Przegląd katalogu
- 57 Łączna liczba firm
- 3.1 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 57 wyników
Przeglądaj klinika w Jaworznie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 57 wyników w Jaworznie, Śląskie. Średnia ocena 3.1/5 na podstawie 3,405 opinii i ocen.
“Serdecznie polecam panią Justynę Tendaj, cudowna osoba z ogromnym podejściem do dzieci, mój synek uwielbia do niej jeździć, zrobił szybko postępy w mowieniu. Z kolei córka korzysta z pomocy tamtejszego psychologa, pani Klaudii i też jesteśmy bardzo zadowolone. Z czystym sumieniem polecam tą placówkę ❤️”
“Bardzo polecam Doktora Tkacza i jego zespol- Doktora Bartka i Doktora Jana. Pelen profesionalizm i super podejscie do pacjenta, bardzo przyjazna atmosfera. Wszystko zostalo mi dokladnie wytlumaczone, a zabieg przebiegl sprawnie, bez bolu. Widac, ze Pan Doktor i jego stazysci naprawde znajda sie na rzeczy, lubia to co robia. Dzieki nim wizyta u dentysty przebiegla bez stresu. Zdecydowanie warto”
“Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne. Pani Dr Martyna Janus robi wyczerpujący wywiad i zleca dużo badań. Z dodzwonieniem się nie miałam nigdy problemu. Dziękuję”
“Wraz z mezem korzystamy z opieki pracujacych tam lekarzy. 5 gwiazdek to za malo za tyle troski o pacjenta, profesjonalizm, empatie i kulture Gratulacje i podziekowania dla Pani Doktor kierujacej placowka za takich wspanialych lekarzy.”
“Bardzo miła obsługa ,w rejestracji (wlasciwa osoba na właściwym miejscu). bardzo dobra obsługa pielęgniarska pełną profesja,i 2 bardzo dobrych lekarzy.szkoda że tylko 2”
“Opinia dotyczy poradni dziecięcej.Pielęgniarki super a P Kierownik sztos tyle cierpliwość do pacjęta program moje zdrowie”
“Odwiedzam to miejsce od 35lat widziałam jak się zmienia i myslę że jest dobrze”
“Profesionalne podejście Polecam !!!”
“Jestem osobą leczącą się na wiele chorób więc jestem pacjentką wielu przychodnia na terenie Śląska. Ostatnio trafiłam do Państwa przychodnia. Miłe zaskoczenie. Już przy rejestracji - a nastąpiło to podczas pierwszej próby połączenia - Pani w rejestracji przedstawiła się z imienia i nazwiska a nie tylko "Przychodnia słucham" co jest bardzo ważne i wymowne w swym kontekście ponieważ w ten sposób Panie nie unikają personalnej odpowiedzialności za jakość świadczonych usługi. Pragnę nadmienić że ten personel jest na pierwszej linii frontu i bardzo często jest nie doceniany. Termin wizyty u specjalisty w porównaniu z innymi przychodniami bardzo krótki. Jestem po wizycie u specjalisty i pod wielkim wrażeniem kompetencji, zaangażowania, prowadzonej rozmowy i zaproponowanego procesu leczenia. Wszystko wyjaśnione w przystępny sposób. Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Czuję zaopiekowany. Serdecznie pozdrawiam cały zespół Przychodni. Myślę że wiele osób zadowolonych z Państwa pracy po prostu nie zamieszcza tutaj komentarzy a szkoda. Bo wynik 2, 2 w opiniach jest bardzo krzywdzący. Bywałam w przychodniach z wynikiem 4, 5 a nie zauważam różnicy w jakości usług.”