizmie , dobrej atmosferze i miłej obsłudze nawet nie wspominam bo to nie podlega żadnej dyskusji i jest na najwyższym poziomie. Doświadczenie które posiada pani Beata jest na wagę złota . Poza tym nie boi się powiedzieć NIE gdy człowiekowi zdaje sie że po takim czy innym zabiegu lub korekcie będzie wyglądał dobrze a mija się całkowicie z prawdą. Potrafi doradzić tak że każda z nas wychodzi zadowolona i osiąga wręcz niesamowite rezultaty . Ja schudłam 25 kilogramów i moja buzia dosłownie “zjechała” co było dla mnie tragedią. Dzisiaj wyglądam promiennie , świeżo i o wiele młodziej , czyż nie o to nam chodzi :) Polecam z całego serca i pełną odpowiedzialnością”
“Jestem bardzo zadowolona po kursie wizażu prowadzonym przez Panią Sylwię. Pani Sylwia ma indywidualne podejście, zajęcia prowadzone są w sympatycznej atmosferze, cenne rady i profesjonalna wiedza przekazywana jest w przystępny sposób co sprawia, że przy okazji mile spędzanego czasu można poznać techniki makijażu… i do tego wrócić do domu z uśmiechem na ustach i w pięknym makijażu ;) polecam z czystego serca :)”
“Długo szukałam miejsca, skąd wyjdę zadowolona z usług w 100%. W tym salonie za każdym razem wychodzę usatysfakcjonowana. Ewcia wykonuje swoją prace bardzo profesjonalnie i estetycznie. Polecam w 100% ten salon, rzęsy są piękne, zabieg wykonany z dbałością o szczegóły.”
“Usługa wykonana w pełni profesjonalnie. Bardzo dużo cennych informacji na temat pielęgnacji. Zainteresowanie postępami w leczeniu po wizycie. Serdecznie polecam.”
“Bardzo polecam ten bardzo ładny lokal.Przemila i profesjonalna wykonana usługa.”