Przegląd katalogu
- 12,812 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 52% Ze zdjęciami
Znaleziono 12812 wyników
Przeglądaj clinic w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 12,812 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 436,926 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera clinic z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Pan Szymon jest niesamowity! Jestem mu bardzo wdzięczna, pozbyłam się mojego kompleksu. Wszytko wygląda naturalnie i estetyczne! Polecam z całego serduszka ❤️”
“Pani Zaneta wraz ze swoim personelem działa cuda. Robiłam w tym pięknym salonie makijaż permanentny brwi (świetny efekt); lifting twarzy metoda HIFU. Jestem bardzo zadowolona i bardzo dziękuję całemu personelowi za świetna atmosferę i profesjonalizm. Zapewniam, ze wkrótce zjawie sie na następny zabieg. Pozdrawiam :)”
“Polecam serdecznie Car Clinic. Żaden mechanik nie umiał zdiagnozować przyczyny dlaczego samochód nie chodzi. Pan Robert porządnie zdiagnozował, samochód doprowadził do ładu i wszystkie usterki usunął . Autko śmiga , odpala od strzała i w końcu ma moc :-) Polecam serdecznie !!!!!!!”
“Długo szukałam odpowiedniej osoby, warto było ... Od początku czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Moja sprawa była dogłębie wyjaśniona, co było dla mnie bardzo ważne przed podjęciem ostatecznej decyzji. To dla mnie pierwsze spotkanie z tego typu zabiegami, więc odczucia wizyty, rozmowy poruszającej mój problem ogromne POZYTYWNE. Polecam Panią dr.”
“polecam!!! o 15 wizyta u doktora Aleksandra, o 15:20 wyszlam z usunięta juz ósemką. strasznie boje sie igiel i bólu (zle wspomnienia ze stomatologami), a na pytanie czy bedzie bolec slyszalam 'nie, jesli bedzie to przestajemy' i rzeczywiscie tak bylo. wizyta odbyła sie bez bólu wynikającego z nieprawidłowego znieczulenia. nieprzyjemne uczucie przy podaniu znieczulenia bedzie, chociaz zadbano o to bym poczuła igle najmniej jak to mozliwe. doktor Aleksander odpowiadał wyczerpująco na kazde pytanie, mimo, ze niektore sie powtarzały. przed wizyta byłam na konsultacji u chirurga doktora Wahab, ktory zresztą skonsultował sie z doktorem Aleksandrem przed usunięciem zęba. asystentki stomatologiczne, pani w recepcji, lekarze są sympatycznymi i wyrozumiałymi ludzmi”
“Zdecydowałam się na EMS, bo po ciągłym braku czasu i kilku dietach znowu stanęłam w miejscu. Po serii zabiegów widzę realną różnicę w obwodach, szczególnie w brzuchu i boczkach. Skóra też jest bardziej napięta. To, co mnie przekonało najbardziej, to fakt, że nie muszę nic dźwigać ani się męczyć. Po prostu leżę, a urządzenie pracuje za mnie. Idealne rozwiązanie dla zabieganych. Efekty są, i to widoczne.”
“Chodze do pani Kristiny zawsze na manicure, jestem bardzo zadowolona, nigdy nie było problemu z manikiurem, bardzo bardzo polecam tu stylistku paznokci.”
“Chodzę do pani Weroniki na depilację laserową i jestem zachwycona. Włosy prawie w ogóle nie odrastają, zabieg wykonywany jest profesjonalnie i w miłej atmosferze, serdecznie polecam.”
“Wczorajsza wizyta (pedicure) znów okazała się strzałem w dziesiątkę. Pani Sandra to miła i profesjonalna osoba. Jestem zachwycona i znów tam wrócę. Polecam”
“Serdecznie polecam tę klinikę dentystyczną! Od momentu wejścia czuć profesjonalizm i troskę o pacjenta. Personel jest niezwykle miły, cierpliwy i dokładnie wszystko tłumaczy, dzięki czemu wizyty przebiegają bez stresu. Gabinety są nowoczesne, czyste i świetnie wyposażone. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnej i przyjaznej opieki stomatologicznej!”
“Uratowali mi życie! Niestety dentystka z innej stomatologii nie poradziła sobie z moją ósemką, po czym stwierdziła, że musze iść do chirurga. Zostałam z rozwalonym zębem w piątek wieczór. Poszłam do BARON CLINIC i w ciągu godziny przyjechał Pan Aleksander, aby mi pomóc, poradził sobie bez problemu. Od zawsze boje się bardzo dentysty ale w Baron Clinic nie ma się czego bać. Wyszłam zadowolona i uśmiechnięta. Bardzo dziękuje klinice za pomoc, szczególnie Panu Olkowi :)”
“Pamiętam , że miałam tylko raz zrobić rzęsy, od kiedy zrobiłam rzęsy u Aguli minęły już prawie 2 lata ♥️jestem mega zadowolona , zawsze szybko , ładnie i w najlepszej atmosferze ❤️Gorąco polecam a jestem trudną klientką .Dziekuję Aguś ❤️”
“Polecam! Bardzo profesjonalne podejście do klienta i przyjemna atmosfera. Wizyta przebiega w komfortowych warunkach, a efekty są naprawdę świetne”
“Jestem ogromnie zadowolona z jakości usług jakie świadczy ta kancelaria. Widać że znają się na tym co robią. Zawsze gotowi do udzielenia informacji. Współpraca z nimi to przyjemność. Polecam”
“Przyszłam na zabieg a zastałam imprezę więc w sumie wyszło na lepsze”
“Od samego wejścia wita pacjenta zawsze uśmięchnięta, życzliwa i zatroskana o pacjenta pani Ola. Pan Marek to bardzo profesjonalny stomatolog troszczy się o zęby pacjenta i robi wszystko żeby uśmiech był piękny zdrowy a przede wszystkim naturalny.”
“Miła i profesjonalna obsługa, polecam panią Emilkę.”
“Kontakt oraz wykonanie zlecenia na najwyższym poziomie ,sprawnie i szybko. Polecam te firmę.”
“Zabieg wolumetrii męskiej wykonany na najwyższym poziomie, pani Agnieszka to właściwa osoba na właściwym miejscu. Zabieg bezbolesny, nie ma czego się bać. Gorąco polecam!”
“Super współpraca i komunikacja, polecam”
“Bardzo polecam miłe Panie dbają o komfort swoich klientów jestem bardzo zadowolona po prostu polecam”
“Do dr Wojtanowskiej trafiłam mając doświadczenie z innymi stomatologami i widoczną różnicą u dr Marii jest ogromne przywiązanie do estetyki wykonywanych wypełnień. Pani Doktor dba nie tylko o aspekt zdrowotny, lecz zęby, które u niej wykonałam ponad rok temu wyglądają jak naturalne oraz tak też funkcjonują. Było to dla mnie duże zaskoczenie, ponieważ naprawdę jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim artyzmem u dentysty. Dr Wojtanowska na wizytach zawsze poświęca pacjentom tyle czasu ile tego wymagają, przez co czasem zdarzają się u niej opóźnienia, jednak w tym zawodzie to nic strasznego, przecież to medycyna, tu mamy do czynienia ze zdrowiem człowieka. Wolę czasem poczekać i mieć wyleczone starannie i dokładnie.”
“Klinika na bardzo wysokim poziomie , dobrze wyposażona i czysta, świetne podejście do pacjenta , Pani Ania przesympatyczna wszystko wytłumaczy a co najważniejsze wykonuje swoją pracę profesjonalnie . Jestem bardzo zadowolona z wizyty co skutkuje umówieniem się na kolejną . polecam klinikę w 100 %”
“Polecam z całego serca! Daje tylko 5 gwiazdek bo nie mogę dać więcej! Panie bardzo miłe, personel perfekcja. Nic dodać, nic ująć. Polecam w 100%”