Przegląd katalogu
- 248 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 248 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 248 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 98,235 opinii i ocen.
“Zamówiłam zestaw danie dnia ze schabowym i zupą pomidorową w cenie 39 zł. I było przepysznie! Zupa pomidorowa skradła moje serce, jedna z lepszych jakie dane było mi jeść. Schabowy gigant, ziemniaczki idealnie utłuczone i świeże surówki. Na pewno będę powracać!”
“Jedzenie zamówione na wynos z odbiorem osobistym. Szybko przygotowane mimo dużego ruchu - niedziela, odbiór po niecałej godzinie. Jedzonko ciepłe. Jadłam rosół i roladę z kluskami. Rolada smaczna, swojski smak. Rosół mógłby być bardziej wyrazisty ale całokształt oceniam na 5 gwiazdek. W środku przytulnie.”
“Pyszne miejsce. Śniadania 7:00-13:00 Lunch 13:00-16:00 Jadłem kapkę na ciepło z indykiem w panko + frytki z polenty. Naprawdę fantastyczne jedzenie; idealnie doprawione, gorące no i duża porcja. Do tego pyszna lemoniada. Na miejscu możne też kupić drożdżówki itp. i pieczywo. Warto zajechać.”
“Bardzo dobre zapiekanki! Są w jednym rozmiarze, ok 40cm i faktycznie zapełniają idealnie trzewia”
“Świetny klimat, obsługa. Polecam.”
“Bardzo fajne miejsce na szybkie jedzenie w trasie, w moim przypadku czas oczekiwania to max 5 minut. Naprawdę dobry kawał kiełbasy z ogórkiem kiszonym, pieczywem oraz keczup i zymft do tego. Jak będę przejeżdżał to napewno skorzystam z menu tego świetnego przydrożnego Grill baru.”
“Klimatyczne miejsce, świetny wystrój. Duży wybór. Parking. Idealne miejsce dla kogoś kto lubi dobrą muzykę o chce uciec od komerchy, jaką panuje w innych tego typu miejscach. Polecam.”
“Dziękuję za zorganizowanie 18-stych urodzin syna, za profesjonalne i miłe podejście, oczywiście przepyszne jedzenie i miłą obsługę.Polecam wszystkim wybór tej sali.”
“Miejscowa żulernia z dobrym czeskim piwem w dobrej cenie. Mało miejsca, ale zawsze jest gdzie usiąść. Dla rowerzystów i spacerowiczów knajpka idealna na uzupełnienie promili. Polecam”
“Miejsce z klimatem, w lokalu znajduje się wszystko co jest potrzebne: łazienka z ciepłą wodą, podjazd dla wózków inwalidzkich, wi-fi. Obsługa na bardzo wysokim poziomie , pełna kultura i z uśmiechem . Jedzonko jest zawsze ciepłe przygotowywane na miejscu. Porcje są na prawdę spore i równie smaczne , nie trzeba doprawiać także kucharze jak najbardziej zasługują na dobrą opinię .Menu jest bardzo bogate na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, zupy , dania obiadowe sałatki i produkty na wynos . Osobiście z całą przyjemnością polecam tą restaurację. Pozdrawiam”
“Fajny mały lokalny pub ze stałą klientelą, piwo dobre w dobrej cenie... Polecam”
“Świetne jedzenie w bardzo dobrej cenie. Sympatyczni właściciele. Super sprawa do zamawiania dań do domu albo do pracy. Polska kuchnia.”
“Tej piekarni nie trzeba reklamować, to klasa sama w sobie podparta wieloletnią tradycją i to najważniejsze. Chleb z tej piekarni jest rewelacyjny, użył bym tu znanego i popularnego stwierdzenia "miód w gębie" polecam wszystkim miłośnikom dobrego pieczywa, bułeczki i chlebek na bardzo wysokim poziomie a i bułka tarta powoduje złotą barwę schabowego.”
“Bardzo dobre pieczywo i super miła obsługa.”
“Uśmiech ekspedientki z danego rana - bezcenny”
“W zeszły piątek skorzystałem z promocji dwa amerykańskie klasyki w cenie jednego. Jedzenie przepyszne, zwłaszcza na śniadanie. Do tego bardzo smaczne kawy mrożone. Świetne miejsce na randkę. Polecam serdecznie.”
“Miejsce klimatyczne, czyste, jedzenie smaczne, bardzo duże porcje. Obsługa sympatyczna. Warto urządzać imprezy typu imieniny, komunie, spotkania towarzyskie w wiekszym gronie ze znajomymi, obiady rodzinne. Pozdrawiam”
“Świetne miejsce z wyjątkową atmosferą. Jedzenie bardzo smaczne, duży wybór dań, szczególnie zapadł mi w pamięć burger (soczysty i pełen smaku). Piwo z tanka to prawdziwa rewelacja! Na zewnątrz siedzi się przyjemnie, a wnętrze zachwyca oryginalnym i klimatycznym wystrojem”
“Odwiedziliśmy restaurację Stadionova w Tychach z moją partnerką i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Zamówiliśmy tradycyjne rolady z kluskami śląskimi – danie było absolutnie przepyszne! Mięso miękkie, dobrze doprawione, sos wyrazisty, a kluski idealnie zrobione. Czuć, że kucharze wiedzą, co robią. Obsługa była miła i sprawna, a klimat w lokalu przyjemny – idealne miejsce na spokojny obiad we dwoje. Na pewno wrócimy, bo dawno nie jedliśmy tak dobrego, domowego jedzenia w restauracji. Zdecydowanie polecamy!”
“Dużo, smacznie i bez czekania, czego chcieć więcej. I ceny zdecydowanie przystępne, obiad 22-29 zeta i kompot za 1. Nie ma problemu z zapakowaniem na wynos. Polecam.”
“Idealna sala do imprez, na uboczu Tychów. Pyszne jedzenie”
“Wielokran, to jedno z moich ulubionych miejsc w Tychach, pozytywne odczucia wiążą się z ludźmi i wydarzeniami, na które tam przyjeżdżałem. Nie mniej, lokal sam w sobie jest bardzo przyjazny, każdy znajdzie sobie w nim miejsce. Obsługa sympatyczna i otwarta na klienta, a szeroki wybór smacznych piw gwarantuje satysfakcję z każdej wizyty w tym miejscu.”
“Byłem pierwszy raz w browarze tyskim, która okazała się bardzo przyjaznym miejscem, dobrze i klimatycznie wystrojony. Idealne na spotkania w mniejszym jak i większym gronie znajomych a także jako spotkania pracownicze. Piwo lane z "kija" jak i butelkowane, alko i 0%.”
“Jedzonko pyszne, domowe, duże porcje, szybko przygotowane, przemiła Pani przyjmująca zamówienia! :) Gorąco polecam!”
“Super miejsce. Idealne na koncerty. Przy barze muzyka nie zgłusza można swobodnie się porozumiewać. Tylko w sali koncertowej śmierdzi stęchlizną jak w starej piwnicy ale da sie przeżyć”
“Miła i profesjonalna obsługa, wiedza o Shishy na najwyższym poziomie, a sama Shisha super. Ceny adekwatne do oferty, stosunkowo duży wybór piwa i innych napoji. Lepiej zarezerwować stolik, bo bywa, że lokal jest pełny, a w szczególności w weekend. Gorąco polecam.”
“Zawsze świeże , pyszne i z miłą obsługą. Wypróbowane ,mimo kalorii i tak kupuję bo jest w czym wybierać, polecam , tym liczącym kalorie też.,mniam mniam.”
“Pojechałem z tatą, barmanki zawsze uśmiechnięte i w humorze. Wpadnę napewno jeszcze raz”
“Pyszne, włoskie (i nie tylko!) smaki, artystyczny wystrój i przyjemna atmosfera. Do tego zazwyczaj wspaniała obsługa - szczególnie Pani Natalii. Profesjonalna i uśmiechnięta, zawsze doradzi ❤️”