Srebrna Perła-Restauracja Ogniem i Dymem
“Cudowne miejsce cudowni ludzie cudowna obsługa… Pani Anetka oraz Kamil wymiatają. 18te urodziny mojego syna przepięknie zorganizowane co do najmniejszego szczegółu… jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak wspaniałe przyjęcie urodzinowe goście zachwyceni pod każdym względem atrakcji i super zabawy ♥️♥️♥️ jeszcze raz bardzo dziękujemy z całego serca ♥️ Pozdrawiamy P.s wrócimy napewno”