Przegląd katalogu
- 40 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 40 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Bieruńie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 40 wyników w Bieruńie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 13,171 opinii i ocen.
“Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat tego miejsca. Jako że bywałem już u kilku sprzedających pod szyldem pajdy, tak nie liczyłem na jakieś wow. Jadłem między innymi na Tychach, Mysłowicach a do Bierunia praktycznie mam z pracy 5 minut drogi i w końcu podjechałem zobaczyć co się tu święci. I jestem mile zaskoczony pani przyjęła zamówieni, dosyć szybko wydane i tu szok bo kebab jest naprawdę dobry, wszystko jest zbalansowane na tej krawędzi że chciało by się więcej. A jednak tak aby nie przesadzić i nie było mdło. Gdzieś tam nuta mięska wpada, gdzieś ogórka a jeszcze pod koniec delikatnie poczuć idzie ostrość. Zamawiałem w picie z mięskiem mieszanym oraz delikatnie poprosiłem o sos ostry. Jeśli o mnie chodzi to wpadnę jeszcze na pewno jeśli w komentarzach nic się nie zmieni. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych udanych kebabów i zadowolonych klientów.”
“Bardzo polecam Cafebar Leśna. Obsługa jest bardzo miła, czas oczekiwania na ciepłe przekąski z menu w zależności od złożonego zamówienia wynosi około 10 minut po czym pracownik osobiście dostarcza je do stolika co sprawia że możemy na spokojnie usiąść i nie marnować czasu na oczekiwanie przy barze. Dodatkowym atutem jest ogrzewane zimą pomieszczenie do gry w bilarda oraz ogródek, w którym można zrelaksować sie na leżakach jak również obejrzeć transmisję meczu na żywo pijąc lane piwo i chrupać chipsy czy pałaszować dostepną w sezonie grillowym kiełbaskę. Jest to idealne miejsce zarówno na spotkanie ze znajomymi jak i wizytę z rodziną.”
“Najlepszy bar w mieście – z sercem i charakterem! Nie tylko świetna muzyka, genialne drinki i klimatyczny wystrój – ten bar ma coś więcej: ludzi z pasją! Mieliśmy przyjemność świętować tu urodziny i… to było coś wyjątkowego. Właściciel osobiście zadbał o każdy szczegół aż po specjalnie przygotowane drinki i niespodziankę dla solenizanta! Czuć było zaangażowanie i chęć stworzenia naprawdę niezapomnianej atmosfery. Obsługa – rewelacyjna, uśmiechnięta i pomocna. Goście byli zachwyceni, a my – wzruszeni. Z całego serca polecamy to miejsce każdemu, kto szuka nie tylko dobrego wieczoru, ale prawdziwych emocji i wyjątkowego podejścia. Wrócimy na pewno – i to nie raz!”
“Potężna porcja(bulka xxl), trzeba mieć naprawdę apetyt jak i możliwości bo inaczej najedzą się tym trzy osoby. Wszystko szybko i sprawnie podane, Panie z obsługi bardzo miłe. Generalnie warto coś zmienić w świecie otaczających "kul mocy" i to jest właśnie ta odmiana.”
“Najlepsze pieczywo jakie można kupić. Tradycyjne, bez wynalazków. Dobrze wypieczone :) no i zawsze miła obsługa :)”
“Super obsługa i przepyszne desery”
“Sklep czysty, Wyroby pyszne, natomiast panie które obsługują klienta pracują bez rękawiczek , kroją i pakują pieczywo bez żadnych skrupułów gołymi rękami.Pani która kasuje dotyka chleba w rękawiczce a potem tą samą rękawiczką wydaje pieniądze. Gdzie zachowana higiena.”
“Więc jako rasowy Gorol z Sosnowca oceniam Schabowego mega wysoko, idealnie wysmażony, panierka cienka, czuć że mięso dobrze rozbite a w dodatku mało tłusty, napewno bede wpadał ! Ziemniaki ugotowane w punkt, kapusta zasmażana również ! Ps. Pod schabowym są ziemniaki w całkiej sporej ilość :)”
“Wczoraj tj. 17.06.2023 r. braliśmy udział w przyjęciu weselnym naszego syna. Świetne miejsce na organizację tego typu imprez (i nie tylko) - zdala od zgiełku i w pięknym otoczeniu. Duży parking oraz mnóstwo zieleni wokół budynku. Lokal bardzo schludny, czysty i zadbany. Jedzenie bardzo smaczne, ciepłe i urozmaicone. Obsługa miła i uśmiechnięta. Gorąco polecam.”
“Świetne miejsce, mające fajny klimat. Do zjedzenia zapiekanka i frytki (których akurat dziś nie bylo). Szkoda, że nie ma już więcej "menu" I hamburgerów które uwielbiałam kiedyś. Złego słowa nie da się powiedzieć. Obsługa miła.”
“Bardzo dobrej jakości jedzenie . Super obsługa.”
“Bardzo dobra pizza, byłem w sobotę, wziąłem na miejscu,pizza margherita mała”
“Ciekawe położenie lokalu. Dużo miejsca na zewnątrz. Miejsce na rowery to też atut. W środku tzn w piwnicy klimat jak najbardziej ok. Jeśli chodzi o pizzę to bardzo dobra. W Bieruniu jak na razie to wg mojej opinii najlepsza. Zbliżoną jadłem w tym roku nad morzem we włoskiej knajpie ( tam smak o poziom wyżej). Polecam wszystkim tym, którzy lubią pizzę w stylu włoskim. Ceny umiarkowane.”
“Bardzo polecam kochani zajazd Naprawdę świetna obsługa i przepyszne Świerże jedzonko. Polecam.”
“To miejsce zdecydowanie zasługuje na pochwałę.Jedzenie było nie tylko pyszne ale też pięknie podane.Miła i uśmiechnięta obsługa.W restauracji panowała fajna atmosfera.Zdecydowanie polecamy to miejsce i z pewnością chętnie tu wrócimy.”
“Dekorowałyśmy uroczystość Chrztu świętego w restauracji MEED w dniu dzisiejszym w osobnej sali. Obsługa i jedzenie na wysokim poziomie.”
“Miła obsługa. Desery lodowe pyszne. Ceny przystepne. Polecam!”
“20 września wieczorem obsługiwał przemiły pan, odczarował dla mnie tą żabkę bo była mniej lubianym miejscem”
“Koryto zamówione - wszyscy zadowoleni, gdyż było smacznie i ładnie podane. Cena jest również bardzo atrakcyjna. Pani z którą realizowałam zamówienie jest bardzo pomocna i z wieloma rzeczami można było się dogadać ;) Z całym sercem polecam ;)”
“Przestronny parking. Sklep czysty. Towar ładnie ułożony na półkach. Towar z gazetki dostępny w każdym dniu. Towary tj. owoce, pieczywo i nabiał zawsze świeże. Pracownicy pomocni i uprzejmi. Przy kasach nie ma kolejek. Polecam ten sklep w 100%.”
“Zawsze kupuję kulki rybne bo w całej Łodzi ich nie ma i mam okaże zakupić tylko jak zjeżdżam do mamy na Śląsk właśnie. Ale sklep dobrze wyposażony polecam obsługa miła”
“Fajne miejsce dla rodziny z dziećmi. Dość duża plaża piasek troszkę brudny ale to wina ludzi że nie dbają. Nie daleko plac zabaw i parking płatny (10 zł na cały dzień) w barze można coś zjeść i napić się piwa.”
“Bylem tam tylko po zamówiony burger na wynos. Miejsce zrobiło na nie pozytywne wrażenia jako fajne i kameralne. Odebrałem ciepłe jedzenie dobrze zapakowane. A co najważniejsze było pyszne. Więc polecam serdecznie”
“Pani z tatuażami bardzo miła i sympatyczna. Lubię robić zakupy kiedy ta pani jest na zmianie”
“Czasem robię tu zakupy świeże mięso mają.”
“Z Bierunia to tutaj najbardziej mi smakują kebaby. Dostawy bardzo szybkie a na miejscu jest gdzie zjeść w razie czego”
“Towar zawsze świeży i w dobrej cenie.”
“Jedzenie 5 Obsługa 5 Klimat 5 wgl to mnie to nie obchodzi No i tak wgl to i tak 5!!!!!!”
“Tort weselny byl nie tylko starannie wykonany ale przede wszystkim przepyszny. Do tego wszystkiego bardzo miła obsługa. Polecam.”