Przegląd katalogu
- 46 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 46 wyników
Przeglądaj manicure w Knurowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 46 wyników w Knurowie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 786 opinii i ocen.
“Z czystym sumieniem polecam salon Balove, swojego czasu miałam bardzo łamliwe i słabe paznokcie a żaden do tej pory salon nie umiał mi pomóc.Aż któregoś dnia trafiłam w ręce P.Barbary Banasik która poleciła mi odnowę keratynową paznokci:)od tamtej pory jestem wierną klientką Pani Basi,moje paznokcie są zdrowe i mocne.Obecnie mam manicure hybrydowy:)który utrzymuje się aż do ponownej wizyty.POLECAM:)))”
“Pani robi bardzo fajne brwi i paznokcie Polecam”
“Przemiła pani Aleksandra, do tego rzeczowa i kompetentna. Szybko odkryła przyczynę problemu i doradziła skuteczne rozwiązanie. Polecam serdecznie!”
“Bardzo miła obsługa i profesjonalnie wykonany manicure i pedicure męski. A Pani Jagoda bardzo miła, komunikatywna i dokładna w wykonaniu. Mogę z czystym sumieniem polecić.”
“U Sylwii odbyłam szkolenie z mixu zdobień salonowych. Wszystko zostało jasno oraz klarownie wytłumaczone i pokazane. Sylwia to bardzo cierpliwa oraz empatyczna osoba. Polecam z całego serduszka ❤️”
“Polecam z całego serducha panią Karinę. Jestem bardzo zadowolona , pełny profesjonalizm .Dziewczyny nie czekajcie , umawiajcie się bo warto .To jest bardzo miła z wielką pasja osoba , która ma wielki fach w ręku. Polecam ...”
“Polecam z całego serca! Przesympatyczna Pani Wiola wykonała mi makijaż permanentny brwi, który od 4 lat jest niezmiennie idealny!!!”
“Bardzo polecam Panią Anię, bardzo dobrze wykonane paznokcie, profesjonalne podejście, zawsze słucha potrzeb klienta, doradza, zawsze uśmiechnięta. Polecam :)”
“Wykonywałam u Pani Ani wiele zabiegów. Zawsze profesjonalne podejście i cudowna atmosfera. Pani Ania kocha swoją prace co przeklada sie na wynik końcowy zabiegu.Polecam i pozdrawiam serdecznie❤”
“Super fryzjerki i Pani Aldonka kosmetyczka. Polecam”
“Jeśli salon kosmetyczny to tylko ten, a jeśli ten to tylko najlepsza kosmetyczka na świecie, czyli Pani Ania. Serdecznie polecam. Zawsze wychodze zadowolona oraz obsłużona tak jak powinno to zawsze wyglądać.”
“Moja wizyta w Salonie była wyjątkowym doświadczeniem! Martyna była niesamowita – kontakt z nią był świetny, a jej opieka sprawiła, że czułam się zaopiekowana i w pełni komfortowo przez cały czas trwania zabiegu. Widać, że wykonuje swoją pracę z pasją i dbałością o każdy szczegół. Dodatkowo chciałabym pochwalić właścicielkę, Patrycję – to wspaniała szefowa, od której bije ogromne ciepło i dobroć. Tworzy miejsce, w którym aż chce się być! Nowoczesne, przytulne wnętrze tylko dopełnia całości. Gorąco polecam to miejsce i na pewno jeszcze wrócę! ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Pełna profeska, poczułam się jak gwiazda, zabiegi dobrane perfekcyjnie. Polecam moją imienniczkę, jest najlepsza.”
“Polecam bardzo salon Wernati Kosmetyka! Miła obsługa oraz bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wspaniałe kosmetyki i super atmosfera!”
“Chciałam się podzielić moimi wrażeniami z dzisiejszego pobytu w salonie Mehendi . Widać, że Panie, które tu pracują mają kilku letnie doświadczenie, przekłada się to na super zabiegi a szczególnie chwalę sobie paznokcie. Jest tam naprawdę czysto a prosty i ładny wystrój przypadł mi bardzo do gustu. Bardzo polecam i pozdrawiam serdecznie.”
“Różany Gabinet to dla mnie nie tylko miejsce na perfekcyjną stylizację paznokci u Ewy, lecz także prawdziwe centrum relaksu i urody. Atmosfera jest zawsze przyjazna, a personel nie tylko kompetentny, lecz również pełen pasji do swojej pracy. Gorąco polecam każdemu, kto chce poczuć się pięknie i zrelaksować w jednym miejscu!”
“Czytam co poniektóre komentarze i się zastanawiam czego oczekujecie za 120 czy 160zł żeby wytrzymały 3 mesiące? To zapraszam do Forum tam robi koreanka paznokcie wytrzymają wam nawet dwa miesiace ale skasuje was za 300-500 zł wtedy beędziecie zadowoleni.. chociaż po komentarzach watpie. Ja chodzę do dziewczyn od 7 miesięcy płace max 140zł i nie narzekam wytrzymują 4 tyg wystarczająco i jestem zadowolona nigdy nie usłyszałam słowa nie..nie zrobię. Jestem wymagająca lubie równo bez zacieków jasne kolory zawsze tak mam polecam zwłaszcza tą młodą dziewczyne dokładna miła, grzeczna nic dodac nic ująć.”
“Z całego serca polecam panią Sonię! Byłam na koloryzacji i podcięciu końcówek i efekt przerósł moje oczekiwania. Dobór koloru był absolutnie świetny, a cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Na pewno wrócę!”
“Paznokcie bardzo dokładnie i estetycznie wykonane.Polecam”
“Bardzo miłe panie i swobodna atmosfera”
“Super. Córy zadowolone z kolczyków Dziękuję”
“Przepięknie wykonanie ,starannie , z pasją i talentem :)”
“Byłam w salonie na rzęsach i serdecznie polecam. Pani Agnieszka sama doradziła mi jak będzie najlepiej i efekt wyszedł cudowny. A dodatkowo na plus przemiła atmosfera.”
“Pełen profesjonalizm. Ceny bardzo przystępne przy czym jakość usług na najwyższym poziomie. Dodatkowo przesympatyczna atmosfera :)”
“Lifting rzęs, henna i geometria brwi wykonane na 6. Cała praca wykonana bardzo starannie. Pani Karolina jest bardzo profesjonalną, kompetentną, punktualną, a także sympatyczną osobą. Polecam serdecznie.”