Spoko obsługa nie narzekam polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Krystian Orzechowski ★★★★★
-
Pawel Xxx ★☆☆☆☆
Żabka jak Żabka drogo jak w każdej ale żeby sprzedawać stare pieczywo z którego można już robić bułkę tartą to lekka przesada….
-
Rafał Lkawski ★★★★★
Miła obsługa
-
NONKONFORMISTA ★☆☆☆☆
Wszystko było by super gdyby pani Aleksandra lub nie próbowała oszukiwać, lub potrafiła liczyć bo spędziłem pół godziny na zakupach, gdzie pani ekspedientka się nie mogła doliczyć i próbowała wyłudzić 30 zł więcej za dwa piwa....
-
Damian Syty ★☆☆☆☆
Wszystko było by super gdyby pani Aleksandra lub nie próbowała oszukiwać, lub potrafiła liczyć bo spędziłem pół godziny na zakupach, gdzie pani ekspedientka się nie mogła doliczyć i próbowała wyłudzić 30 zł więcej za dwa piwa....
-
Vakr Ulfrsson ★★★★☆
Obecnie żabka, spoko ze idzie kupić coś przed pracą czy nawet po. Ceny, jak to w żabce :p
-
Judyta Burda ★★★★★
Teraz w tym miejscu jest żabka. Polecam. Super sklep, miła obsluga
-
Mieczysław Perczak ★★★★★
Naprawdę sklep w tym miejscu jest świetny wszystkiego jest wszystko,a do tego świetna obsługa zachęcam .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Nowa 14C, 44-264 Jankowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku