Przegląd katalogu
- 191 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 191 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 191 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 56,794 opinii i ocen.
“Polecam Kulinarne Inspiracje ❣️Pyszne jedzenie ,miła i na najwyższym poziomie obsługa .Zamawiałam na różne okazje i zawsze wszystko było doskonałe .”
“Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalną obsługą w żabce”
“Bardzo miły i pomocny Pan z obsługi”
“Najlepsza żabka w bielsko białej koło Katowic. Jeśli się grzecznie zapytasz to jedna pani sprzedaje pierogi ręcznie robione (spod lady) tylko trochę rozmrożone są.”
“Najlepsza Żabka w mieście! Obsługa pelna profeska , wszystko na miejscu”
“Zawsze miła obsługa. Kawa cappucino pyszna.”
“Markowe grile Broil King, fachowe doradztwo, bardzo miła obsługa. Raty 0% na 10 lub 20 miesięcy. Szybka realizacja tuż przed samą majówką, na drugi dzień po zamówieniu. Grila dostarczono mi do domu już zmontowanego w cenie zakupu, wraz z przeszkoleniem. Szczerze polecam jestem bardzo zadowolony z zakupu w tym miejscu. Wcześniej myślałem o zakupie w markecie, ale po zakupie u nich jestem pewien że podjąłem dobrą decyzję.”
“Bardzo fajna i pomocna kasjerka. Oby we wszystkich takie były!”
“Bardzo miły pan sprzedawca zawsze mówi dzień dobry polecam wszystko na miejscu poukładane nie ma do czego się przyczepić”
“Zawsze miło wejść do tej Żabki. Pracują tu bardzo sympatyczne dziewczyny, które zawsze chętnie pomogą, gdy nie mogę czegoś znaleźć na półkach. Jedzenie jest smaczne, jak w innych Żabkach, ale dla mnie najważniejszy jest standard czystości – a tutaj stoi on na wysokim poziomie. Pracownicy zawsze zakładają rękawiczki, podają serwetkę, wszystko jest schludnie i szybko. Hot-dogi przygotowują błyskawicznie, więc nie trzeba długo czekać. Bardzo polecam to miejsce i na pewno będę tu wracać.”
“Dziś już kolejny raz odwiedziłam restauracje Asian Station i naprawdę dziwię się, że za każdym razem jak jestem, jest tak mało klientów. Ceny są przystępne, jedzenie bardzo dobre, może odstrasza lokalizacja 4* hotelu... Ale do rzeczy, jest to moja pierwsza recenzja tej restauracji, ale przybliżę troszkę smaki jakie tam królują.Dziś wzięło mnie na ostro i próbowałam wolowiny na woku( pad ka prao nua), ostrość 2 papryczki, wg tamtejszej skali- dla mnie super smaczne, rozgrzewało, poprostu smakowało. Rodzinka kolejno makaron z kurczakiem w naleśniku ( pad thai gai) oraz smazony na woku kurczak( gai pad med ma muang) obie potrawy należą do delikatnych, (nie mówię o mdłych), to bardzo polecam.Wiadomo, ze standardowo na przystawke spring rolls z kurczakiem i podkusilo mnie też na vege, niestety vege to nie moja bajka, tofu, zimny papier ryzowy, nie moje klimaty za to sosik do tej odsłony rollsów byl super. Deserek granita z marakuja-niami, fondat czekoladowy oraz lody standard. Obiad dla 3 osob, przystawki, danie glowne i deser oraz napoje +/- 250pln nie jest to jakas super wygórowana cena za taką ilość jedzenia.A co jadlam wcześniej pierś z kaczki, nie moj smak za dużo korzennych przypraw, czulam się jakbym jadla ciasto :) polecam filet z łososia na szpinaku bardzo dobry, super smaczna wołowa polędwica z groszkiem cukrowym oraz dobry filet z kurczaka. Oceniam tu jedzenie i daję 5, miejsce może faktycznie nie przyciąga, nie czuć klimatu Azji, ale jest przyjemnie i warto tam zajrzeć choćby z ciekawości. Obsluga miła, dyskretna również na 5.”
“Świetne miejsce! Domowa atmosfera i bardzo twórcze wnętrze, gorąco polecam!”
“Bardzo miła obsługa, kompetentni pracownicy. Może ceny nie powalają niskością, ale właśnie ta obsługa robi robotę. Zaczęłam tankować tam po przeprowadzce trzy lata temu i nie zamierzam zmieniać stacji. Polecam gorąco! Zmieniać nie będę, za bardzo lubię tam jeździć”
“Żabka jak Żabka, ale daję 5 gwiazdek, bo Pani sosu do hot-doga nie żałowała. Nie to co na Orlenie, albo Shellu. Tam to tak tych sosów żałują, że powinni do ich przygotowywania jarmułki zakładać.”
“Świetna kawiarnia! Panuje tu super atmosfera, kawa pyszna, a obsługa bardzo sympatyczna. Zuzia za barem ogarnia wszystko z uśmiechem i pełnym profesjonalizmem — widać, że lubi to, co robi. Wrócę tu na pewno, bo takich miejsc po prostu brakuje! ☕✨”
“Polecam to miejsce! Zawsze miła obsługa, wszystko świeże i smaczne.”
“Żabka bardzo w dogodnym miejscu zlokalizowana,porządek na półkach, wszystko gra i błyszczy,obsługa bardzo przyjemna.Daje 5 gwiazdek.”
“O samym smaku lodów nie ma się co wypowiadać, bo w każdym punkcie smakują równie pysznie. Obsługa bardzo miła + sporo stolików i miejsca. Polecam”
“Super obsługa szczególnie Pani w czarnych włosach oraz łysy Pan. Pani doradziła mi jaką pinse wybrać.”
“Pani Marysia i nowa Pani Anastazja to najlepsze osoby z obsługi tego sklepu. Pozytywne, uśmiechnięte, jak czegoś nie ma to szukają na magazynie. 10/10 Problemem jest tylko brak parkingu”
“Jest to sklep kolegi prowadzi ją uczciwie,rzetelnie,hamburgery, pizza smaczna. Eleganckie dziewczyny za ladą, mile,pomocne,reasumując nie jest najtaniej lecz promocje są fajne plus kupony rabatowe i wolę iść do zabki niż do biedronki tamtejszą ochronę należy wysłać na szkolenie że stosunków międzyludzkich...”
“Zawsze dobrze zTowarowan6 sklep, miła obsługa. Czysto. Polecam”
“Zarombiste obsługa, jak zapomniałem Liptona to pani kast pobiegła ze zapomniałem produkty, więc miła obsługa.”
“Miła obsługa, dobrze wyposażany.”
“Świetny hotel w centrum Bielska-Białej. Ulokowaliśmy tam zaproszonych gości podczas organizowanego przez szkołę tańca eventu. Pokoje nowe, czyste, śniadanie kontynentalne. Hotelik w otoczeniu restauracji. Polecam”
“Bardzo miła obsługa, chętnie wracam.”
“Miejsce istnieje, na terenie Comfy Park. Wjazd od Warszawskiej (dawne Tesco).”