Bylem tam tylko po zamówiony burger na wynos. Miejsce zrobiło na nie pozytywne wrażenia jako fajne i kameralne. Odebrałem ciepłe jedzenie dobrze zapakowane. A co najważniejsze było pyszne. Więc polecam serdecznie
Zdjęcia
Opinie
-
Błażej Sitko ★★★★★
-
ULTRATECH Adam Piłka ★★★★☆
Dla mnie bomba! bardzo dobre burgery i pizza, frytki wzorowe, obsługa miła i uśmiechnięta. Fajnie wpaść z rodzinką albo znajomymi na spotkanie. Polecam.
-
Katarzyna ★★★★★
Lokal na samym rynku razem z ogródkiem, obsługa bardzo miła, jedzenie doniesione na zewnątrz, w trakcie Pani pytała czy wszystko ok. Burger z dobrze doprawiony mięsem, a pizza smaczna
-
Cris Christopher Mierz ★★★☆☆
Witam, lokal umiejscowiony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Widok na rynek Miasta Bieruń. Zamówione dania były dostarczone do ogrodu więc ocena lokalu od środka nie wchodzi w grę. Zamówienie składamy w środku przy barze, gdzie można od razu płacić. Jest to plus dla tych beznapiwkowych. Z obsługi nikt do nas nie podejdzie więc zamawiamy sami. Jedzenie w sobotni weekendowy dzień dostarczone dość szybko. Obsługa miła i uprzejma. Zamówione dania już nieco gorzej. Burger cholesterol z tak dużą ilością sosu serowego, że wszystkie dodadki zamieniają się po chwili w jeden bezsmaczny produkt z typu szybkie "fast food" i po kilku kęsach staje w gardle. Kotlet wołowy mało przyprawiony bez wyrazu. Całość burgera rozjeżdża się dość mocno. Smakowo męczy i nie przynosi radości jedzenia rzemieślniczego burgera. Porcja jedzeniowa duża. Frytki w zamowieniu są przesiąknięte olejem, wysmarzone za długo,niskiej jakości. Drugi burger na to miast niebo lepszy tylko, że w cieście zamiast buły. Smaczniejszy ale mięso bez wyrazu i smaku. Jest potencjał tylko czegoś brakuje. Na pewno przyjadę jeszcze raz. W tedy zobaczymy czy tylko trafiłem na zły dzień szefa kuchni. Czy polecam, średnio. Ale trzeba dać drugą szansę.
-
Katarzyna Polkowska ★★★★★
Bieruński rynek znów odżył ;) Piątka na zachętę. Spróbowaliśmy frytek z serem i boczkiem, bułeczek bao z szarpana wieprzowina i bajgla francuskiego. Frytki jak sama nazwa wskazuje, ok. Bułeczki bao - porcja ogromna, kapusta pyszna, natomiast mięsko trochę suche - super byłoby gdyby je wymieszać z tym sosem, którym bułki są polane. Bajgiel pyszny, ciekawa kompozycja, według mnie nie jest przesadzony w żadną stronę - chociaz to zdecydowanie pozycja dla osób lubiących sery pleśniowe i połączenia słonego ze słodkim. Jeśli chodzi o prezentacje dan to trochę za dużo zieleniny ale to już czepialstwo. Polecam. Wrócimy przetestować kolejne pozycje z karty.
-
iXon7 ★☆☆☆☆
To co tu się dzisiaj działo to DRAMAT! Spotkanie ze znajomymi w pubie w którym było ok nie jakoś extra ale teraz relacja aktualna... Po wejściu i zasiednieciu do stolika musieliśmy prosić o umycie blatu... Po podejściu do kasy płatność tylko gotówką a przed lokalem żadnej informacji. Po zamówieniu piwko od razu polane bez rewelacji trzeba zamówić samemu przy barze bo nikt nie podejdzie po zamówienia do stolika. Po wydaniu piwa i jego wypiciu czekaliśmy na jedzenie ponad 1H. Pierwszy talerz nie otrzymał nawet sztućcy i o wszystko trzeba się prosić. Po upomnieniu się na barze o resztę jedzenia kolejne talerze otrzymaliśmy po kolejnych 10min. Pogubione zamówienia, kelnerzy zdezorientowani pomimo numerowanych zamówienień. Ja naprawde wiele rozumiem ale informuje się klienta o różnych problemach na kuchni lub o wydłużonym czasie oczekiwania! Kelnerki miłym uchmiechem i przeprosinami nie przyciagna tych klientów. A i w burgerze nie otrzymałem boczku! Dramat! Żegnam, nie wracam i nie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rynek 12 (Warka)?
Rynek 12 (Warka) znajduje się przy Rynek 12, 43-150 Bieruń, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Rynek 12 (Warka)?
Do Rynek 12 (Warka) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku