Przegląd katalogu
- 284 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 75% Z opiniami
- 33% Ze zdjęciami
Znaleziono 284 wyników
Przeglądaj dentistry w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 284 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 5,543 opinii i ocen.
“Jak najbardziej polecam to miejsce, całe swoje życie miałam kompleks związany z moimi zębami które były krzywe, żółte, trafiłam na wspaniały zespół lekarzy specjalistów oraz personel...po 2,5 roku leczenia stomatologicznego, ortodontycznego, estetycznego dzisiaj mogę pochwalić się pięknymi białymi zębami.”
“Byłam tu dopiero pierwszy raz, ale wrażenie po wizycie jak najbardziej pozytywne. Na wejściu uprzejma Pani w rejestracji. Pani stomatolog również sympatyczna. Leczenie poszło szybko i sprawnie, na miejscu od razu zostało zrobione RTG.”
“Mistrzostwo Świata i 9 złotych medali ...za podejście , delikatność , wiedzę, leczenie , tłumaczenie ,cierpliwość ,ortodoncję ,protetykę i przyjazną atmosferę w gabinecie .Lata poszukiwań i strzał w dziesiątkę .Polecam .”
“Ze szczerym sumieniem, ale oczywiście z własnej perspektywy, chciałam napisać, że leczenie moich "trudnych do leczenia w Łodzi zębów" okazało się bezproblemowe w klinice ArsDent. Gdy w tutejszym Instytucie Stomatologii dopiero "badano skuteczność materiałów kościozastępczych," u dr. Łęckich, po resekcji, zresztą przeprowadzonej bezboleśnie i w bezstresowej atmosferze, pan dr Krzysztof Łęcki wypełnił miejsce po torbieli właśnie tym "dopiero w fazie badań w Polsce" materiałem. Później pojawił się problem z całkowitym zniszczeniem korony ósemki, został tylko korzeń. Tylko do dr. Krzysztofa Łęckiego. Zabieg znów, choć nieprzyjemny, bo praktycznie "w gardle", przebiegł spokojnie, bezstresowo i bezboleśnie. Po obu zabiegach tak ciężkich właściwie już po 3 dniach byłam na przysłowiowym chodzie. Później, gdy pan dr Grzegorz Łęcki przyjmował w Łodzi, chodziłam do Niego, i naprawdę pomógł mi bardzo przy moich "trudnych zębach." Niestety, teraz nie mam możliwości dojazdu do Częstochowy z powodów rodzinno-zdrowotnych, i bardzo, ale to bardzo żałuję, ponieważ ArsDent jest najlepszą kliniką dentystyczną, nawet w porównaniu z brytyjską odpłatną przychodnią, do której też trafiłam -- oczywiście, nie wybierałam się specjalnie do UK na leczenie stomatologiczne. Summa summarum: daję pięć gwiazdek pani Doktor i panu Doktorowi Łęckim-Rodzicom i panu Doktorowi Grzegorzowi Łęckiemu za doskonałą opiekę, poważne podejście do kwestii tychże moich "trudnych kanałów/zębów", bezstresowość - wiedziałam zawsze po kolei, co będzie wykonywane. Pozdrawiam serdecznie, Iwona Paulina Wojciechowska razem z Mamą Julitą Graczyk, która mi towarzyszyła w wyprawach do Częstochowy. I dziękuję z całego serca. (Przepraszam, że się wtrącam, ale nie mam jak inaczej przesłać wiadomości: Panie Michale: w Łodzi jest cała masa "klinik stomatologicznych" i "klinik weterynaryjnych". Proszę mi wierzyć, w żadnej z"klinik weterynaryjnych" nie prowadzi się ani badań naukowych ani zajęć dydaktycznych. Semantics.)”
“Spoko miejsce Polecam seeeeeeerdecznieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee”
“Najlepszy stomatolog,profesjonalista ,wspaniała osoba,polecam”
“Polecam serdecznie, pełen profesjonalizm - pacjent od 25 lat.”
“Wspaniały lekarz, bardzo dokładny, niedrogi, byłam u różnych stomatologów robić zęby i nigdzie mi się tak nie trzymają jak u Pana doktora.”
“Naprawdę polecam to miejsce Pan Serhii S. Stomatolog jest najlepszy w mieście Częstochowa przy ul. Stefana Starzyńskiego 6. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Szymczyk Rafał, lek. stomatolog. Gabinet. Bardzo miła obsługa profesjonalne podejście do Klienta.”
“Zabieg wszczepienia implantów dolnej 6 oraz 7 bezbolesny oraz szybka regeneracja. Nic nie puchło, nie bolało i po założeniu zębów też jest doskonale. Pomimo sporego ubytku kostnego doktor podjął się wszczepienia i uzupełnił kość. Opanowany człowiek i ma czas porozmawiać, wytłumaczyć wszystko. Atmosfera super i co najważniejsze wszystko na luzie i bez pośpiechu - czyli to, czego nie doświadczysz w innych gabinetach.”
“Bardzo polecam Panią Doktor. Usuwałam juz trzy ósemki, w tym dwie zatrzymane. I wszystko było perfekcyjnie.”
“Bardzo dobry i doświadczony lekarz. Mocno polecam :)”
“Pani Joanna cechuje się pełnym profesjonalizmem, a zarazem pozytywnym i otwartym podejściem do pacjenta, co niweluje strach do minimum.”
“Od 30 lat jestem szczęśliwą pacjentką , szczęśliwą bo leczenie odbywa się bez bólu i stresu. Polecam”
“Korzystam z usług Pana stomatologa od kilku lat, jak dla mnie super lekarz i nie tylko jako stomatolog ale także jako człowiek. Gorąco Polecam”
“Od ponad 20 lat chodzę i polecam.”