Gdyby oceniać personel, to dałabym 10 gwiazdek, ale oceniam całość. Jedzenie pozostawia dużo do życzenia. Stek za 99 zł zaskakująco malutki, wyciekał z niego sok, co świadczy o tym, że mięso nie odpoczęło wystarczało, do tego dziwny sos. Kotlet schabowy mocno tłoczony, a przez to twardawy. Zupa cebulowa bardzo kwaśna, mało sera i malutko skwarek z boczku. Tatar również kwaskowaty. Tagliatelle z krewetkami w porządku, rolada z kluskami również dość dobra. Najlepsza była kapusta zasmażana. Pycha. Desery bardzo dobre. Klimat barowy. Obrusy bure wyglądające jak ceraty, ale czyste. Brak serwetek na stole i przypraw, krótkich zdecydowanie było za mało w potrawach. Drzewo na środku bardzo fajne, mimo że sztuczne to robi robotę.
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia ★★☆☆☆
-
Adam Fol ★★☆☆☆
Ja osobiście nie polecam. Zamówiłem schabowy XXL, cena 57zł. "Kotlet" faktycznie XXL ale składał się głównie z panierki(wejść w foto), tak suchej że gdyby nie sos który był dodatkiem i można było w nim pomoczyć to nie dało by się tego przełknąć. Oczywiście przekazana informacja do obsługi bez żadnej reakcji. Powiem tak...Dla mnie to już jest oszustwo bo za 6 dych placek z bułki tartej to trochę przegięcie (mięsa to tam nie było czuć). Szczerze? Myślałem że po zwróceniu uwagi będzie przynajmniej przepraszam no ale prócz cen widocznie nie ten poziom.
-
Paweł K ★★★★★
Świetne miejsce na obiad z rodziną. Kompletne zaskoczenie że w tej części Mysłowic można znaleźć taką perełkę. Nie za dużo ludzi widok na staw . Wszystko nam sie podobało. Warto wspomnieć o dobry jedzeniu ( żeberka i dorada ) oraz o kilej obsłudze. Na pewno wrócimy.
-
Magdalena K ★★★★★
Pyszne jedzenie, duże porcje. Obsługa miła. Fajny klimat nad wodą. Możliwość zakupienia vouchera. Polecam, bo kucharz robi świetną robotę. Uczta dla podniebienia.
-
Karola G ★★★★★
W restauracji odbyła się uroczystość komunijna. Jedzenie było smaczne, obsługa miła i uprzejma. Właściciel otwarty na potrzeby klienta - zrealizował wszystkie moje prośby, stół i sala została udekorowana zgodnie z moim założeniem. Kelnerzy podczas całej uroczystości na profesjonalnym poziomie obsługi - zero fochów, ciągły uśmiech i szybka reakcja w każdym przypadku. Dziękuję za organizację przyjęcia na wysokim poziomie w tak ważnym dla nas dniu. Pozdrawiam Karolina G. - I Komunia Święta Oskara.
-
Gdzie Zjeść Na Śląsku (GdzieZjescNaSlasku) ★★★★★
Właściciele naszej ulubionej pizzerii w Mysłowicach LOa Farinaotworzyli nowe miejsce w Mysłowicach – Wesołej – Trattoria Molo Del Gusto nad zalewem. Zjecie tu zarówno kuchnię włoską jak i dania kuchni polsko – europejskiej, są też wkładki sezonowe. Na początek zamówiliśmy grzybowy bulion z ciekawymi pierożkami z serem i gruszką (23 zł) i tym samym sezon na zupy grzybowe uważamy u nas za otwarty. A ta była naprawdę dobra i esencjonalna. Potem, z wkładki sezonowej skusiliśmy się na krewetki tygrysie z grilla z winem i masłem (49 zł). Spora porcja, 8 sztuk, bardzo dobrze przyrządzonych krewetek, i kolejny, duży plus. Dania główne to u nas policzki wołowe z puree i groszkiem cukrowym (69 zł) – idealnie przyrządzone, miękkie i rozpływające się w ustach, do tego dobre dodatki oraz włoska klasyka – tagliatelle z kurczakiem i borowikiem (39 zł). Połączenie makaronu i grzybów jest jednym z naszych ulubionych, tuż po truflach. Spora porcja, solidnej włoskiej pasty. Dobra! Tutejszy Szef Kuchni ma ambicje na ciekawe, niestandardowe połączenia smakowe i tak spod lady otrzymaliśmy jeszcze od niego do oceny ceviche z tuńczyka na ziemniaczanym placku z serkiem Philadelphia i to była smakowa rozpusta (cena?na razie bezcenne) . Wnioskujemy mocno, by to danie weszło do karty! Na koniec deser dnia, czyli puszysty sernik z malinami (23 zł) i drink negroni sbagliato (32 zł). Fajne i, co najważniejsze, smaczne miejsce położone na, coraz bardziej już, na szczęście, zaopiekowanej Fali na Wesołej. Będąc w pobliżu – wstąpcie!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Trattoria Molo del Gusto?
Trattoria Molo del Gusto znajduje się przy aleja Spacerowa 60, 41-408 Mysłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Trattoria Molo del Gusto?
Można skontaktować się z Trattoria Molo del Gusto pod numerem +48 733 633 399
Jak można dotrzeć do Trattoria Molo del Gusto?
Do Trattoria Molo del Gusto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku