Przegląd katalogu
- 248 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 248 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 248 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 98,235 opinii i ocen.
“Klimatyczne miejsce, lata "na scenie". Świetne imprezy tematyczne. Polecam w 100%”
“Świetne miejsce! Kebab w cieście z nowym mięsem 100% wołowym – rewelacja. Czysty skład, świeże warzywa i pyszne, wyraziste sosy. Czuć, że wszystko jest robione z dobrych składników. Porcja sycąca, a smak sprawia, że chce się wracać. Na pewno tu jeszcze zajrzę!”
“Oby tak dalej! Burgery na piątkę, flammkuchen też super - w końcu coś innego niż pizza.”
“Cudowne wypieki oraz świetna obsługa! Panie naprawdę znają się na produktach i robią świetne polecajki!”
“Bardzo smaczne i świeże pieczywo. Obsługa bardzo pomocna i uprzejma (robiłam zakupy 15.09.25 w godzinach porannych) pani w ciemnych włosach doradziła sernik baskijski który był na prawdę pyszny. Na pewno jeszcze odwiedzę ten sklep”
“Co za fantastyczne miejsce! Wspaniały klimat, idealny wręcz na odpoczynek i rozmowę w dobrym towarzystwie. :) Bardzo miła, zainteresowana obsługa. No i ta przepyszna beza! Uważam, że to wisienka na torcie tego genialnego miejsca. ❤️”
“Lubię ten sklep , pracują tam bardzo mili ludzie , zawsze wszystko podkładane , towar i ceny zawsze się zgadzają , zawsze służą odpowiedzią i pomocą”
“Sklepik mały, brak wiekszego parkingu ale bardzo miła obsługa, akurat trafiłam na bardzo sympatyczna młoda panią, więc polecam”
“Mały sklepik ze wszystkim. Czeskie piwka. Miła obsługa ;)”
“Zdecydowanie polecam! Niesamowite drinki, pyszne świeże piwo, profesjonalna obsługa, czysto, świetny klimat.”
“Pączek z gruszką bardzo dobry. Bajgiel z pastą jajeczną ok.”
“Pub Żywiecki z Innej Beczki to świetne miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić — idealne zarówno na coś do zjedzenia, jak i na wieczornego drinka. Menu jest bardzo różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie, a pierogi… po prostu petarda! Dużym plusem jest spora przestrzeń, ale mimo to polecam zrobić rezerwację, bo lokal cieszy się dużą popularnością — i słusznie. Na jedzenie i drinki trzeba chwilę poczekać, ale smak naprawdę wynagradza czas oczekiwania. Do tego ciekawy wystrój i huśtawki, które dodają miejscu luzu i klimatu.”
“Dziś miałem przyjemność po raz pierwszy stołować w Marhaba Kebab. Zamówiłem dużą pitę z serem i frytkami, sosy mieszane i mięsa też mieszane. Wszystko było bardzo smaczne, dobrze dobrane proporcje. Zostałem obsłużony przez bardzo pozytywnego Właściciela - Valida. Jestem bardzo zadowolonym klientem i na pewno wrócę. Polecam!”
“Bardzo smaczne jedzenie i w dobrej cenie.Polecam.”
“Od razu na temat. Bardzo smacznie, domowo, porcje naprawdę duże. Zdecydowanie można sobie pojeść. Miejsce małe, ale klimatyczne. Panie z obsługi niezbyt miłe, ale Bistro Basen nadrabia cenami. Szczerze polecamy i na pewno wrócimy!!!!!”
“Dobre miejsce do siedzenia we dwoje lub w towarzystwie. Zimą, gdy jest zimno, jest kominek і чарівна атмосфера.”
“Lokal dość duży, przestronny i świetnie przystylizowany. Dodatkowo posiada 2 stoły bilardowe (niestety dość małe, osobiście uważam, że mógłyby być troszkę większe, a jest na to możliwość) oraz usługę wypożyczenia fajki wodnej. Szczerze polecam!”
“Ceny , wybór piwa i obsługa klienta rewelacja”
“Super jedzenie, przystępne ceny. Polecam!!”
“Szeroki wybór pieczywa, ciast. Zawsze świeże wypieki. Super obsługa klienta. Polecam.”
“Chleb i obsługa genialne. Pieczywo zawsze porządnie wypieczone i nie sposób mu się oprzeć w drodze do domu. Nawet dwudniowe lepsze niż świeże z innej piekarni. No i te życzliwe i uśmiechnięte panie... Szczerze polecam”
“Wystrój, jak i obsługa baru pozytywnie mnie zaskoczyła. Bar posiada urozmaiconą ofertę piw w niskiej cenie w porównaniu do konkurencji. Piwo można konsumować na ogródku w miłej atmosferze, bądź w lokalu, oglądając rozgrywki sportowe np. mecze Ligi Mistrzów. W barze można płacić kartą i gotówką. Barmanki są bardzo miłe i życzliwe.”
“Świetna obsługa. Jedna z przyjemniejszych żabek w okolicy!”
“Wszystko super, tylko Ci parkujący przed sklepem utrudniają przejazd, a przecież jest parking obok. Sklep zawsze otwarty, czy wojna, czy święto. Wielki plus. Ekspedientki bardzo miłe, zawsze coś powiedzą, zagadają.”
“Bardzo miła obsługa .Panie chętnie udzielają pomocy .Informują klienta o danych promocjach .Proponują towar zastępczy jeśli danego brakuje.Bardzo polecam tą Żabke”
“Najlepsza Żabka w okolicy! Główna zaleta to sympatyczna obsługa i czystość. Na brak świeżego pieczywa, warzyw i owoców narzekać też nie można. Dodatkowo duży parking i możliwość zrobienia zakupów przed 6 rano robią robotę. To jest moja Żabcia, wspaniała ”
“Bardzo dobre zapiekanki, na spokojnie można sie nimi najeść. Każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Jedna z najlepszych żabek w tychach. Serdecznie polecam. Obsługa miła, umią hot dogi robić tak żeby bułka sie nie rozwalała, co w większości żabek stanowi problem. Dobrze przeszkoleni z żappki. Wizualnie i logistycznie chyba najlepsza żabka.”
“Sklep bardzo czysty, obsługa bardzo miła i bardzo pomocna , towar dostępny a świeżość na najwyższym poziomie. Polecam ten sklep wszystkim.”
“Mega smaczne. Kobieta za ladą przesympatyczna. Fajne miejsce ogólnie.”