Przegląd katalogu
- 800 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 800 wyników
Przeglądaj coffee house w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 800 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 543,564 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera coffee house z miast takich jak Częstochowa, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Katowice, Gliwice i innych.
“Bardzo miła obsługa. Jeżeli jest na coś promocja to ten towar jest wystawiony i oznaczony”
“Bardzo fajny,czysty,zadbany sklep,zakupy w nim to sama przyjemność,zawsze dostępne świeże pieczywo,towar z promocji a i obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie,panie zawsze chętne do pomocy,polecam”
“Najlepsza biedronka w tym mieście, schludnie, czysto, wszystko na miejscu, pełna dostępność produktów, brak palet rozstawionych na sklepie, miła obsługa, po prostu bajka!!!”
“Najlepsza biedra w okolicy. Najlepsze zatowarowanie, jak promocja jakaś jest powiedzmy od 12.05 do 17.05 to od początku do końca jest towar, gdzie w innych biedrach już w pierwszy dzień promocji towaru nie raz brakuje. Obsługa bardzo dobra, czy to na mięsie czy przy kasach, nie ma się do czego przyczepić. Czasem stoją jakieś palety jak jest dostawa ale mam wrażenie jakby te regały były szerzej ustawione niż w innych sklepach i nie przeszkadza to specjalnie. Sklep warty polecenia.”
“Takiej Żabki to jeszcze nie widziałam. Mięso, wędliny, sery na wagę, ryby,warzywa jak w markecie,nabiał wybór jak w Biedronce.Ceny dobre.Obsluga na wysokim poziomie.Super jestem pod wrażeniem będę tu zaglądać bardzo często.”
“Jak zawsze bogata oferta różnych wolumenów, polecam”
“Napewno jedno z moich ulubionych miejsc na zrobienie zakupów. Można wszystko szybko kupić w tym mieso i świeże wędliny. Ceny mogłyby być niższe, ale wynagradzają to przemiłe zawsze Panie z obsługi”
“Bardzo polecam ten sklep, dobrze zaopatrzony, miła obsługa. Wszystko jak należy !”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep w asortyment bardzo dobrej jakości, i bardzo miła obsługa. Gorąco polecam.”
“Chciałam bardzo serdecznie podziękować pani kasjerce (niestety nie znam imienia, ponieważ zakupy robił mąż), która dziś (07.12.25) wczesnym popołudniem wykazując się cierpliwością i zaangażowaniem pomogła mojej rodzinie ogarnąć duże zakupy i płatność bonami z aplikacji. Jestem naprawdę bardzo wdzięczna za nieocenioną pomoc i życzliwość w tym trudnym dla pracowników okresie. Mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję osobiście pani podziękować.”
“Fajny osiedlowy sklep. Szeroki asortyment. Smaczne pieczywo i pyszne kiszonki. Bardzo miła obsługa :)”
“Mega jedzonko w dobrej cenie. Wyrazista zupka pomidorowa, naprawdę smaczna. Sernik z czekoladą, ojjj niebo w gębie. Do tego fajny klimat i prze miła obsługa.”
“Proponuję zamiast odpraw na KWK KOPALNIE iść do KWK biedronka, albo KWK LIDL TE same warunki anikt z tymi kobietami się nie wstawi..”
“Bardzo dziękuję pani Iwonie która w tym sklepie pracuje za poświęcony czas i uwagę .....”
“Jak na sklep typowo osiedlowy nie jest mega drogo, miła obsluga”
“Miłe panie. świeży chociaż czasem Zdarzały się rzeczy po terminie ważności. Duży wybór towaru oraz okazyjne produkty na przykład na Dzień Dziecka darmowe lizaki dla każdego dziecka. Na walentynki także rozdawali cukierki itp miłe panie. polecam!!!”
“Lidl na ulicy Żorskiej to mój ulubiony sklep. Zawsze świeży towar ,sklep czysty . Panie bardzo życzliwe i pomocne . Pani Ania bardzo uprzejma i zawsze uśmiechnięta. Pani Sylwia ( blondynka)radosna i zawsze chętna do pomocy .”
“Polecam bardzo mocno ten sklep. Obsługa bardzo miła i zawsze pomoże w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy . Przy kasach zawsze szybka obsługa i brak kolejek . Uważam ten sklep bardzo pozytywnie. Na pewno wrócę :)”
“Sklep czysty. Dobrze zatowarowany. Miła i pomocna obsługa na kasach”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Inne Lewiatany powinny brać z niego przykład. Obsługa miła i pomocna. Polecam ten sklep.”
“Bardzo dobry sklep są artykuły spożywcze, szmatki,mopy,gąbki itd. Bardzo miła obsługa polecam;)”
“Duzy wybór, porządek, wszystko opisane, katwo odnaleźć, ceny różne ale książki tanie teraz nie są. Ogólnie bardzo miło i sympatycznie. Polecam.....I zachęcam do czytania”
“Pracownicy pełni pasji zawsze pomogą znaleźć towar.”
“Lubię ten sklep , pracują tam bardzo mili ludzie , zawsze wszystko podkładane , towar i ceny zawsze się zgadzają , zawsze służą odpowiedzią i pomocą”
“Sklepik mały, brak wiekszego parkingu ale bardzo miła obsługa, akurat trafiłam na bardzo sympatyczna młoda panią, więc polecam”
“Mały sklepik ze wszystkim. Czeskie piwka. Miła obsługa ;)”
“Przepyszne, świeże jedzenie.Obsługa sympatyczna, porcje w sam raz. Na miejscu ogródek z małym placem zabaw.”
“Bardzo dobre ciasta na ciepło :)”
“Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność – bogaty asortyment, życzliwy personel, schludne wnętrze i częste oferty specjalne. Duży plus za łatwy dojazd i bezpłatne miejsca parkingowe.”
“Bardzo fajne kino, miła obsługa/pomocną, jestem zadowolony z filmu i polecam każdemu kto się nudzi w domu.”