Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat tego miejsca. Jako że bywałem już u kilku sprzedających pod szyldem pajdy, tak nie liczyłem na jakieś wow. Jadłem między innymi na Tychach, Mysłowicach a do Bierunia praktycznie mam z pracy 5 minut drogi i w końcu podjechałem zobaczyć co się tu święci. I jestem mile zaskoczony pani przyjęła zamówieni, dosyć szybko wydane i tu szok bo kebab jest naprawdę dobry, wszystko jest zbalansowane na tej krawędzi że chciało by się więcej. A jednak tak aby nie przesadzić i nie było mdło. Gdzieś tam nuta mięska wpada, gdzieś ogórka a jeszcze pod koniec delikatnie poczuć idzie ostrość. Zamawiałem w picie z mięskiem mieszanym oraz delikatnie poprosiłem o sos ostry. Jeśli o mnie chodzi to wpadnę jeszcze na pewno jeśli w komentarzach nic się nie zmieni. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych udanych kebabów i zadowolonych klientów.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł ★★★★★
-
Piotr Kołodziej ★★★★☆
Kebab w cieście z wołowiną bardzo dobry. Mięso ok, ciasto dobrze przyrządzone, dobrze zawinięte, sosu w sam raz (nie wylewa się wszędzie), dobre dodatki.
-
Wojciech Korfanty ★★★★★
Sztos. Na codzień jem kebaby w Katowicach i Sosnowcu. Średnie - choć drogie. Tutaj zjadłem pysznego w bułce za 25 złotych. Dużo mięsa ( nie tylko u góry, żeby dobrze wyglądało - ale też na samym dnie bułki. Świeże soczyste warzywa - czerwona cebulka, 2 kapustki, minimalnie marcheweczki, kilka plastrów ogórka kiszonego i pomidora. Wszystko soczyste, świeże, mające SMAK. Do tego KĄSAJĄCY sosik ( brałem mieszany ) z charakterem. Do tego świetna i szybka obsługa. Malina
-
Aneta OLECH ★★★★★
Kebab, który miałam przyjemność spróbować, to absolutna rewelacja! Mięso było perfekcyjnie doprawione, soczyste i pełne smaku, świeży chlebek tortilli doskonale współgrały z aromatycznym mięsem, a dodatki — świeże warzywa, pyszny sos czosnkowy i ostry dressing — dopełniały całości, tworząc niezapomnianą kombinację. Każdy kęs to prawdziwa uczta dla podniebienia! Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni smak tradycyjnego, a jednocześnie wyjątkowego kebaba. Smakuje jak domowy, tylko w lepszej wersji!”
-
Feainne_ ★★★★★
Kebab Pajda w Bieruniu to świetna budka z pysznym kebabem! Mięso dobrze przyprawione, porcje solidne, a dodatki świeże i chrupiące. Obsługa miła i szybka. Na miejscu można usiąść przy jednym z kilku stolików, które znajdują się pod parasolką. Idealnie na szybki i smaczny posiłek na świeżym powietrzu. Zdecydowanie warto spróbować!
-
Krzysztof Osiński ★★★★★
Opinia na 5 jak najbardziej zasłużona. W budce na świeżym powietrzu pracują Panowie, którzy robią naprawdę dobrego kebsa. Zamówiłem standardowego i tak posmakował, że na drogę wziąłem jeszcze mniejszą wersję. Obsluga na 5/5 po zamówieniu zostałem poinformowany o przybliżonym czasie oczekiwania. Co najważniejsze ciasto, mięso i sosy bardzo dobrej jakości. Z pewnością odwiedzę jeszcze raz, gdy nadarzy się okazja. Bylem przejazdem i naprawdę się nie rozczarowałem, a trochę tego już zjadłem w różnych miejscach. Pozdrawiam serdecznie:)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab u Pajdy Bieruń?
Kebab u Pajdy Bieruń znajduje się przy Jerzego 2, 43-150 Bieruń, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab u Pajdy Bieruń?
Można skontaktować się z Kebab u Pajdy Bieruń pod numerem +48 508 934 217
Jak można dotrzeć do Kebab u Pajdy Bieruń?
Do Kebab u Pajdy Bieruń można dotrzeć, korzystając z poniższego linku