Przyjmowanie koleżanek bez kolejki - czy mam to następnym razem zgłosić? Proszę o poprawę, chociażby ukrywanie się z tą faworyzacją. PRL się już skończył.
Zdjęcia
Opinie
-
Marianna Przybylska ★☆☆☆☆
-
Kuba Ciepał ★★★★★
Bardzo polecam Doktora Tkacza i jego zespol- Doktora Bartka i Doktora Jana. Pelen profesionalizm i super podejscie do pacjenta, bardzo przyjazna atmosfera. Wszystko zostalo mi dokladnie wytlumaczone, a zabieg przebiegl sprawnie, bez bolu. Widac, ze Pan Doktor i jego stazysci naprawde znajda sie na rzeczy, lubia to co robia. Dzieki nim wizyta u dentysty przebiegla bez stresu. Zdecydowanie warto
-
Wiki_ 108 ★☆☆☆☆
Pielęgniarki pracują tam za karę. Obsługa jak w PRL. Pacjent przeszkadza.. kubków plastikowych przy dystrybutorze brak bo podobno pacjenci biorą za dużo. W czasie remontu wejście do budynku dla osoby niepełnosprawnej prawie nie możliwe.
-
Karolina Głogowska ★☆☆☆☆
Moja ocena dotyczy wyłącznie stomatologa. W lipcu byłam u dr Tkacza celem zrobienia dwóch plomb. Usługę wykonywał praktykant/stażysta (nie wiem, jakie to stanowisko, ponieważ nie zostałam poinformowana, kim ów pan jest i że będzie wykonywał mi usługę), który całą wizytę opowiadał panu doktorowi swój urlop, niezbyt skupiając się na wykonywaniu plomby. Wykonana usługa wytrzymała kilka godzin, kolejnego dnia musiałam przyjść ponownie, ponieważ plomba wypadła. Następnego dnia praktykanta już nie było, plombę zrobił dr Tkacz, nie wkładając papierka, który oddziela zęby, co sprawiło, że plomba łączy zęby i nie jest możliwe nitkowanie w tym miejscu. Druga plomba, wykonana przez pana doktora powoduje, że ząb jest nadwrażliwy, a wcześniej nie miałam żadnych dolegliwości. Sprawiło to, że od innej dentystki dostałam skierowanie na wykonanie zdjęcia panoramicznego (co wiąże się z kosztami), by znaleźć przyczynę problemu i ją wyeliminować. Wykonanie obu tych plomb trwało raptem kilka minut - nie sądzę, by było możliwe wykonanie takiej usługi porządnie w tak krótkim czasie. Nie padło pytanie o znieczulenie, nie czułam się zaopiekowana, ot usługa odwalona i do widzenia. Zdecydowanie lepsze podejście ma wspomniana dentystka ze ZLO Podłęże (natomiast w tym miejscu są dość odległe terminy).
-
Andrzej ★★★★★
Ludzie skąd wy bierzecie te opinie.. czytając je wydaje mi się ze jest mowa o innej przychodni, tam nawet jak ostatnio się nie dodzwoniłem to Pani z rejestracji do mnie oddzwoniła i wszystko się udało ustalić
-
Maria Kosowska ★★★★★
Nie wiem skąd te zle opinie, jestem zadowolona. dziekuje wszystkim Paniom w rejestracji za ustalenie terminu - zawsze podchodzę miło i z uśmiechem i Panie to odwzajemniają. Może to jest recepta na załatwienie wszystkiego
-
Łukasz Czesław ★☆☆☆☆
Nie polecam, ciężko jest się dodzwoni to po pierwsze po drugie,pracownicy rejestracji podejmują decyzję za lekarzy co do przyjęcia pacjenta.
-
Łukasz Łukasz ★☆☆☆☆
Odradzam to miejsce, czekałam 3 godziny na Panią stomatolog Getel a po 3 godzinach przyszła Pani recepcjonista w krótkich ciemnych włosach i wystawiła karteczkę ze Pani Getel nie przyjmuje w dniu dzisiejszym. Zapytałam dlaczego jeżeli zostałam poinformowana że wizyta się odbędzie, a recepcjonista z oburzeniem mi odpowiadała a potem zaczęła krzyczeć.
-
Małgorzata Dz. ★☆☆☆☆
Brak organizacji, czas oczekiwania na założenie holtera 60 minut pomimo stawienia się na wyznaczona godzinę, okazało się iż wszyscy na jedną. Jedna kolejka na holtera, ekg , zastrzyki i wszystkie inne sprawy. Po czym po godzinie czekania UWAGA holter jest zepsuty trzeba przyjść w innym terminie. Ręce opadają. Nie polecam tej przychodni to jakaś porażka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ZLO Podwale?
ZLO Podwale znajduje się przy Jana Nosala 5, 43-600 Jaworzno, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ZLO Podwale?
Można skontaktować się z ZLO Podwale pod numerem +48 326 163 479
Jak można dotrzeć do ZLO Podwale?
Do ZLO Podwale można dotrzeć, korzystając z poniższego linku