Opinie

  1. Dominika Bieszczad ★☆☆☆☆

    Najgorsza lodomania w jakiej byłam. Cappuccino to praktycznie samo mleko a w dodatku ledwo spienione.

  2. Kinga Wiącek ★★★★★

    Byłam w sobotę ze znajomymi, super klimat, bardzo miła obsługa, szczególnie pani w różowych włosach, polecam ❤️

  3. Danuta Pawlus ★★★☆☆

    Jedzenie smaczne, natomiast obsługa nie potrafi zachować porządku na sali. Stoliki czekają nie sprzątnięte i brudne a klient nie ma gdzie usiąść. Dziewczyn z obsługi trzy. Jakby nie zauważały jak wygląda sala.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lodomania - Nowa Centrum Żywiec?

Lodomania - Nowa Centrum Żywiec znajduje się przy Stefana Żeromskiego 6A, 34-300 Żywiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lodomania - Nowa Centrum Żywiec?

Można skontaktować się z Lodomania - Nowa Centrum Żywiec pod numerem +48 661 277 727

Jak można dotrzeć do Lodomania - Nowa Centrum Żywiec?

Do Lodomania - Nowa Centrum Żywiec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements