Kilka miesięcy temu zacząłem tu jadać bo kebab był zawsze bardzo smaczny. Niestety od jakiegoś czasu za każdym razem jest coś nie tak, albo kawałki niedopieczonego mięsa albo już za mocno spieczonego, dzisiaj kolejny raz wziąłem Kapsalon i poraz kolejny ser jest praktycznie nie upieczony, zdejmując warstwę sera z mięsa widoczne są praktycznie surowe kawałki sera i suche mięso. Mialem dobrą opinię, dawałem wiele razy szansę ale niestety już za dużo tego było..
Zdjęcia
Opinie
-
Kryspin ★★☆☆☆
-
Mateusz Sołtys ★★★★★
Spory, jasny i czysty lokal. Obsługa miła i uśmiechnięta. Mięso bardzo smaczne, cienko skrojone, kula, ale nie jakaś szara mielona tylko jednak lepsza. Sam kebab fajnie podany, możemy spróbować składników pojedynczo bo nie jest to wszystko zalane sosami. Same sosy gęste o bardzo smaczne.
-
Kamil ★★★★☆
Jedzenie dobre, sos ostry mógł by być ostrzejszy. Brakowało mi talerzy jedząc na miejscu. Poza tym jest dobrze :)
-
Łukasz Goleniec ★★★★★
Doskonały, ewenement ostatnich lat na kebabowej scenie Tychów. Smakuje jak wakacje. Bułka jest niesamowita, najlepsza buła do kebaba jaka jadłem w życiu, dobór surówek idealny, wszystko tam pasuje czerwona kapusta, cebula z pietruszką, pomidor z ogórkiem, biała kapusta wszystko świeże. Sos czosnkowy na majonezie ale komponuje się idealnie, sos ostry też bardzo dobry - pikantny ale nie przesądzony, ze smakiem. Mięso kula, ale idealnie przygotowane, na mocnym ogniu, ale nie robi się skwara. Cena idealna, za 25zł duży kebab w bułce, który mocno zapycha. Chce się wracać codziennie
-
Rafal Fks ★★★☆☆
Jak dla mnie Książulo zrobił nie adekwatna do sytuacji promocje tego miejsca . Kebab jak wszystkie inne kule mocy . Nic z kraftowym nie ma wspólnego. Na plus kebaba w bułce dają do plastikowej miseczki żeby się nie rozwalił przy jedzeniu .
-
Jacob Diaz ★★★★★
Wczesniej probowalismy kebaba ktory okazal sie swietny, dzisiaj pizza wiejska i pepperoni, naprawde dobre i godne polecenia! Sos czosnkowy tez bardzo sympatyczny, do placka pasuje idealnie. 17.03.25 Dzisiaj pizza znowu bardzo dobra, polecam.
-
Łukasz Siwy ★★★★★
Poszedłem z zamiarem spróbować co tym razem w Tychach za kebs. I tu zaskoczenie. Naprawdę dobry kebab. Jeśli chodzi o mięso wziąłem mieszane, całkiem fajnie doprawione, nie robią póki co na miejscu; sos łagodny bardzo dobry nie jest taki ciężki jak wszędzie no i surówki delikatne smaczne inne niż wszędzie. Bułeczka bardzo dobra myślałem że robią na miejscu ale jednak nie. Obsługa przyjemna. Mega pozytywne zaskoczenie. I to nie jest opinia na ich prośbę. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mangal Kebab&Pizza?
Mangal Kebab&Pizza znajduje się przy Biblioteczna 26, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mangal Kebab&Pizza?
Można skontaktować się z Mangal Kebab&Pizza pod numerem +48 731 683 988
Jak można dotrzeć do Mangal Kebab&Pizza?
Do Mangal Kebab&Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku