Opinie

  1. Patryk Gortych ★☆☆☆☆

    totalnie odradzam jedzenia w tym miejscu, posiłek za 31zł dostałem po 1 godzinie i 10min. Kilka frytek (tylko to było do zjedzenia), niedosmażona pierś z kurczaka, panierka która odchodzi od mięsa i rzucone dwa rodzaje sałatki. Klienci którzy wchodzili z zewnątrz, wchodzili również na kuchnię, w kurtkach, bo znajomi właścicieli… do tego wszystkiego temperatura w lokalu to ok 14 stopni i marny kominek, który ma za zadanie ogrzać cały lokal. Przykre

  2. Lira Med ★★★★★

    Pierwszy raz spotkałam się z sytuacja w której personel wie nie tylko czym jest gluten ale tez jest w stanie podpowiedzieć w jakich jest daniach i co można wybrać żeby nie czuc sie potem złe. Jedzenie świeże i szybko, mi smakowało w pełni. Porcja duża cena rozsądna. Osobiste jestem zadowolona

  3. Karol Natonik ★★☆☆☆

    Zachęcony dobrymi opiniami postanowiłem się wybrać do tego Bistro. Przy składaniu zamówienia Pan z obsługi poinformował mnie że będzie trzeba poczekać około 30min, przystałem na to po czym zasiadłem do stolika, po godzinie czekania poszedłem się zapytać jak moje zamówienie i Pan wyglądał na nieco zdziwionego, upewnił się co zamawiałem po czym powiedział że 5 minut i wyda prosilek, poprosiłem by spakował na wynos jako że musiałem wracać do obowiązków. Minęło kolejne 15min i w końcu dostałem swoje zamówienie. Sam obiad nawet w porządku. Chociaż bez szału. Następnym razem wystarczy podejść do klienta, przeprosić za sytuację i wyglądałoby to całkiem inaczej. Każdy zrobi jak uważa za słuszne, ja już niestety tam nie wrócę.

  1. Lukasz Czornik ★★★★☆

    Bardzo dobre domowe jedzenie w śmiesznie niskiej jak dzisiejsze realia cenie - danie czyli zupa + danie główne 25zl:) ktoś kto wystawia negatywne oceny pod adresem tego lokalu to albo liczył że mu podadzą tam homara i jeszcze dopłaca albo przed przyjazdem nie sprawdzil jakiej kategorii to lokal :) jak dla mnie bardzo smacznie, jedynie to wnętrze strasznie obskurne i można byłoby się pokusić o jakiś drobny remont, żeby się przyjemniej spożywało posiłki na miejscu:)

  2. dawid nowak ★★★★☆

    Jedzenie naprawdę dobre i duża porcja, obsluga mila, wszystko było by ok, gdyby nie czas oczekiwania .

  3. Katarzyna Katerina ★★★☆☆

    Jedzenie smaczne ale bardzo długo trzeba czekać na zamówiony obiad. Kotlet schabowy imponuje wielkością jednak mój był nieco przypalony... Jedna karta z menu na wszystkich gości to zdecydowanie za mało i duży minus. Plusem jest to że jedzenie robione jest na świeżo, słyszysz jak biją twojego kotleta. Mało miejsca. Obiad dla 8 osób jednocześnie był wyzwaniem.

  1. niewiem nic ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, do owej "jadłodajni" wybrałem się w raz z dziewczyną kierując się dużą liczbą pozytywnych opini, zamówiliśmy 2x żurek (dostarczony zaraz po usłyszeniu charakterystycznego dzwonka dochodzącego od znanego urządzenia do odgrzewania jedzenia) Podany w wielkiej misce mającej ci powiedzieć nie liczy się jakość tylko ilosc, danie było zimne tak samo jak i twarde ziemniaki znajdujące sie w środku magicznego wywaru, wolał bym 1/⁴ tego dania byle by smakowało przyzwoicie... W między czasie przyglądania się jedzeniu ukazał się nam kucharz który udając się do toalety która znajdowała się zaraz obok naszego stolika nie zamknął za sobą drzwi i raczył ugościć nas dźwiękiem obfitego strumienia odbijającego się od wody w muszli co jeszcze bardziej zepsuło ucztę... Drugie danie (kotlet Szwajcarski z frytkami i surówka) -kotlet okryty twarda skorupą zwana potocznie w gastronomi "panierką" z którego po próbach przekrojenia wydostało się mięso co skutkowało powstaniem 2 osobnych dań "skorupiaka oraz mięślaka" -frytki spalone smażone na starym oleju -sałatki nawet nie ruszałem Cena ok 65zl Wyszliśmy głodni Ilość pozytywnych opinii nieadekwatna do jakości podanych dań ludzie nie dajcie się nabrać!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro u Ryla. Obiady domowe?

Bistro u Ryla. Obiady domowe znajduje się przy Bytomska 45, 41-400 Mysłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro u Ryla. Obiady domowe?

Można skontaktować się z Bistro u Ryla. Obiady domowe pod numerem +48 601 406 926

Jak można dotrzeć do Bistro u Ryla. Obiady domowe?

Do Bistro u Ryla. Obiady domowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements