Opinie

  1. Wero nika ★★★★★

    Po skręceniu stawu skokowego uczęszczałam na rehabilitację do Pana Szymona i z czystym sumieniem polecam! Pan Szymon jest profesjonalistą, z ogromną wiedzą oraz pozytywnym nastawieniem. Już po pierwszym spotkaniu czułam ogromną poprawę, a ćwiczenia, które zostały mi zalecone do wykonywania w domu, tylko ten efekt utrwalały. Pan Szymon jest bardzo zaangażowany w proces rekonwalescencji, a także służy pomocą i rada o każdej porze! :)

  2. Elwira Sadowska ★★★★★

    Polecam Centrum Medyczne Jurajska w szczególności Panią Monike Przybylską. Bardzo fajne profesjonalne podejście i dbanie o mój komfort w trakcie całej wizyty stomatologicznej. Uzyskałam również wiele praktycznych wskazówek i informacji. Pierwszy raz wyszłam z gabinetu stomatologicznego z uśmiechem na twarzy. Nigdy nie miałam tak doczyszczonych z kamienia zębów.

  3. Wojtek Grochowina ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z wizyty w Klinice Jurajskiej. Stomatolog Daria Mucha-Paleczek wykazała się pełnym profesjonalizmem dbała o mój komfort i wykonała zabieg bezboleśnie. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna i spokojna. Na szczególne wyróżnienie zasługują również miłe dziewczyny w recepcji – Magda i Klaudia. Zawsze uśmiechnięte, uprzejme i pomocne, sprawnie umawiają wizyty i przypominają o terminach. Dzięki nim cała obsługa jest jeszcze bardziej przyjemna. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi każdemu, kto szuka fachowej opieki stomatologicznej.

  1. Aleksandra ★★★★★

    Serdecznie polecam Centrum Medyczne Jurajska. Sprawna obsługa dzięki pomocnym Paniom z recepcji, przyjazna atmosfera podczas wizyty a przede wszystkim skuteczność w leczeniu – to wartości, które wyróżniają tę klinikę. Z pełnym przekonaniem mogę polecić poradnie specjalistyczne każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej w komfortowych warunkach:)

  2. Klaudia Srokosz ★☆☆☆☆

    Klinika to jedno wielkie nieporozumienie! Nie polecam! Oczekiwanie na wizytę do dentysty dziecięcego od ok 2 miesięcy zostało jeszcze ok 2 tyg a dziś dostajemy telefon, że skończyła się możliwość przyjęć na NFZ i propozycja mogą przyjąć odpłatnie za jedyne 150zł jak w każdej innej klinice. Po takim czasie przypominają sobie, że już im się skończyła możliwość przyjęć na NFZ a możliwość kolejnego zapisu na kolejny rok bo w tym roku nie ma możliwości. Polecam omijać tą klinikę nawet zapisanie się i czekanie przez dość długi czas nie gwarantuje przyjęcia a jedynie próbę przekształcenia wizyty na prywatną.

  3. Dagmara Mikoda ★★★★★

    Świetna i nowoczesna klinika. Jako studentka realizowałam praktyki u fizjoterapeuty Szymona. Z całego serca polecam P. Szymona, bardzo kompetentny o obszernym zakresie wiedzy terapeuta. Potrafi rzetelnie odpowiedzieć na każde pytanie i bardzo dobrze przekazać wartościową wiedzę. Wizyta z pacjentami przebiega w bardzo miłej atmosferze, a postępy są widoczne na terapiach. Polecam gorąco!

  1. Ewa ★★★★★

    Serdecznie polecam fizjoterapię w Klinice Jurajskiej u Pana Szymona Cierpiała. Córka uprawia sport przez co pojawił się ból kolana. Chodziliśmy od specjalisty do specjalisty, niestety bez efektu czy konkretnej diagnozy. Z polecenia trafiliśmy do Pana Szymona i już po pierwszym zabiegu córka odczuła poprawę. Pełen profesjonalizm, cierpliwe wytłumaczenie i dogłębne zajęcie się problemem bardzo nam pomogło. Od razu wiadomo, że jest się u specjalisty.

  2. Ewa Wawrzyniak ★★★★★

    Polecam. Odbywałam w tym miejscu praktyki z fizjoterapii i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pan Szymon i Pani Kasia podchodzą do pacjentów z pełnym profesjonalizmem. Dysponują ogromną wiedzą z zakresu fizjoterapii, którą idealnie przekładają na pracę z pacjentem. Ponadto powrót do zdrowia u nich odbywa się w przyjemniej atmosferze. W sposób bardzo szczegółowy potrafią odpowiedzieć na każde zadane im pytanie i rozwiać wątpliwość.

  3. Laura ★★★★★

    Bardzo polecam! Dr. Gap na pierwszej wizycie postawił poprawną diagnozę, która została jedynie potwierdzona rezonansem magnetycznym. Cały czas pracownicy dbają o dobry kontakt z pacjentem. Rehabilitacja pooperacyjna z Panem Szymonem przebiegła bardzo sprawnie i po 7 tygodniach po operacji (nie zostala ona wykonana w Klinice Jurajskiej) odzyskałam pełny zakres ruchu i sprawność. Atmosfera na rehabilitacjach jest bardzo przyjemna i nie było krępująco. Pan Szymon jak i praktykanci byli bardzo mili przez co chętnie przychodziłam na kolejne wizyty. Ponad to Panie recepcjonistki zawsze były bardzo miłe i uśmiechnięte. Bardzo polecam i napewno będę polecała innym.

  1. Валентин Щербак ★★★★★

    - делюсь впечатлением: Вместо слов. Čenstochová 14.12.2022r. CM Jurajska ul Brzezińska 6a, Dentysta - terapeuta od Boga. Szanowni Państwo milo mi poinformować, że Pani Elena Baglai, dentysta-terapeuta w Państwe klinice, jest profesjonalistką od Boga. Tak, pochodzi od Boga i nic więcej. Jestem szczególnie wdzięczen atrakcyjnym asystentkom medycznym, niestety nie znam ich pięknych imion - asystentkom Pani Eleny. Pani Elena kłaniam się rycersko Wam, za złote dłonie, za pomoc w leczeniu, za życzliwość i ciepło waszej Duszy. Zespół kliniki CM Jurajska ma wielki szacunek do leczenia moich zębów, życzę wam, abyście byli i leczyli mnie razem. PS. Personal CM kliniki Jurajska, uważny medyczny asystenci, Pani doktor stomatologii Elena – jesteście nasi, zawsze jesteśmy waszymi klientami. Łączę wyrazy szacunku. Warszawa 14 grudzienia 2022r

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne Jurajska?

Centrum Medyczne Jurajska znajduje się przy Brzezińska 6a, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Jurajska?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne Jurajska pod numerem +48 601 159 427

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Jurajska?

Do Centrum Medyczne Jurajska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements