Co jakis czas jak tam przychodze to kasjerzy nigdy nie mają wydać, i to jest ze np daje banknot 50zl bo cos kosztuje 37zl ale i tak nie mają wydac, do tego obsługa jest wredna i to bardzo. I do pizzy nie dali sosu
Zdjęcia
Opinie
-
Chomik 0760 ★☆☆☆☆
-
Marysia M89 ★☆☆☆☆
Do dziś nie miałam zastrzeżeń... aż przyszłam po odbiór paczki i obsłużyła mnie sprzedawczyni w długich ciemnych włosach. Pomijam, że poczekałam cierpliwie, bo jej się nie śpieszyło, miała coś do dokończenia, rozumiem, ale... wypadało by obsłużyć klienta wykazując minimum kultury i na pewno nie rzucić (by nie powiedzieć pięknego czasownika na literę j, który lepiej oddałby grzeczność obsługi) na ladę zamówienia w foliowej kopercie. Odruchowo odpowiedziałam po lekceważącym "prosz!", dziękuję bardzo i wyszłam z nieprzyjemnym przekonaniem, że więcej tu nie wrócę, choć przez pozostałych pracowników byłam dotąd miło traktowana. To po prostu chamskie odreagowywanie swoich humorków, profesjonalizm poziom zero. Na szczęście mam w okolicy jeszcze trochę innych żabek i paczkomatów, więc to nie moja strata, bo nie muszę psuć sobie nerwów i tu przychodzić.
-
ARMADA MEDIA Sp. z o.o. ★★★★★
Najlepsza żabka w bielsko białej koło Katowic. Jeśli się grzecznie zapytasz to jedna pani sprzedaje pierogi ręcznie robione (spod lady) tylko trochę rozmrożone są.
-
Dog Alone ★☆☆☆☆
Nowy personal… „proszę powiedzieć przedwcześnie o promocji przed zakupem….” . Obojętność do klientów kolejny raz… +5 zł albo minus, ma to gdzieś.. nie polecam
-
Marek Gagat ★★★★☆
Mało miejsca i rzadko można zrobić przelew na konto bo nie ma osoby która to umie
-
The suspect ★★☆☆☆
Kiedyś 4 gwiazdki, teraz 2. Szefostwo ma w nosie tę żabkę; brak żabkowego asortymentu, zawsze czerstwe pączki, bardzo często nieświeże parówki i sosy do hot-dogów, brak promocji towaru, któremu zbliża się termin. Słabo. Obsługa mocno średnia, jedynie Pani z Ukrainy się wybija i jest naprawdę super.
-
Iza Rus ★☆☆☆☆
Na stronie google widnieje informacja, że sklep czynny w niedzielę od 10, w rzeczywistości sklep otwierany jak się Pani spodoba. Do tego bardzo niemiła obsługa, jak za karę obsługuje, prawdopodobnie Pani wlascicielka. Nie polecam
-
Angelika ★★★★☆
Miła obsługa, miejsce na szybkie zakupy. Wiadomo jak każda żabka, ceny mają narzucone z góry, ale często mają fajne promocje. Sklep dość czysty. Szkoda tylko że oferując zapłatę rachunków, od obsługi usłyszałem, że mam "przyjść jak będzie szef, bo mnie nie przeszkolili do tego".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Goleszowska 17, 43-308 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku