Bistro na Powstańców
“Obiadki jak u mamy a nawet jak u babci!!! :) Smaczne, porcje odpowiednie i elegancko podane. Miejsce czysciutkie i bardzo schludne. Ale klimat robią nie meble a ludzie!!! Ekipa przesympatyczna, uśmiechnięta i przemiła! Będziemy tu wracać tak często, jak to możliwe!!! :) Rekomendacja!”