Przegląd katalogu
- 115 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 115 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Mysłowicach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 115 wyników w Mysłowicach, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 41,085 opinii i ocen.
“Bardzo dobre wypieki tanie -polecam”
“Wszystko w starym stylu z czasów gdy pieczywo było naprawdę dobre... No i tutaj jest dobre”
“Piekarnia-Ciastkarnia KŁOS przy Mikołowskiej to absolutny punkt obowiązkowy w Mysłowicach. Największy plus, który zasługuje na specjalne wyróżnienie, to CAŁODOBOWY charakter placówki! Możliwość kupienia ciepłego, świeżego pieczywa, pysznego pączka czy drożdżówki o każdej porze dnia i nocy jest ogromnym, nieocenionym luksusem. To prawdziwe wybawienie dla spóźnialskich, podróżujących czy po prostu nocnych marków. Jakość produktów jest zawsze wysoka – wszystko świeże i smaczne. Obsługa też zawsze miła i sprawna. Serdecznie polecam i dziękuję, że jesteście otwarci 24 godziny!”
“Byłem kilkanaście razy na herbacie, na pizzy, po ciasta, pieczywo na śniadanie, na tortilli, do domu brałem chauwe, canolli itd. Wszystko bardzo smaczne. Cały czas kolejki do kasy. Miła obsługa mimo dziwnych godzin w których tam byłem. Pizza na serio świetna, dobre sery, wyśmienite oliwy do tego. Polecam, bede wracał.”
“Nawet spoko atmosfera kumple z Ruchu”
“Jedzenie jest z reguły bardzo dobre, duże porcje za niewielką cenę. Dania dnia są zróżnicowane i zawsze można coś sobie wybrać, nieraz nawet do końca godzin otwarcia. Czasami są opcje obiadu na słodko. Obsługa również jest bez zarzutu. Latem można usiąść na zewnątrz, w miłej atmosferze.”
“Moja ulubiona!Najlepsza piekarnia w Mysłowicach i najbliższej okolicy :) W jednym miejscu skupiono szeroki wachlarz wyrobów piekarniczo-cukierniczych i nie tylko. Oprócz doskonałego pieczywa i konkurencyjnych wyrobów cukierniczych, można zakupić w godzinach porannych pyszne kanapki, kawę w różnych wariantach smakowych oraz napoje i wyroby lokalnych producentów (żurek śląski, makaron, cukierki). Wyroby piekarnicze są zawsze bardzo dobrej jakości i są wypiekane na miejscu, z tradycyjnych receptur. Chciałabym w tym miejscu bardzo pochwalić zespół pracujący w piekarni. Panie ekspedientki, zawsze dzieki swojej wiedzy doradzą w kwestii asortymentu. Natomiast przez okno zawsze widać a czasami i słychać (jest taka cudowna zmiana Panów piekarzy, którzy pięknie śpiewają ) :) , całą grupę produkcyjną, dzięki której piekarnia ma takie pyszne wyroby :) Polecam szczerze każdemu.”
“Bardzo dobra piekarnia jak i cukiernia. Kupicie tam wszystko. Od zwykłego pieczywa do kilku rodzaji pysznych pączków. Wszystko oczywiście wypiekane na miejscu i prawie zawsze świeże.”
“Moja ulubiona piekarnia. Pyszne pieczywo, ciasta i drożdżówki. Kupuje tam regularnie.”
“Bardzo dobre produkty. Bardzo miła obsługa.”
“Bardzo udane wyjście walentynkowe. W pakiecie ładny ozdobiony stół. Jedzenie bardzo dobre i duże porcję. Obsługa bardzo miła. Na pewno nie była to ostatnia wizyta. Polecam”
“28 lipca robiliśmy w lokalu chrzciny. Powiem że szczerze polecam ten lokal. Jedzenie...petarda. obsługa super miła. Ceny bardzo przystępne. Klimat super. Naprawdę polecam ten lokal. My osobiście na pewno wrócimy do państwa i będziemy polecać każdemu. Pozdrawiamy serdecznie”
“Świetny lokal, profesjonalna i pogodna obsługa, wie jak traktować klienta, lokal czysty, zadbany. Idealne miejsce na degustację drinków spod ręki wykwalifikowanego barmana! Polecam gorąco!”
“Super byliśmy na przyjęciu urodzinowym i chętnie sami skorzystamy”
“Lato to tylko w tym miejscu. Klimatycznie, blisko, smacznie, czysto. Polecam”
“Najlepsza żabka wy Mysłowicach, zawsze dzień dobry i dowidzenia miła i fajna obsługa, fajny klimat. rest in peace dla pana Andrzeja.”
“Najlepszym pracownikiem z żabki na Konopnickiej jest Igor zawsze uśmiechnięty i pomocny. Nigdy nie było problemu. Do ludzi zwraca się z szacunkiem. Towar wyłożony serdecznie polecam”
“Na wypasie, nie ma liypy. Kawa, ciacha, pączki itp, wszystko zawsze świeże, estetyczne i robione na dobrych produktach. Panie z obsługi bardzo miłe.”
“Właściciele naszej ulubionej pizzerii w Mysłowicach LOa Farinaotworzyli nowe miejsce w Mysłowicach – Wesołej – Trattoria Molo Del Gusto nad zalewem. Zjecie tu zarówno kuchnię włoską jak i dania kuchni polsko – europejskiej, są też wkładki sezonowe. Na początek zamówiliśmy grzybowy bulion z ciekawymi pierożkami z serem i gruszką (23 zł) i tym samym sezon na zupy grzybowe uważamy u nas za otwarty. A ta była naprawdę dobra i esencjonalna. Potem, z wkładki sezonowej skusiliśmy się na krewetki tygrysie z grilla z winem i masłem (49 zł). Spora porcja, 8 sztuk, bardzo dobrze przyrządzonych krewetek, i kolejny, duży plus. Dania główne to u nas policzki wołowe z puree i groszkiem cukrowym (69 zł) – idealnie przyrządzone, miękkie i rozpływające się w ustach, do tego dobre dodatki oraz włoska klasyka – tagliatelle z kurczakiem i borowikiem (39 zł). Połączenie makaronu i grzybów jest jednym z naszych ulubionych, tuż po truflach. Spora porcja, solidnej włoskiej pasty. Dobra! Tutejszy Szef Kuchni ma ambicje na ciekawe, niestandardowe połączenia smakowe i tak spod lady otrzymaliśmy jeszcze od niego do oceny ceviche z tuńczyka na ziemniaczanym placku z serkiem Philadelphia i to była smakowa rozpusta (cena?na razie bezcenne) . Wnioskujemy mocno, by to danie weszło do karty! Na koniec deser dnia, czyli puszysty sernik z malinami (23 zł) i drink negroni sbagliato (32 zł). Fajne i, co najważniejsze, smaczne miejsce położone na, coraz bardziej już, na szczęście, zaopiekowanej Fali na Wesołej. Będąc w pobliżu – wstąpcie!”
“Mięso świeże kebab dobrze zawinięty smaczny. Szybko zrobiony. Bardzo polecam.”
“Pierwszy raz spotkałam się z sytuacja w której personel wie nie tylko czym jest gluten ale tez jest w stanie podpowiedzieć w jakich jest daniach i co można wybrać żeby nie czuc sie potem złe. Jedzenie świeże i szybko, mi smakowało w pełni. Porcja duża cena rozsądna. Osobiste jestem zadowolona”
“Byłem w dzień ojca. Kebab bardzo smaczny. Jestem z Częstochowy a wybierałem się tam od dawna. Zachęciła mnie kebab z serem i sosem serowym. Mięso dobrej jakości. Kebab trochę suchy ale opinia może być spowodowana tym, że lubię dużo sosu. Godne polecenia za odmienność, lubie kebaby które w środku wyglądają jak dobra restauracja. W środku czysto. Wielki plus za gry karciane i planszowe w środku. + Za coś innego niż zwykły klasyczny kebab. Będąc w okolicy na pewno wrócę. Szkoda, że w Częstochowie nie ma takich miejsc.”
“Świetna obsługa i najlepsza szewowa na świcie”
“Zawsze super obsługa, dobrze zaopatrzony sklep. Idealny na szybkie zakupy w drodze do pracy”
“Zamówiłem dużego kebaba w picie (około 300 gram mięsa). Porcja duża i smaczna. Nie jest to nie wiadomo jak kraftowy kebab itp, natomiast mam do tego miejsca sentyment. Nigdy się na nim nie zawiodłem, ruch w tym miejscu to potwierdza :). Natomiast minusem ceny! Duży kebab za 39 PLN to jakaś abstrakcja… Dodatkowo w niektórych miejscach pita się rozpadała i w sumie zjadłem ją widelcem, a nie standardowo. Raz na jakiś czas będę wracał, ale ceny to dla mnie kosmos!”
“Polecam wspaniała obsługa pieczywo pyszne”
“Miła obsługa i zdecydowanie najlepsze paczki z TGTG ze wszystkich Biedronek w okolicy.”
“Niewielki sklep, ale rewelacyjnie zaopatrzony. Właściciele dbają o dostarczanie ciekawych produktów, ryby wędzone rewelacja. Pieczywo bardzo dobre. Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa za każdym razem. Super pomysł z postawionymi przy sklepie różnej firmy paczkomatami.”
“Bardzo miła i uprzejma młoda ekspedientka. Pomocna i zawsze z uśmiechem na twarzy. Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność. Fachowa obsługa. Polecam”