Opinie

  1. Mateusz Konecki ★★★★★

    Drugi raz już jemy w tej restauracji i brakuje słów żeby opisać jak pyszne jedzenie mają. Pracujemy w okolicy i napewno codziennie będziemy jeździć tam na obiady.

  2. Mateusz Konecki ★★★★★

    Mega polecam♥️ jedzenie świeże Porcje mega duże Ceny niskie w porównaniu do wielkości dań. Zamówienie złożyłem przez telefon i pan poinformował mnie że będziemy musieli poczekać dłużej na placki bo muszę zetrzeć ziemniaki. Wszystko bardzo świeże i pyszne. Będę wracał

  3. Karolina Janowska ★★★★★

    Jedzenie przepyszne, duże porcje za na prawdę przyzwoitą cenę. Miła i szybka obsługa. Polecam

  1. Julita Skowronek ★★★★★

    W dniu dzisiejszym razem z partnerem byliśmy na niedzielnym obiedzie. Partner stwierdził, że rosół smakuje jak u jego babci, a to jest bardzo duża pochwała. Lepszego nie jadł :) Ja zamówiłam żurek, który był również przepyszny. Drugiego dania nie daliśmy rady zjeść więc wzięliśmy na wynos. Kapusta zasmażana obłędna :) Porcje duże, wszystko cieplutkie, ceny bardzo rozsądne(zupy 10-15zł, drugie danie w granicach 35 zł). Lane Tyskie boskie (nie jakieś siki). Pan, który nas obsługiwał (chyba właściciel) wydawał się miły i sympatyczny. Ludzi w lokalu ogólnie mało. Z tego co zaobserwowałam to przychodzi lokalna społeczność ale to może kwestia tego, że lokal nie posiada własnej strony np. Facebook i nie reklamuje się zbytnio (a szkoda). Sam wystrój lokalu 3/5. Można by go trochę ocieplić dodatkami :) ale to tylko moja sugestia. Tak czy siak ogromnie polecam miejsce chociażby na niedzielny obiad. My na pewno jeszcze wrócimy. Pozdrawiamy :)

  2. Joanna Kupczak ★★★★★

    Lokal w Kamieniu przy bocznej uliczce. Jeżeli nie ma tam planowej imprezy to miejsce jest prawie puste. Nie trzeba robić rezerwacji by zjeść obiad w niedzielę, nawet dla większej grupy. Jedzenie bardzo dobre - obiad świeżo zrobiony. Zresztą jedzenie podczas imprez, czy też z cateringu pyszne. Polecam. P. S. Weźcie gotówkę bo czasami jest problem z zasięgiem i terminal nie łapie.

  3. Sakurcia939 ★★★★★

    Witam, Chcę się podzielić moją jak i męża. Nie ukrywam, że dość późno szukaliśmy restauracji na komunie i udało nam się w Babilonie. Właściciel przesympatyczny przyjął nas z otwartymi ramionami. Obsługa nom stop zaopatrywała nas w jedzenie i napoje, że niczego nie brakowało. Nawet sam właściciel pilnował by na stołach było wszystko co bardzo się rzadko zdarza. Jedzenia było multum! Człowiek za mały miał żołądek by to pomieścić. Zimna płyta noo mega urozmaicona! Bardzo pomysłowa i nieszablonowe menu co bardzo się chwali. Jedzenia nam zostało prawie cały tydzień! Serdecznie Pozdrawiamy obsługę i właściciela! Dziękujemy za gościnę!

  1. Kasia Rabczewska ★★★★★

    Miejsce z super klimatem, szczególnie gdy pali się w kominku. Stosunek ceny do jakości w porządku. To już Niedziałek atadycja być zdjęć śląski obiad w Babilonie. Polecam

  2. Majkel Kent ★★★★★

    Jedzenie świeże, niedrogo. Fajne miejsce na urządzenie imprezy. Trochę za ciepło (brak klimatyzacji?). Jak na tą jakość w stosunku do ceny, to pięć gwiazdek. Możliwość wniesienia swoich napojów.

  3. Janusz ★★★☆☆

    Restauracja z ewidentnym potencjałem, dużo pomieszczeń na imprezy w zależności od stanu osób żarcie nie najgorsze , byłem tam na czterech imprezach wiadomo imprezy rządzą się swoim życiem ( a raczej tego kto je organizuje i jaki jest kreatywny ) ale byłem też kilka razy na obiedzie i powiem że też było nie źle , ale jednak czegoś tam brakuje , no na pewno klientów ? dlaczego nie wiem ale sądzę że obiekt z takim potencjałem ilości miejsc powinien pękać w szwach a jednak przeważnie jest tam pusto dla czego ... oto jest pytanie ???

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Babilon?

Babilon znajduje się przy Arki Bożka 79, Kamień, 44-200 Rybnik, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Babilon?

Można skontaktować się z Babilon pod numerem +48 781 433 261

Jak można dotrzeć do Babilon?

Do Babilon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements