Opinie

  1. Marzena O ★★★★★

    Polecam Panią Doktor Kamińska, zawsze bezboleśnie i bezproblemowo

  2. Wichura ★★★★★

    Chodzę tu od dziecka i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to miejsce trzyma poziom od lat. Miałam tu zakładany aparat ortodontyczny, teraz jestem w etapie retencji, korzystam z nakładek, regularnego czyszczenia i kontroli — wszystko przebiega profesjonalnie i w super atmosferze. Pani Beata Kamińska to po prostu skarb. Ciepła, cierpliwa, przesympatyczna. Za każdym razem, gdy wchodzę do gabinetu, czuję się tak swobodnie, jakby czas się cofnął i dalej miała te 12 lat, a nie 22. Polecam z całego serca — fachowo, miło i bez stresu.

  3. Anna Kaczanowska ★★★★★

    Doktor Tobiasz jest fachowcem wysokiej klasy. W jego pracy widać wieloletnie doświadczenie i dużą świadomość potrzeb pacjenta. Zawsze pełen empatii i zaangażowania w proces leczenia. Z przyjemnością wyjaśnia wszelkie wątpliwości Ceny adekwatne do poziomu świadczonego leczenia

  1. Katarzyna Ko ★☆☆☆☆

    Nie polecam.Dzwoniłam z ostrym bólem zęba Pani z recepcji odmówiła przyjęcia tłumacząc się zapisanymi pacjentami na konkretne godziny. Niestety,ale placówka ma podpisany kontrakt z NFZ według którego powinni Państwo przyjąć z ostrym bólem zęba w ten sam dzień lub następny między pacjentami.Następnym razem zgłoszę wyżej za takie podejście

  2. Agnieszka Naj ★★★★★

    Personel fantastyczny ,miły ,kulturalny Pani Justynka która pracuje tam wiele lat zawsze uprzejma i pomocna ,dr Jacek Tobiasz to najwspanialszy stomatolog w mieście ,zabiegi bez bólu wchodzisz i wychodzisz zadowolony

  3. Angelika Szmigielska ★★★★★

    Serdecznie polecam doktor Konieczną. Ma świetne podejście do pacjenta, zawsze otwarcie informuje o wszystkim, co robi, do tego jest bardzo miłą, pozytywną i uśmiechniętą osobą. Kiedyś bałam się dentysty, a odkąd tu chodzę, wizyty są przyjemnością.

  1. k ★★★★★

    Świetne podejście do pacjenta, korzystam od ponad 12 lat i zawsze jestem bardzo zadowolona i zaopiekowania. Polecam Panią dr Konieczną, to dr z prawdziwego zdarzenia i mam wrażenie że z powołania, delikatna, empatyczna osoba na odpowiednim miejscu :)

  2. Bogdan Makarewicz ★★★★★

    Dr.Konieczna to wspaniały dentysta - delikatna ,wrażliwa,precyzyjna - dobry fachowiec . Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów w sposób jasny i zrozumiały informuje pacjenta o tym co robi i metodzie leczenia . Jak ktoś ma wątpliwości i fobie w stosunku do dentysty(też miałem) to po wizycie diametralnie zmienić zdanie i bez obaw idzie na kolejną wizytę . P O L E C A M

  3. Magda Brzezińska ★★★★★

    Lekarz Jacek Tobiasz uratował mnie po dwóch dniach bólu 6 która przed 5 laty była leczona kanałowo, jak się okazalo był dodatkowy 4 kanał. Dzień wcześniej byłam w innym gabinecie, ale lekarz bał się cokolwiek zrobić, poniewaz jestem w ciąży i nie mogę mieć RTG zęba, wcisnal mi kit że to zapalenie dziąseł, dał jakiś środek między dwa zęby, który miał uśmierzyć ból, ale nie pomógł, dalej bolało tak samo, a że jestem w ciąży to leków przeciwbólowych też brać nie mogę, jedynie paracetamol, który pozwalał mi zasnąć ale nie eliminował bólu całkowicie. Za to w "Nova" widać, że lekarz ma doswiadczenie i nie odesłał mnie z kwitkiem, cieszę się że na niego trafiłam. Polecam bo straciłam nadzieję że ktoś jest w stanie mi pomóc. Dodam ze bardzo miła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nova. Przychodnia stomatologiczna NZOZ?

Nova. Przychodnia stomatologiczna NZOZ znajduje się przy Aleja Armii Krajowej 52, Tysiąclecie, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nova. Przychodnia stomatologiczna NZOZ?

Można skontaktować się z Nova. Przychodnia stomatologiczna NZOZ pod numerem +48 343 651 771

Jak można dotrzeć do Nova. Przychodnia stomatologiczna NZOZ?

Do Nova. Przychodnia stomatologiczna NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements