Najgorsza lodomania w jakiej byłam. Cappuccino to praktycznie samo mleko a w dodatku ledwo spienione.
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika Bieszczad ★☆☆☆☆
-
Kinga Wiącek ★★★★★
Byłam w sobotę ze znajomymi, super klimat, bardzo miła obsługa, szczególnie pani w różowych włosach, polecam ❤️
-
Danuta Pawlus ★★★☆☆
Jedzenie smaczne, natomiast obsługa nie potrafi zachować porządku na sali. Stoliki czekają nie sprzątnięte i brudne a klient nie ma gdzie usiąść. Dziewczyn z obsługi trzy. Jakby nie zauważały jak wygląda sala.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lodomania - Nowa Centrum Żywiec?
Lodomania - Nowa Centrum Żywiec znajduje się przy Stefana Żeromskiego 6A, 34-300 Żywiec, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lodomania - Nowa Centrum Żywiec?
Można skontaktować się z Lodomania - Nowa Centrum Żywiec pod numerem +48 661 277 727
Jak można dotrzeć do Lodomania - Nowa Centrum Żywiec?
Do Lodomania - Nowa Centrum Żywiec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku