Opinie

  1. Adam G ★★★★★

    Taka piwiarnia to perełka minionej epoki. Z sentymentem przychodzi się do tego miejsca gdzie czas się zatrzymał, a pijąc piwo powracają młodzieńcze wspomnienia.

  2. HadesTychyPL1971 ★★★★★

    To miejsce ma swój klimat. Lubię takie klimaty

  3. Mynio ★★★★★

    Niestety gdy tam byłem było już zamknięte ale klimat super

  1. Alina Pierz ★★★★★

    Przyjemnie jest wypić piwko z dala od miejskiego zgiełku a i w drodze na działkę.

  2. Marcin Mikolajczyk ★★★★★

    Kto zna „Kwiatka” ten wie, że najlepsze piwo tu je…

  3. Karolina S. ★★★★★

    Smaczne piwo,świetny klimat .Lokal z wystrojem sprzed 20 lat,co dla mnie ma swój urok.Do czego się mogę "przyczepić" to brak możliwości płacenia kartą.

  1. Marek Z ★★★★★

    Jest ok. Można napić się piwa zwłaszcza po rowerowej wycieczce. Dobrze zlokalizowane ciche miejsce. Chociaż właściciel mógłby pomyśleć o remoncie. Znam to miejsce od dwudziestu lat mam sentyment :).

  2. Honorata Musialik ★★★☆☆

    Fajna lokalizacja. Ale w samym lokalu nic nie zmienia się od lat. WC domaga się remontu. Można by pomyśleć nad jakimś fajnym menu. Bo na dzień dzisiejszy same piwo, napoje i chipsy. Ogródek letni bardzo fajny. Wokół cisza. Zdala od głównych ulic.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiatek?

Kwiatek znajduje się przy Rybna 4, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Kwiatek?

Do Kwiatek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements