Nie rozumiem skoro jestem drugi w kolejce i nik inny poza mną nie idzie do tej pani doktór co ja ,a pani w rejestracji mówi że mam na 11,45. Pytam dlaczego tak późno przecież jestem pierwszy .Zero odpowiedzi,woła następną osobę.To jest niedorzeczne, absurdalne.Cyrk bez podwozia.
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Gaj ★★☆☆☆
-
Madzia Sz ★☆☆☆☆
Nie polecam ! Człowiek od godziny 6 czeka w kolejce ,a i tak przy okienku mówią że nie przyjmą ,bo nie ma miejsca do pani doktor. Dzień wcześniej wizyty nie można umówić ,ale dziwnym trafem następnego dnia od rana są tylko wolne 2/3 miejsca. Człowiek spokojnie rozmawia z panią z recepcji ,a ona unosi się że ja już wolnych miejsc nie mam. Jedna wielka masakra.
-
Monika Czopik ★★★☆☆
Pomimo umówionych wizyt na konkretną godzinę, nigdy nie wchodzi się o czasie. Zwykle obsuwa to godzina, półtorej. Współwinni tego są pacjenci, którzy twierdzą, że tutaj wchodzi się do lekarza jak kto przyjdzie. W gabinecie lekarskim też nie jest weryfikowane, że ktoś z godziny 12 pojawia się na wizycie o godz 11. I tak tworzą się kolejki. Punkt pobrań- można różnie trafić, ale czasem pielegniarka ma dużą trudność w pobraniu krwi. Takich problemów nigdy nie mialam na Gwarków. Szerokim łukiem polecam omijać lekarkę Pyrzowską- brak kultury, empatii i wiedzy. Reszta lekarzy okej.
-
Artur Gut ★☆☆☆☆
Jesli sa lekarze jest ok. Na dzien 12 listopad nie ma zadnego pediatry. Ogolnych kekarzy jest dwóch. Do jednego 5 miejsc drugiego 6. Ktos kto tym kieruje powinien juz tego nie robic. Jak w okresie kiedy jest wiecej zachorowan moze nie byc lekarzy bo sa wyganiani na jakies kursy. Żenada
-
MrSchlobo ★☆☆☆☆
Szansa dodzwonienia się zerowa. Ciągle zajęte.
-
Daria Helbin ★★☆☆☆
Na jedną godzinę umówione 5 osób (co za tym idzie kłótnie, komu się bardziej należy pierwszeństwo). Pani doktor po korytarzu chodzi bez maseczki, natomiast w gabinecie pretensje, że o milimetr maseczka spadła z nosa przy upale 35 stopni. Nie polecam.
-
Artur Łysik ★☆☆☆☆
Rejestracja przebiegła dość szybko byłem zarejestrowany na 8 oczywiście pani doktor się spóźniła zadzwoniła o 8.30 przedstawiłem jej dwa objawy covida które mam (brak węchu i ogólne zmęczenie) pani doktor stwierdziła że takiej choroby niema i żeby skierować mnie na badania na covid muszę mieć 4 objawy i odprawiła mnie z kwitkiem Czekam na dalsze objawy i mam nadzieję że jeśli mam covida to nie zarażam innych
-
Benzyna 95 O ★☆☆☆☆
Byłem dzis w przychdni gdyż w nocy dostalem biegunki, wymiotow, goraczka 38 stopni gardlo cale czerwone. Pani w recepcji wyciagła kartoteke do Pani dotkor M.Kasperek, po wejscu usłyszalem tekst "Co Pan chce" mowie co i jak a ona nawet mnie nie zbadała, powiedziala ze symuluje ,ze trace jej czas, po czym wspomniała ze moze mi wypisac 1 dzień L4, czy to jest normalne podejscie do pacjeta?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ZLO Kościuszko?
ZLO Kościuszko znajduje się przy Plac Górników 5A, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ZLO Kościuszko?
Można skontaktować się z ZLO Kościuszko pod numerem +48 326 163 479
Jak można dotrzeć do ZLO Kościuszko?
Do ZLO Kościuszko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku